Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

kdo pa bi še prišu od tam ? nč sej pol tak brezveze jutr neki se ment, pol jih je polamanih pol jih nemore :whistle: v četrtek al petek se mi zdi naj bi blo spet lepo vreme pa bomo pol takrat šli :yes:

glede nejca pa mislim da noben ne ve glih kak je z njim :? tomazin ti ga bol poznaš pa to bi lah tud kej poklicu :grim

Jah jst sm bral v temi 125ke javite se al kaj je že.. pa je nejko napisu da je bil nejcz baje v bolnici, pa da ga je pol enkrat klicu še pa se ni javu, pol pa ne wem :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pa bi še prišu od tam ? nč sej pol tak brezveze jutr neki se ment, pol jih je polamanih pol jih nemore :whistle: v četrtek al petek se mi zdi naj bi blo spet lepo vreme pa bomo pol takrat šli :yes:

glede nejca pa mislim da noben ne ve glih kak je z njim :? tomazin ti ga bol poznaš pa to bi lah tud kej poklicu :grim

ja pomoje bolš konc tedna.. da se mal bolš zmenmo pa da nas pride več.. ko pa zdle neki na hitr..

ga bom ju3 rajš poklicu.. zle je že tak pozn.. upam res da ni kej hujšga z njim :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nams rejslenda bomo sli ubiskat nejca pa mfinka :eek: ...upam da bo z obema uredu :cry: ........ei tomazin ker si ti un z dougim lasam mal bol al krajsim ko ste prsl na raceland :whistle:

Popravljeno . Popravil 50ccm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fink je reku da bo jutr mogoče že doma :whistle: nejc pa tud upamo da ni kej hujšga in da bo prisu kmal domu :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fink je reku da bo jutr mogoče že doma :whistle: nejc pa tud upamo da ni kej hujšga in da bo prisu kmal domu :unsure:

Nejc je že doma. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da je cpi reku par postov višje, da bo fink danes verjetno že doma, verjetno ni blo kaj hujšega. No ja bomo videli. Drgač pa upam da je vse kul z nemu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja ka pa veš finka ni blo na motosvetu že kak tedn lahk da je cel ta cajt v bolnci :hmm: nevem pa nč ka se je zgodil pa kdaj, bo že povedu ko pride na MS .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo me iz bolnce :worship: sm biv 10 dni v bolnci, zdej jo mam dost za par let :D

mene je pa en isilu, sm prpelov po glavni cesti pa edn iz stranske sm skoč na cesto jst pa pok vanga :( avč vse me boli

dobu sm 2 šravfa pa 11šivu, tak da bom hmal za na cesto B)

evo še par slik iz bolnce (od motorja še pridejo)

pa sestra :wub: :OK:

post-18151-1209384745_thumb.jpg

post-18151-1209384758_thumb.jpg

post-18151-1209384771_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fink :yea1: . glih studiru sm kako to da te ni ze tuk cajta nc... no pozdrau se dokonca pa se vidmo B)

bom bom zdej sm še na berglah ampak bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U ti pizda dobra lubica tale na zadn slik :wub: :wub: :wub: Matr jem šu tud mal k vm u bolnco :D

Drgač pa dobr di ni blo kej hujšga fink ;) Pa dobr okrevej ;) hehe Pa napopej slike od motorja :)

Btw. a maš še kšno fotko od lubice :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U ti pizda dobra lubica tale na zadn slik :wub: :wub: :wub: Matr jem šu tud mal k vm u bolnco :D

Drgač pa dobr di ni blo kej hujšga fink ;) Pa dobr okrevej ;) hehe Pa napopej slike od motorja :)

Btw. a maš še kšno fotko od lubice :D

thx

ko se motor zrihta grem jst h njej mal optiko štelat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U vidim da si jop mal slabš ko js odneso.. bad to :cry: Drgač pa ja, sam da si vredi nee :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U vidim da si jop mal slabš ko js odneso.. bad to :cry: Drgač pa ja, sam da si vredi nee :kva2:

kaj pa ti, kaj je blo pa s tabo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto, ena mi je prednost vzela.. na roka zlomljena, pr drugi je tak za silo no, pa vse me boli.. motor pa verjetn totalka.. js sm mel ful sreče uglavnm k sm na travo prletu..

Sam da smo živi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto, ena mi je prednost vzela.. na roka zlomljena, pr drugi je tak za silo no, pa vse me boli.. motor pa verjetn totalka.. js sm mel ful sreče uglavnm k sm na travo prletu..

Sam da smo živi :whistle:

:worship: :worship: :worship:

podobn ko jst

moj motor je tut verjetn totalka :unsure: bomo vidl kolk bo predračun

evo ocenitev škode (bl slabo se vid)

post-18151-1209387417_thumb.jpg

post-18151-1209387428_thumb.jpg

post-18151-1209387438_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm pa prejle na hitr pregledu pa je pomoje tole:

Prednja maska

Blatnik

Sprednja felna

Zadnja felna

Sprednje vilice

Sprednja desna plastika

Zadnja desna plastika

Izpuh

Zadnji žmigavci,sprednji desni

Desna stopalka sopotnika

Stopalka zadnje zavore

Desna stopalka voznika

Zaščitne ročke

Zavorni cilinder

Pnevmatike

Balanca

Zadnja luč

+

Čelada

Jakna

Rokavice

Vse našteto je al zvito, poknjeno al pa porajsano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo sm napisov

žaromet z masko

obloga pvc-blok leva

obloga pvc blog desna

vilice teleskopske (usd)

kolesni obroč (feltna)

okvir motorja- pregled

blatnik predni

aluminjasti nosilec za zadnjo zavoro

obloga sedeža pvc

ogledalo (oba)

ročica za noge aluminjasta (tačka) obe

čelada- popraskana

jakna-popraskana

obe gume

evo to je fuč na mojm motorju vse je popraskano, zlomljeno ali razbito (razn zadnih žmigavcev- oba sta cela)

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!