Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Sma tak približbo isto :whistle:

jp

oba mamo prometno nesrečo 3.kategorije pa prbližn isto sfukan motor

jao kam gledajo tej vozniki k isiljujejo :whistle:

ej nejc k se ti vse spomnš kako si prletu v avto? jst se pelm pol pa sm naenkrat avto pred mano pa pok vanga, jst pa čez haubo letu

copata je odletela 50 metru stran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne , js nism prletu na avto, js sm letu pol po luftu k se mi je ratalo umaknat avtu pa pr ene 70 gor na robnik pa u luft.. pol se še spomnem da sm z prednjim kolesom najprej prstal, pa na roke pol ko me je odfukal dol.. pol se en cajt nč ne spomnem, ene 15 sekund pomoje, pol pa vem da se mal rpemaknt nism mogu pol ko sm se lahka pa mi je roko treslo ko sto matr.. k sm jo zlomu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne , js nism prletu na avto, js sm letu pol po luftu k se mi je ratalo umaknat avtu pa pr ene 70 gor na robnik pa u luft.. pol se še spomnem da sm z prednjim kolesom najprej prstal, pa na roke pol ko me je odfukal dol.. pol se en cajt nč ne spomnem, ene 15 sekund pomoje, pol pa vem da se mal rpemaknt nism mogu pol ko sm se lahka pa mi je roko treslo ko sto matr.. k sm jo zlomu.

aha pol se nisi v avto zabu

mene je tut treslo ko 100matr

pa si kej napihov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fink welcome back :D hah sestro si mel pa dobro :grim :wub:

treseš se pa tak vedno ko te kje vsiple :whistle: js ko sm se zvrnu sm se pol ene 10 min tresu tak da sm mogu mal počakat predn sm domu šol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fink welcome back :D hah sestro si mel pa dobro :grim :wub:

treseš se pa tak vedno ko te kje vsiple :whistle: js ko sm se zvrnu sm se pol ene 10 min tresu tak da sm mogu mal počakat predn sm domu šol :D

thx

jst sm se odloču da bom kaskader, čez avto sm se že nauču lett, z motorjm že znam padat,.... :lol1:

treseš se od adrenelina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je čist normaln da ti roka trza ko si jo zlamaš.. js ko sm si jo zlamu mi jo še celo zavil kr sm si zlamu obe kosti.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne , js nism prletu na avto, js sm letu pol po luftu k se mi je ratalo umaknat avtu pa pr ene 70 gor na robnik pa u luft.. pol se še spomnem da sm z prednjim kolesom najprej prstal, pa na roke pol ko me je odfukal dol.. pol se en cajt nč ne spomnem, ene 15 sekund pomoje, pol pa vem da se mal rpemaknt nism mogu pol ko sm se lahka pa mi je roko treslo ko sto matr.. k sm jo zlomu.

Bol je jeba, če si tri ure odsoten od sveta pa se ne spomniš za pol dneva nazaj...govorim iz lastnih izkušenj :)

Drugače obema mfink in NejcZ želim čimprejšne okrevanje. Močno pa upam, da to nesrečo sprejemata kot pozitivno izkušnjo v življenju in, da vaju bo malenkost spravila na realna tla. Sploh tisto "mi ne jebemo zakona, jebeš kapse" in podobni izrazi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo me iz bolnce :worship: sm biv 10 dni v bolnci, zdej jo mam dost za par let :D

mene je pa en isilu, sm prpelov po glavni cesti pa edn iz stranske sm skoč na cesto jst pa pok vanga :( avč vse me boli

dobu sm 2 šravfa pa 11šivu, tak da bom hmal za na cesto B)

evo še par slik iz bolnce (od motorja še pridejo)

pa sestra :wub: :OK:

Mfink samo da si žiu in zdrau.Upam da boš čimprej okreval in da boš ČIM VEČ iztržil iz zavarovalnice.

Sestra je pa šmeksi :wub: :wub: :OK: O:-) ,khm khm v kateri bolnici si bil da jo pridem obiskat(ne na tak način kot si jo ti)

S temi šraufi si pravi TERMINATOR ali ROBOCOP nevem kaj ti je boljše :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače obema mfink in NejcZ želim čimprejšne okrevanje. Močno pa upam, da to nesrečo sprejemata kot pozitivno izkušnjo v življenju in, da vaju bo malenkost spravila na realna tla. Sploh tisto "mi ne jebemo zakona, jebeš kapse" in podobni izrazi.

Sedaj bo moral NejcZ spremenit podpis v ''mi moramo upoštevati zakon,I LOVE THE KAPS'' :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mfink samo da si žiu in zdrau.Upam da boš čimprej okreval in da boš ČIM VEČ iztržil iz zavarovalnice.

Sestra je pa šmeksi :wub: :wub: :OK: O:-) ,khm khm v kateri bolnici si bil da jo pridem obiskat(ne na tak način kot si jo ti)

S temi šraufi si pravi TERMINATOR ali ROBOCOP nevem kaj ti je boljše :P

:naughty: :lol1: :lol1: :lol1:

thx obema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf... Zdaj vem zakaj se kliče TZR50 ker ko padeš cel dan potem še TRZaš(iste črke kot pri TZR).Da ne govorim pri TZR125 ko je efekt trzanja 2.5x močnejši :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf... Zdaj vem zakaj se kliče TZR50 ker ko padeš cel dan potem še TRZaš(iste črke kot pri TZR).Da ne govorim pri TZR125 ko je efekt trzanja 2.5x močnejši :krneki:

:worship:

ja pr rs-ki se pa RSFUKAŠ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bol je jeba, če si tri ure odsoten od sveta pa se ne spomniš za pol dneva nazaj...govorim iz lastnih izkušenj :)

Drugače obema mfink in NejcZ želim čimprejšne okrevanje. Močno pa upam, da to nesrečo sprejemata kot pozitivno izkušnjo v življenju in, da vaju bo malenkost spravila na realna tla. Sploh tisto "mi ne jebemo zakona, jebeš kapse" in podobni izrazi.

pa bom res dal stran.. sm mel zlo dobro izkušnjo z policaji ob nesreči.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fink welcome back :D hah sestro si mel pa dobro :grim :wub:

treseš se pa tak vedno ko te kje vsiple :whistle: js ko sm se zvrnu sm se pol ene 10 min tresu tak da sm mogu mal počakat predn sm domu šol :D

jaz ko sn mel nesrečo s 125-ko, in sme letel direkt v avto ob strani, vrata sn babi tak zvil na novem meganu da vun ni mogla niti stopit je mogla na sovoznikovi strani it vun hehe...meni ni blo nič hujšega, razn odrgnine podpludbe in razne vreznine, ki so še danes vidne, ker je motor bil na meni...je pa prvo kaj sn naredo tik po tistem ko sn se zabil, šou gledat motor in v tistem šoku sn se hoto kar dalje pelat haha, čeprav je spredni del motorja bil totalno hin, kola je kar bek padla pa vse zvito v glavnem...sebe sploh nisn opazo da sn celi razcotan, kavbojke sn mel take da mi je pol riti vun gledalo hehe...pol ko sn prišo k sebi me je šele začelo bolet in pečt vse skupaj...na srečo pa sem mel hitrost okol 50 kmh tak da od takrat dalje, na tem odseku tut z ninjo peljem 50 kmh al pa še manj, ker je res nepregledna cesta in polno hišnih izvozov na njo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah tak je treba je mela tud ona neki škode ne sam ti :D

ej a mfink je tud kje omenjen na netu al pa v cajtngah tak ko nejcZ :) matr ste kr slavni vsi ratal B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah tak je treba je mela tud ona neki škode ne sam ti :D

ej a mfink je tud kje omenjen na netu al pa v cajtngah tak ko nejcZ :) matr ste kr slavni vsi ratal B)

kje pise za nejza ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pise za nejza ?

Tretja huda nesreča se je zgodila na regionalni cesti izven Žalca, kjer je 51-letna voznica avtomobila pri odcepu za bencinski servis začela zavijati levo in trčila v 17-letnega motorista, ki je pravilno pripeljal iz nasprotne smeri. Mladoletnik se je nesreči poskušal izogniti, a je pri zavijanju z motorjem trčil v robnik, padel in se pri tem hudo poškodoval.

http://www.radiocelje.com/novica.php?id=8090

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tretja huda nesreča se je zgodila na regionalni cesti izven Žalca, kjer je 51-letna voznica avtomobila pri odcepu za bencinski servis začela zavijati levo in trčila v 17-letnega motorista, ki je pravilno pripeljal iz nasprotne smeri. Mladoletnik se je nesreči poskušal izogniti, a je pri zavijanju z motorjem trčil v robnik, padel in se pri tem hudo poškodoval.

http://www.radiocelje.com/novica.php?id=8090

Wow :eek: You're FAMOUSE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!