Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

tak dobr da nismo dans šli, bi nas kr dobr dež namoču :whistle: drugač grem pa js vrjetn drug tedn s fotrom tja na gokart :naughty:

tuki ni blo dza nc se ta viknd :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa čist bliz našga vikenda, ko so moji stari zle dol :P

Kje imate vikend???

Aja sem nazaj,bilo je SUPER(voda 15C),veliko bejb na plaži(starost od 15-20 :whistle: :winkiss: ),vreme lepo :worship: ,kaj čiš več.

Sedaj ko smo se vračali je en motorist na cestniski postaji na Hrvaški meji zapeljal ne da bi plačal(iz Kranja ali okolice(tablica KK))

ko se je dvignila rampa za avto je spizdil skupaj z avtom,blagajnik pa samo JEBEMU MATER I SVE PO SPISKU :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se tut na tej sliki vidi v kirem kraju.. Čižići je kraj če se mogoč ne vidi prebrat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :worship:

Ja res folk ke hod pa se maže z drekam :lol1: , kao da je neki zdraviln. To so ene zapuščene soline, pol pa hodš 500m da ti voda do jajc seže :) , pa potleh je povhn školjk da si vs porezan k iz vode prideš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res folk ke hod pa se maže z drekam :lol1: , kao da je neki zdraviln. To so ene zapuščene soline, pol pa hodš 500m da ti voda do jajc seže :) , pa potleh je povhn školjk da si vs porezan k iz vode prideš.

ka ti si že bil tam ? :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm bil ja, samo jest se nism šu mazat z drekom k se mi zdi bedarija to počet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zka se nisi.. veš kak je fajn še 1 tedn smrdiš po temu.. ja da prideš do globoke vode tam te pa res zmatra, kr morš tak douč prehodit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj ko smo se vračali je en motorist na cestniski postaji na Hrvaški meji zapeljal ne da bi plačal(iz Kranja ali okolice(tablica KK))

ko se je dvignila rampa za avto je spizdil skupaj z avtom,blagajnik pa samo JEBEMU MATER I SVE PO SPISKU :lol:

KK tablce so brežce-krško :whistle: Kranj ima KR :whistle:

Popravljeno . Popravil dmandro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res folk ke hod pa se maže z drekam :lol1: , kao da je neki zdraviln. To so ene zapuščene soline, pol pa hodš 500m da ti voda do jajc seže :) , pa potleh je povhn školjk da si vs porezan k iz vode prideš.

Sem bil tam ja...SEM SE NAMAZAL Z BLATOM :headbang: :headbang: :headbang: .Se ne porežeš samo rakovice te ščipajo v prst :hmm: .Sem se tudi kopal,no sem se moral da sem spral drek :slap: .Ko smo prišli nazaj v Šilo sem se 5x stuširal(tolikokrat na dan se še nisem :eek: ).Drugače je bilo super,samo škoda ker nismo šli pogledat špilje Biserujke(or whatever :cry: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil tam ja...SEM SE NAMAZAL Z BLATOM :headbang: :headbang: :headbang: .Se ne porežeš samo rakovice te ščipajo v prst :hmm: .Sem se tudi kopal,no sem se moral da sem spral drek :slap: .Ko smo prišli nazaj v Šilo sem se 5x stuširal(tolikokrat na dan se še nisem :eek: ).Drugače je bilo super,samo škoda ker nismo šli pogledat špilje Biserujke(or whatever :cry: )

kwa pa je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa pa je to

Jama na otoku Krku,napisal sem špilja ker se mi beseda dopade :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jama na otoku Krku,napisal sem špilja ker se mi beseda dopade :lol:

aha v Rudinah :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe itq da sm že biu tam.. če sm vsako poletje tam dol na vikendu..

hehe sm že vidu ta video ja.. pa ga ne bi rad več :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si že bil???

O mater jaz bom bruhal :SS :SS :SS :SS

ravnokar videl video 2 girls 1 cup

BEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:

Če hoče kdo ju3 ostati doma naj si ga pogleda vendar POZOR(vsebuje nevarne prizore)

http://video.google.com/videoplay?docid=-1...&plindex=31

:SS

fujj kaj ti gledaš :xx:

na vsaj mal bl civilizerano spletno strn KLIK :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne

možno da ma kaki kit tak zbrušen..da bi pa od 125-ke dal gor pa ne

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud da bi 70 brusu na 125 ni možn... mislm da nima tok debele stene da bi loh tok brusu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!