Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Ma ona Špela je bla smotana.. si Rokyju pustila da nam da nalepke dokler se nismo slikal hehe :yea1:

Ma tis smotan! Špela je fuuuuul uredu punca in sm ful vesel, da sm imel priložnost z njo delat 4 dni :OK: In to vas je hecala, ker je blo 3/4 tok sramežljivga, da se ni hotl slikat in smo potem nalepke imel za vabo ... :)

:wub: žlajf žlajf

A nam je to treba vedt?

ka pa nis prišu :P glavni jebać tu gor tam te pa ni blo :whistle:

Ja sej...To so te internetni jebači/močneži/gobci...potem k je pa treba kej v real lifu nardit se pa ne znajdejo :BUA:

hah js sm pa sam tam bil pa ni blo nobenga da bi me zram sliku :whistle: pa sm sam hostese pofotku :blush: tud OK :grim :D

Dej ne laž!! Kdo te je pa na YZF125R slikov pa še na enmu sva se slikala...sam sm pozabu :D

mene je dans pa druga punca pustila :cry: , ampak prva je pa še zmeri z mano .) vsaj neki :whistle:

Če hočš jebač izpadt, neboš...Vsaj ne s tem postom, ki ti je lahko v sramoto :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ona Špela je bla smotana.. si Rokyju pustila da nam da nalepke dokler se nismo slikal hehe :yea1:

eh, js sm jih dobu brez slikanja.. k da se mi da s tistima dvema ubadat :D ok, sj sta ble ql za kšnih 10s, poj te pa počas mine :) obedve sta ble že vsega naveličane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10s hehhe :worship:

Vem da je bla fora Roky, misliš da sm js resno napisal? Valda ne.. :rolleyes: Sej je blo kul uglavnm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tis smotan! Špela je fuuuuul uredu punca in sm ful vesel, da sm imel priložnost z njo delat 4 dni :OK: In to vas je hecala, ker je blo 3/4 tok sramežljivga, da se ni hotl slikat in smo potem nalepke imel za vabo ... :)

A nam je to treba vedt?

Ja sej...To so te internetni jebači/močneži/gobci...potem k je pa treba kej v real lifu nardit se pa ne znajdejo :BUA:

Dej ne laž!! Kdo te je pa na YZF125R slikov pa še na enmu sva se slikala...sam sm pozabu :D

Če hočš jebač izpadt, neboš...Vsaj ne s tem postom, ki ti je lahko v sramoto :BUA:

u nedelo mislim :whistle: as na malco šou al ka da te ni blo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u nedelo mislim :whistle: as na malco šou al ka da te ni blo :D

Mogoče sem fotkal okol, mogoče sem bil zadej...Hostese bi povprašal kje sem pa bi ti povedale .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče sem fotkal okol, mogoče sem bil zadej...Hostese bi povprašal kje sem pa bi ti povedale .)

hmm.. a si ta post že enkrat dons napisou.. al mam js sam kšn flashback al karkol? :blink:

k se mi zdi d sm dons to že prebrou nek.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm.. a si ta post že enkrat dons napisou.. al mam js sam kšn flashback al karkol? :blink:

k se mi zdi d sm dons to že prebrou nek.. :D

Nekje sm ga pa res, ja... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sm ga pa res, ja... :D

no, se mi je zdel ja d sm nek že prebrou to dons :D huh.. sm si kr mal oddahnu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, se mi je zdel ja d sm nek že prebrou to dons :D huh.. sm si kr mal oddahnu :P

Haha...as že mislu, da si za na zdravljenje? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha...as že mislu, da si za na zdravljenje? :D

ah, to se že ve da sm za ke :D sm mislu da sm že kšn Danny.. :D dannyeve zvezde pa to :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm.. a si ta post že enkrat dons napisou.. al mam js sam kšn flashback al karkol? :blink:

k se mi zdi d sm dons to že prebrou nek.. :D

uuuu deja vu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahaaaa.. a pr motosvet štandu si bil kj ? :naughty:

ja sm biu tut na motosvet stanti .. sm dubu nalepko :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P

Ejga as tm, k se čaka za telovadbo mene kazov fingiju? :D :unsure:

Hehe, ja :)

A nis meu ti tud telovadbe? Mislm, k te nker nism vidu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, ja :)

A nis meu ti tud telovadbe? Mislm, k te nker nism vidu?

Smo mel usi trije telovadbo kot zgleda ja... :) Sam mi smo mel čist tm na desn stran telovadnce če gledaš proti plezalni steni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo mel usi trije telovadbo kot zgleda ja... :) Sam mi smo mel čist tm na desn stran telovadnce če gledaš proti plezalni steni :D

Jest sm prvič po treh letih odbojko igrov...5minut :unsure: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!