Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

:lol1: :lol1: zdj sm se pa nasmeju...mfink bo iz tzrko pa iz njegovimi gumami glih toplo vodo odkriu :D

drugač pa mfink res ne vem a se ti zajebavaš al si res tok neumn :slap: glih zanč si govoru kok se za svoja leta na motorje spoznaš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj so to svalkci, in kako zgledajo :blink: :lol1:

iz krompirja so nareti pa za jest so :P

drgač pa men se sava v dveh minutah tok zagreje da lah jajco gor spečeš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah jst pa imam odspredaj Bridgestone gumo,zadaj pa Michelin-ko :naughty:

Se pa segreje po 20 sekundah na 30+ :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene iz pelepega izleta na SV. Jošt nad Kranjem :D z šestko :naughty: hehe :D Sej je blo fletn :P

haha :D

a si umes kj kampirou.. glede na to da si šu s 6ko gor? to se rab kr dost cajta :P

besnca ;)

šenkrat se morm zasmejat :P haha :D besnca.. :D

zgorna? spodna?.. kera to? :D

Pa nism nevoščljiv, ampak k jo boš dejansko kej segrel se ti bojo svalkci poznal gor. Če se ti, prosim kako sliko B)

sj drgač ni nujn da se ti začne guma svalkat k je segreta.. lohk je pač sam segreta, in toj to. js sm jo prejšno sezono čez poletje kr ene parkrat fajn segrev.. in svalkala se mi je sam enkrat če se ne motm. pa še to se mi je samo enkrat na racelandu.

drgač lohk gumo tut tko segreješ da nrdiš burnout, ampak svalkcou nau.. razn črna črta po sredini gume :D hehe

ampak, če gledamo na zdejšne temperature, k so zunej.. boš z motorjam k ma pod 250ccm (2t), ZLOOOOO težko segrel gumo :) toj že zlo bliz nemogočga (če odmislimo burnout) :D

LOL, un na močnejšmu motorju ma tud velik bolšo ciklistiko; vzmetenje, zavore, okvir,... in vrjem, da mi neboš tega govoru, da za sabo pustiš močnejše motorje, ker vem kje ma TZRka limit.

če so ovinki ostri (glede na to da je reku da jih čez ovinke pusti za sabo), pa če človk dobr pozna cesto, je to kr izvedlivo. seveda samo čez ovinke.. na ravnini itak nima šans :D

za primer dam lahko uporabnika na forumu "Straza".. na ridah je meu on pumoje najhitrejši speed čez ovink.. motor je pač tolk lažji.

če pogledaš rezultate na grobniku itd. majo 125ke kr hitre cajte :OK:

matr.. dons pa filozofiram :closedeyes:

vsak dan me neki pič :D

en dan se zajebavam na veliko, en dan filozofiram, en dan žalm, en dan sm tih, en dan me ni, en dan me ni doma... počas pa poj že dnevovo zmanka :D

pumoje mam preveč cajta :P pa naveličan sm mrzuga vremena :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr.. dons pa filozofiram :closedeyes:

vsak dan me neki pič :D

en dan se zajebavam na veliko, en dan filozofiram, en dan žalm, en dan sm tih, en dan me ni, en dan me ni doma... počas pa poj že dnevovo zmanka :D

pumoje mam preveč cajta :P pa naveličan sm mrzuga vremena :D

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

toj edini dan ta tedn k sm doma (ampak me lohk vsak cajt pokličejo na šiht) + nedelja, sm ta tedn še doma.. drgač pa delam po 10+ur dnevno :) in ne mi govort kdo ma zdj več cajta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pride torej kdo jutr na raceland? :naughty: Če bo me bo našu ki tam s skuterom, mam odspred nalepko od motosveta tok da me boš ziher našu :P Aja, skuter je moder :D Tam bom pa ob kakšnih 10 če bo vse posreč, drgač pa popudne najbrž .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pride torej kdo jutr na raceland? :naughty: Če bo me bo našu ki tam s skuterom, mam odspred nalepko od motosveta tok da me boš ziher našu :P Aja, skuter je moder :D Tam bom pa ob kakšnih 10 če bo vse posreč, drgač pa popudne najbrž .)

s kom ste to zmenjeni kdaj? pridm jz dol z runnerco srebrno :D sm tut s krskega :whistle: ...se boste vozl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kom ste to zmenjeni kdaj? pridm jz dol z runnerco srebrno :D sm tut s krskega :whistle: ...se boste vozl?

Jest se nebom... :trance_33_sleep: ka hodiš v krško v šulo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se nebom... :trance_33_sleep: ka hodiš v krško v šulo?

ne...hodm u nov mest...lah pa poves kam hods ti sigurn poznam kakga sosolca tvojga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne...hodm u nov mest...lah pa poves kam hods ti sigurn poznam kakga sosolca tvojga

Tehnična gimnazija kršk :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja:D dej mi msn tvoj na pm posl se kej zmenmo;)

PoSLAN :D Ka bo kdu pol na racelandi jutr? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha :D

a si umes kj kampirou.. glede na to da si šu s 6ko gor? to se rab kr dost cajta :P

šenkrat se morm zasmejat :P haha :D besnca.. :D

zgorna? spodna?.. kera to? :D

Nč kampiru... kšn čik umes :D Drgač pa iz šestko sm ti u 20 minutah iz besnce (brez čik pauze) gor na joštu z šestko :D

Kva tij besnca nardila nwem an :D not funny :P no ja ubistvu tale besnca kr dost smrdi :P

Mi smo taspodni :) Mislm no ja nism taspodn :D

Popravljeno . Popravil alees
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piiijemo ga radiii , s tari in tamladiii ... a je tko? seveda da je ;P bla

kdaj gremo teli motosvetovci na kšno pivo (sploh gorenci), da se mal poveselimo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piiijemo ga radiii , s tari in tamladiii ... a je tko? seveda da je ;P bla

kdaj gremo teli motosvetovci na kšno pivo (sploh gorenci), da se mal poveselimo :P

Haha pjanc :P Nevem, povej? :P Lahko gremo Iskraši kšn dan v Evrota :)

Midva s FiFtY_am sva pa šele zdej dam pršla :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha pjanc :P Nevem, povej? :P Lahko gremo Iskraši kšn dan v Evrota :)

Midva s FiFtY_am sva pa šele zdej dam pršla :blink:

Jah lahko se gre u ojrota, sam tm nebo pivo :( :D :P

Ke pa sta ga gonila tok cajta ?? :D

Popravljeno . Popravil alees
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah lahko se gre u ojrota, sam tm nebo pivo :( :D :P

Ke pa sta ga gonila tok cajta ?? :D

Pri Motosvetovki Minnie :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rjaš špari za 125 ;) Drgač pa ne zgleda slabo :P

pa sej ce bi pac runnerco prodav za tuk da bi pol meu glih zatega nebi nc zgubu pac bi sm zamenju...tega bi pa itq pol lahko prodav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!