Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

jst jih bom na frčota pa 3

hehe

ja pa še 2 zadi d bosta rinle :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, js se pa raje sam vozim, ne pa da se mi zadaj ena kura premeruje po zicu, pa nej bo še tak dobra.. Pol pa jamra aki je zic, pa kje so stopalke za noge, pa kje bi mogle bit.. apička ti smotana pejdi peš drugič :whistle: Čeprov če je kaka fajna pa se mejčkn stisne ni problema, sam da mi začne jamrat pa jo dol vržem takoj :)

to maš pa čist prov :OK:

sploh pa če daš na zadn zic kšno kokuš k se nezna nagibat :headbang:

so pa nekatere prov fajn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, js se pa raje sam vozim, ne pa da se mi zadaj ena kura premeruje po zicu, pa nej bo še tak dobra.. Pol pa jamra aki je zic, pa kje so stopalke za noge, pa kje bi mogle bit.. apička ti smotana pejdi peš drugič :whistle: Čeprov če je kaka fajna pa se mejčkn stisne ni problema, sam da mi začne jamrat pa jo dol vržem takoj :)

to pa res...pol bi pa poslušu vse do krškiga : pa zic je pretrd dejma se mal ustavt, u roke me zebe, u glavo mi piha ...bla bla :closedeyes: sam se pelat je tanartabulš :worship: najdle kokr loh kero peleš je 5 km :grim lih tolk da se mal stisne k teb pol jo pa odložiš :D

Popravljeno . Popravil cpi50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah nevem, js sm to za sebe povedu. Drgač tud tk vožnja u skupini mi lih ni tk.. ajde če je prbližno da se ve kaka je pot, pa postanki tu pa tam, to ni problem, drgače pa raj sam vozm, da pelem tk ko meni paše, ustavm tm k men paše itd :) sej štekate :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa res...pol bi pa poslušu vse do krškiga : pa zic je pretrd dejma se mal ustavt, u roke me zebe, u glavo mi piha ...bla bla :closedeyes: sam se pelat je tanartabulš :worship: najdle kokr loh kero peleš je 5 km :grim lih tolk da se mal stisne k teb pol jo pa odložiš :D

tr00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah nevem, js sm to za sebe povedu. Drgač tud tk vožnja u skupini mi lih ni tk.. ajde če je prbližno da se ve kaka je pot, pa postanki tu pa tam, to ni problem, drgače pa raj sam vozm, da pelem tk ko meni paše, ustavm tm k men paše itd :) sej štekate :P

to maš pa prov.

sam včasih k tak samotarm si pa kr družbo zaželim

sej bo dolina

na zs poglej

k lahk še enkrat zs pošlš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah nevem, js sm to za sebe povedu. Drgač tud tk vožnja u skupini mi lih ni tk.. ajde če je prbližno da se ve kaka je pot, pa postanki tu pa tam, to ni problem, drgače pa raj sam vozm, da pelem tk ko meni paše, ustavm tm k men paše itd :) sej štekate :P

:D js se še nikol nism v skupini pelu :whistle: tak da nebi vedu :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej to je pa spet drugo ja :) Sam mam raj eno punco zravn.. zdej pa za tak švoh neudobn motor mi je pa krneki zravn furat, k nebi blo udobno pa nč.. Sej itak mam pa motor zarad sebe :) Ne zarad drugih.. ampak bo to vseen moj zadnji motor vsaj za en doolg cajt, pol, pride avto, ko bom pa čisto konc z šolanjem pa če bo dnar spet motor poleg avta :) Treba razmišljat naprej fantje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D js se še nikol nism v skupini pelu :whistle: tak da nebi vedu :doze:

sej se boš hmal :naughty:

k bomo šli na raceland se bomo v skupini pelal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej to je pa spet drugo ja :) Sam mam raj eno punco zravn.. zdej pa za tak švoh neudobn motor mi je pa krneki zravn furat, k nebi blo udobno pa nč.. Sej itak mam pa motor zarad sebe :) Ne zarad drugih.. ampak bo to vseen moj zadnji motor vsaj za en doolg cajt, pol, pride avto, ko bom pa čisto konc z šolanjem pa če bo dnar spet motor poleg avta :) Treba razmišljat naprej fantje :D

ja sej na tvojem tomosu je res mal smotanu 2 pelat

ti se moraš fajn naprej držat pa še motor je ful manj okreten pa še ozek zic je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam veš kk se pa to polaga z dvema gor.. smo neki snemal oba nogo vn hahahah :worship:

ma ful je BV z 2-ma polagat k je motor ful manj okreten in odziven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za smejat je, sej drugga ne :P

ah sej bo :closedeyes:

k bo dnar bo neki močnejšga :naughty:

do takrat bo pa tut 9 kojnska yamaha dobra

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah sej bo :closedeyes:

k bo dnar bo neki močnejšga :naughty:

do takrat bo pa tut 9 kojnska yamaha dobra

11 je original :whistle: Nebo močnejšega, čeprov bi ga rad nažigal tule 200 po abvoznci pa take finte, samo bom mel od avta več koristi zaenkrat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 je original :whistle: Nebo močnejšega, čeprov bi ga rad nažigal tule 200 po abvoznci pa take finte, samo bom mel od avta več koristi zaenkrat :)

11 kojnov je na tvojem tomosu

9 na moji yamahi (pa že te teško mirim in fotram)

heh danes je minil točno 1 mesec od kar sem se pridružu motosvetu pa mam že 283 objav

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko je pravi. Js nebi Ninje kupo, KawaNASSSSSakija z750 bi mel :worship: Kaj bi ga žgal, tule med bloki, ko majo cono 30 bi sugurno 100 dobil notr, že z Tomosom dobim 80.. ah kje 100, 150 bi z ninjo zihr dobu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejko je res pravi ghostrider :worship: o njegovih podvigih (nažiganja po obvoznici v kavbojkah in puloverju :D )ve vesoljni motosvet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!