Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Ja lej, js sm to tak reku da jo ma, pa da bom vprašal če proda. Če zvem da proda pa ti javim..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očuvana.. kaj pa vem.. nekje 75% je ohranjena bi js reko :whistle: Gre pa k sekira, stegne mene v pospeških..ja bom vprašal ko se spomnim, ap bom napisal tu.

Lahko malo povprašam :lol1:

:nono:

glej.....tega jaz na tvojem mestu ne bi podajal v primerjalne namene, ker to naredit pa res ni noben problem :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej.....tega jaz na tvojem mestu ne bi podajal v primerjalne namene, ker to naredit pa res ni noben problem :devil:

lej sej bo upraso...js iscem taksn motor kr potem ce bi navadnga kupo bi mev probleme z nakupom z leovincijom itd. ...zato me zanima ta motor ce ga kolega prodaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda, jest bi tud neki kupu...SM125 Cup bi rabu, proda kdo? :whistle:

ti raj jest eno šajtrgo šenkam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zka bi ga pa meu? pol bi kr 2 motorja meu al ka :whistle:

Za neki že... :whistle:

Če ne druzga bi mam`cam pomagov vrečke iz štacune vozt, napitnina je dobra... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za neki že... :whistle:

Če ne druzga bi mam`cam pomagov vrečke iz štacune vozt, napitnina je dobra... :D

A boš letos v tomos pokalu vozu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo neki ponudb sm dobu za runnerja :naughty: ka pravte a se mi splača prodat pa kupit gilero GSM ? l.00, 17k prevoženih, 1000 € ? me ma da bi kupu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo neki ponudb sm dobu za runnerja :naughty: ka pravte a se mi splača prodat pa kupit gilero GSM ? l.00, 17k prevoženih, 1000 € ? me ma da bi kupu :whistle:

Za kok boš pa runnera prodov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo neki ponudb sm dobu za runnerja :naughty: ka pravte a se mi splača prodat pa kupit gilero GSM ? l.00, 17k prevoženih, 1000 € ? me ma da bi kupu :whistle:

za vsako ceno se splača sam da gre sesauc od hiše :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!