Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Nono, a tist k ma zelenga kawlna je tud flašer? :D

Kašn moto boom?

ne :D

hah, to sm sam tko mal napisou... kao da me lag-a :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne :D

hah, to sm sam tko mal napisou... kao da me lag-a :P

sej maš sam 4-5 dni laga ni to tok :D

ke se ga jutr pije k je novlet 2008 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte povedat nejc pa to ste bol majstri za racunalnike pa mobitele kuk vidm :D .. se da msn zrihtat na nokijo 6120?

Se maš tud ebudy :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej tukej, http://www.fring.com

Jest uporabljam LiveMSN...ampak tega mislm, da za tvoj aparat ni :)

sm si naložu pa mi je kr skor 2€ dol pajsnal :)

pa roky vidim da si glih v elementu :devil: maš pr predelavah še eno temo za zaklent :D

Popravljeno . Popravil cpi50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm si naložu pa mi je kr skor 2€ dol pajsnal :)

pa roky vidim da si glih v elementu :devil: maš pr predelavah še eno temo za zaklent :D

Ja seveda, če si se konektal prek GPRSa...prek WLANa se morš pa je zaston. Čeprov jaz imam poslovni paket, kjer se štejejo downloadani kB in ne minute tako, da tud prek GPRSa ne pride drago...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudmen šteje download podatkov sam ko sm ga mogu prek ene povezave dol potegnt na fonu takrat je šlo neki € dol. ko se pa povežem pa mi ne žre :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da to ne drži :whistle: Nisem prepričan kako je z to kaznijo, vprašaj na policiji :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da to ne drži :whistle: Nisem prepričan kako je z to kaznijo, vprašaj na policiji :krneki:

pomoje tut to nedrzi cist kr registriranj je pa to.. zmislu bi se da ti je stran pala al pa kej :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kazni so kar visoke in mislim da je to ''brez registerske tablice'' enako kot če nimaš motorja registriranega.

No upam da nisi tak kot tale iz Kanade :headbang:

Voznik skuterja v Torinu je uspel zbrati neverjetnih 144 kazenskih točk v samo 15 minutah vožnje. Policisti so se pognali na lov za voznikom, ko ta ni reagiral na njihove poskuse, da ga ustavijo zaradi vožnje brez zaščitne čelade. Po 15 minutah pregona se je število prekrškov kar vrstilo: vožnja skozi rdečo, prehitra vožnja, vožnja v nasprotni smeri in po območju za pešce. Ko so ga končno ustavili, so ugotovili, da na skuterju ni vzvratnih ogledal, da mu ne delajo luči in da mu je potekla registracija, pa tudi, da so registrske tablice napačno pritrjene na skuter.

Dosedanji rekord je znašal 116 kazenskih točk v eni noči

Skupaj se je nabralo za 2300 evrov denarnih kazni, pripisali pa so mu tudi 144 kazenskih točk. S tem je potolkel državni rekord nekega mladeniča iz Bolzana, ki je svojčas zbral 116 kazenskih točk v eni sami noči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tako lepo število toćčk je mel prejšnji rekord :P

Dosedanji rekord je znašal 116 kazenskih točk v eni noči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tako lepo število toćčk je mel prejšnji rekord :P

Hahah zdej vem zakva maš 116 u nicku... In kuko se kej počutš zdej ko nisi več rekorder? :D :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KUPIM YAMAHO DT 50 SM,brez useh blokad in z LeoVince V6 izpuhom...če ima gdo tkšn motor za na prodaj mi se naj tuki javi ali pa naj posle email na jernej.knezoo@gmail.com

lp knezo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena???Dobiš jo za 2.100eur in sicer...

http://www.avtooglasnik.com/cat_motorna/detail.php?id=5807

in pa...

http://www.avtooglasnik.com/cat_motorna/detail.php?id=5813

Kaj ni leovince V6 izključno za športne motorje.Če se motim ne me linčat :)

Popravljeno . Popravil jernej50ccm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KUPIM YAMAHO DT 50 SM,brez useh blokad in z LeoVince V6 izpuhom...če ima gdo tkšn motor za na prodaj mi se naj tuki javi ali pa naj posle email na jernej.knezoo@gmail.com

lp knezo

Ima kolega zeleno, 2 leti stari, V6 pa 70cc kit ulavfuje trenutn. Lahka vprašam če proda če češ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena???Dobiš jo za 2.100eur in sicer...

http://www.avtooglasnik.com/cat_motorna/detail.php?id=5807

in pa...

http://www.avtooglasnik.com/cat_motorna/detail.php?id=5813

Kaj ni leovince V6 izključno za športne motorje.Če se motim ne me linčat :)

ce tko pogledam ta je zelo drag...in potem leovince mi je tut zelo tesko dobit nkjer nwm kje bi kupo oz. naročo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kolega zeleno, 2 leti stari, V6 pa 70cc kit ulavfuje trenutn. Lahka vprašam če proda če češ..

prosm...kupo bi 100% sm skje pa ste?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očuvana.. kaj pa vem.. nekje 75% je ohranjena bi js reko :whistle: Gre pa k sekira, stegne mene v pospeških..ja bom vprašal ko se spomnim, ap bom napisal tu.

Pizda, jest bi tud neki kupu...SM125 Cup bi rabu, proda kdo? :whistle:

Lahko malo povprašam :lol1:

:nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očuvana.. kaj pa vem.. nekje 75% je ohranjena bi js reko :whistle: Gre pa k sekira, stegne mene v pospeških..ja bom vprašal ko se spomnim, ap bom napisal tu.

Lahko malo povprašam :lol1:

:nono:

dej prosim te dj mi msn...kr če bi prodav mi bos dav st. itd. ....drgac pa ce on to misli prodat js kupm 100% sm ce je dokej dobo ohranjen...No prosm za msn.

lp knezo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!