Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Mah saj nimam nič proti skuterjem,ampak ta je pa :SS :SS :SS

V takih trenutkih sem srečen da imam jamahco :wub: :grim :wub:

Zakaj? Saj v novici piše, da je retro skuter. Meni je prav všečen, zato sem tud napisal, da sem presenečen, ker Sym ni naredil spet enega skarpucala od tehnologije. .)

jst berm playboy :whistle:

A nisi ti uber Casanova, zakaj potemtakem rabiš slavo in branje Playboya, da bi upecal ženske :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha, babe, ja? Pa bodo te babe padale na tvojo osebnost? Ne! Padale bi na debelost denarnice, take ženske pa niso kaj prida pametne.

In slava ne prinaša le razkošja in bogastva, pač pa tudi obveznosti...

Fante, mlad si še...slava ni vse tisto, kar prebereš v tračevskih revijah ala Lady, Nova, Stop,... taprava slava je nekaj čisto drugega in za tapravo slavo se ni treba izpostavljati v babjih revijah pač pa nekaj narediti !!!

no no roky, ti tud nisi neki starosta da bi tu zaj neke moraliziral in delil neke "pametne" nasvete...ko boš tak star ko jaz, pol se oglasi :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da se je pogovor razživel po dolgem času.Ja no glede skuterja,nekaterim je všeč ta nekaterim drugi vendar

meni osebno ni všeč(vendar nočem nobenega prizadet )Vsakemu svoje.

Popravljeno . Popravil jernej50ccm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj? Saj v novici piše, da je retro skuter. Meni je prav všečen, zato sem tud napisal, da sem presenečen, ker Sym ni naredil spet enega skarpucala od tehnologije. .)

A nisi ti uber Casanova, zakaj potemtakem rabiš slavo in branje Playboya, da bi upecal ženske :hmm:

zato ker pol se nerabš nč matrat, se prpelš v limuzini pa punce kr same not skačejo sam da poveš kdo si :lol: (ku una past za polhe lovit)

za bol natančno pojasilo poglej KLIK :lol:

aja v playboyu so pa hudi članki, zlo poučni................preber kej :P

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no roky, ti tud nisi neki starosta da bi tu zaj neke moraliziral in delil neke "pametne" nasvete...ko boš tak star ko jaz, pol se oglasi :lol1:

Tiše tamo! :D

Lahko bi jim tud ti kej pametnega povedal...star si vendar dost :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiše tamo! :D

Lahko bi jim tud ti kej pametnega povedal...star si vendar dost :)

jaz sn otrok po duši, tak da se strinjam z njimi hehe...keš pičke keš pičke, vse hočjo met zlate rokavičke...najraj bi use postrelu...in to z malim nejkotom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sn otrok po duši, tak da se strinjam z njimi hehe...keš pičke keš pičke, vse hočjo met zlate rokavičke...najraj bi use postrelu...in to z malim nejkotom :D

:lol1: :lol1: :lol1: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če čš postat najbol slavn (na prvi strani časopisa) pejt v banko zagrozit z plastično pištolo :lol: (uno na plastične kuglce)

ti povem da bodo vsi o teb govorl :lol:

hah names pištole si kazalc pa sredinc prespreji na črno :naughty: slava garantirana :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajoj sej bi kej reku sam nam :D

pa ni to letel nate cpi, k si zadn post napisu...

Sej bi jest tud kej...pa sm rajš tih, sej vidš, da nč ne pomaga, kar jim poveš, še v glavo se ti smejijo...Jebeš tako generacijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bi jest tud kej...pa sm rajš tih, sej vidš, da nč ne pomaga, kar jim poveš, še v glavo se ti smejijo...Jebeš tako generacijo :)

roky pust jih.. sej so še otroc :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bi jest tud kej...pa sm rajš tih, sej vidš, da nč ne pomaga, kar jim poveš, še v glavo se ti smejijo...Jebeš tako generacijo :)

Ah ja usak let je slabš an.. skoz slabše so generacije... Kes ti vidu deset let nazaj mulca k je u 7. razredu kadiv (no ja mogoče kšn)... pa zdej poglej, k mularija u 7. razredu že vsak dan eno lepo ozko prasico zvije pa skadi :D Pa to ne sam kšn, ampak kr dost mulcov... ajoj :D

Kam gre ta svet pa vse u pm... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja usak let je slabš an.. skoz slabše so generacije... Kes ti vidu deset let nazaj mulca k je u 7. razredu kadiv (no ja mogoče kšn)... pa zdej poglej, k mularija u 7. razredu že vsak dan eno lepo ozko prasico zvije pa skadi :D Pa to ne sam kšn, ampak kr dost mulcov... ajoj :D

Kam gre ta svet pa vse u pm... :D

Še 3 leta nazaj k sm bil v OŠ nismo vedl kva je trava :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 3 leta nazaj k sm bil v OŠ nismo vedl kva je trava :D

mi smo ga že v vrtcu dehali...vi pa se viji da ste s kmetof :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo ga že v vrtcu dehali...vi pa se viji da ste s kmetof :D

nono... :closedeyes:

Popravljeno . Popravil alees
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dejte no kakšn kransterdam :closedeyes: na uršna sela pridte, pr ns marihuana ob cesti raste :naughty: brez zajebancije

ko bom shodu bom slikov pa boste vidl :photo: aja pa če kdo rab kej robe ma mojo cifro v profilu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam gre ta svet pa vse u pm... :D

V pm ja(pomladne marjetice)

Dej fink če rabiš robo je tukaj ob reki Vipavi lep nasad in če greš po okoliških vaseh boš tudi kaj dobil(saj je bilo po TV da so dobili 100kg trave v okolici Vipave)

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dejte no kakšn kransterdam :closedeyes: na uršna sela pridte, pr ns marihuana ob cesti raste :naughty: brez zajebancije

ko bom shodu bom slikov pa boste vidl :photo: aja pa če kdo rab kej robe ma mojo cifro v profilu

Ja pr vs trava kot trava raste ob cesti ne pa marihuana... ajooj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pr vs trava kot trava raste ob cesti ne pa marihuana... ajooj

ti jo bom slikov sam d se mal pocajtam .) res brez zajebancije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!