Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

a dejte no kakšn kransterdam :closedeyes: na uršna sela pridte, pr ns marihuana ob cesti raste :naughty: brez zajebancije

ko bom shodu bom slikov pa boste vidl :photo: aja pa če kdo rab kej robe ma mojo cifro v profilu

Sam ti pa si najbolj neumna oseba, resno!

Dej še na 24ur pošl svojo cifro pa povej, da si en mlečnozobi diler, ki ne loč skunka od domačice pa nej te že pr teh letih pojebejo...Sej ne, da ta forum berejo državni organi :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ti pa si najbolj neumna oseba, resno!

Dej še na 24ur pošl svojo cifro pa povej, da si en mlečnozobi diler, ki ne loč skunka od domačice pa nej te že pr teh letih pojebejo...Sej ne, da ta forum berejo državni organi :slap:

Fantje malo se umirte ker nočemo internetnega prepira :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje malo se umirte ker nočemo internetnega prepira :fredy:

internet fajt :kva1: :fight1:

pa nehite zdej dilat po motosvetu :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ceprov je ta tema namenjena raznemu klobasanju :whistle: ... smo pa zej cis u oftopic ceprov ga naj u tej temi nebi blo :rolleyes: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ceprov je ta tema namenjena raznemu klobasanju :whistle: ... smo pa zej cis u oftopic ceprov ga naj u tej temi nebi blo :rolleyes: :krneki:

Dokaj ja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ka pa raceland a mislte da bi lah bil odprt v petek 2. maja ? takrat še edin vredi vreme zgleda :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda.. razmišlam zaj kak glede motorja.. kupo bi nekaj za na cesto (seveda morm prejj stare spet prepričat), ampak mi doppizduje k tud 125cc 2t niso nevemkaj in mi ni nekega užitka se vozit. Tako da malo gledam te 250cc 2t krose mal.. KX250, pa YZ250 al pa SX250.. morom mau razmislt..

Aja btw... ta tema jenamenjena offtopicu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mel bi neki za na cesto, ampak ker ne morm bit legln z močnejšimi motorji, 125-ke pa so en kurc, bi si raj neki orng za offroad nabavu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ti pa si najbolj neumna oseba, resno!

Dej še na 24ur pošl svojo cifro pa povej, da si en mlečnozobi diler, ki ne loč skunka od domačice pa nej te že pr teh letih pojebejo...Sej ne, da ta forum berejo državni organi :slap:

Sej važn je da ti rezločš... JUNKS :D :D :D

Popravljeno . Popravil alees
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejc nabolsa izbira ta hip je :D..... cagiva MITO gre dobr :worship: je za nacesto :worship: ...pomoje ti nebo zov..krsouc bi bi ok sam kaj bos nemors se it tko nekam fino pelat na kak izlet :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mel bi neki za na cesto, ampak ker ne morm bit legln z močnejšimi motorji, 125-ke pa so en kurc, bi si raj neki orng za offroad nabavu :)

eh dougcait se je že pol sam po hosti skos furat.. najbolš je supermoto se lahk furaš po cesti in po hosti.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda sm js za suprmoto...sam takega z najmanj 50 konji, da maš vsaj nek filing :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje uživite jaz in cela naša družina gremo na morje za 4 dni na Krk mesto Šilo :010 :010 :010

Lepo se mejte uživite in Mfink in Roky NE SE KREGAT :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje uživite jaz in cela naša družina gremo na morje za 4 dni na Krk mesto Šilo :010 :010 :010

Lepo se mejte uživite in Mfink in Roky NE SE KREGAT :fredy:

to je pa čist bliz našga vikenda, ko so moji stari zle dol :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ja.. nwm ka zle dol rinejo ko je tak slab vreme, nimaš kej za delat zle na morju, je doma dost bolš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

usi neki na morje :krneki:

skor vsi so pobegnal na morje :alien1:

sj bom js tut drug let pobegnu dol :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skor vsi so pobegnal na morje :alien1:

sj bom js tut drug let pobegnu dol :whistle:

zka šele drug let? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!