Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

lahko jutr, če bo vreme držalo :D če pa jutr ne, bo pa v sredo zihr lepo

haha kaj ma res ta ktm vse to?, matr še radio pa bo kot goldwing

Bom Fiftya prašov, če je za .) Pa ti sporočim jutri....

Ma, ma...seveda ob doplačilu za senzorje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ju3 pišemo nacionalna preverjanja znanja :headbang: :headbang: :headbang:

Mah saj sem sprejet nevem kaj se sekiram :whistle:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

a to so une fore za srednjo šolo al kaj :kva2: :kva2: če si sprejet sploh ne rabš it pisat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

a to so une fore za srednjo šolo al kaj :kva2: :kva2: če si sprejet sploh ne rabš it pisat

mnde morš vseen pisat.. greš pisat pač da vidiš ki si kej v primerjavi z ostalimi v Sloveniji v znanju :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehh te eksterci haha :D jst sm biv tud takrt že sprejet, sam sm šu useen pisat haha. se spomnem, k so se usi piflal cev mesc za te gimnazije pa to, jst pa nč, na konc sm pa še zmer use zownu u matematki :D no ja skor use :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehh te eksterci haha :D jst sm biv tud takrt že sprejet, sam sm šu useen pisat haha. se spomnem, k so se usi piflal cev mesc za te gimnazije pa to, jst pa nč, na konc sm pa še zmer use zownu u matematki :D no ja skor use :P

Ja sej, piflar :evilgrin:

Boš vidu ti drug let :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehh te eksterci haha :D jst sm biv tud takrt že sprejet, sam sm šu useen pisat haha. se spomnem, k so se usi piflal cev mesc za te gimnazije pa to, jst pa nč, na konc sm pa še zmer use zownu u matematki :D no ja skor use :P

pa ja.. js tut nism meu omejitev na tehniški gimnaziji.. tak da se zrat tega res nism nč sekiru, ko smo pisal.. sploh so pa ti testi čist u izy bli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Kdaj gremo spet na kafe :whistle:

Ko boš velik razmišlej o nakupu RC8...kaže tud tlak ter temperaturo pnevmatik, zelo priročna zadeva zate ;)

to so jajca (vsaj zame)

če že moram zbrati 2-valnika bi zbrav aprilio rsv 1000mile- pa mora met 2 akrapota pa športn čip (R-čip al kaj je že)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva pa bom vidu :D

K se bom višje uvrstil na tekmovanju kokr ti :P :P :P

to so jajca (vsaj zame)

če že moram zbrati 2-valnika bi zbrav aprilio rsv 1000mile- pa mora met 2 akrapota pa športn čip (R-čip al kaj je že)

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehh te eksterci haha :D jst sm biv tud takrt že sprejet, sam sm šu useen pisat haha. se spomnem, k so se usi piflal cev mesc za te gimnazije pa to, jst pa nč, na konc sm pa še zmer use zownu u matematki :D no ja skor use :P

haha jst sm lih tko naredu, nč se učil ker sem bil že sprejet, potem pa na matematiki 30 pik (od 30 možnih :krneki: )

to so jajca (vsaj zame)

če že moram zbrati 2-valnika bi zbrav aprilio rsv 1000mile- pa mora met 2 akrapota pa športn čip (R-čip al kaj je že)

ja Roky, ampak res :lol1: :lol1: :lol1:

ko da na KTMa ne morš dat dveh akrapoviča pa športnega čipa (oz. RRRRRRetard čipa) :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha jst sm lih tko naredu, nč se učil ker sem bil že sprejet, potem pa na matematiki 30 pik (od 30 možnih :krneki: )

ja Roky, ampak res :lol1: :lol1: :lol1:

ko da na KTMa ne morš dat dveh akrapoviča pa športnega čipa (oz. RRRRRRetard čipa) :slap:

Hehe, on je verjetno mislil hexagonalce ob straneh, RC8 ima pa tistega lijakastega pod agregatom. O kašnem čipu on to? Power commanderju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, aprilie pa dučeti imajo noter na ECU-ju en poseben čip, ki se ga da ven vzet in zamenjat s drugim.....reče se mu EPROM (ali celo EEPROM :hmm: ) in ja, naj bi deloval podobno kot power commander.....gor naložiš drugačne parametre vžiga in vbrizga pa je to to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K se bom višje uvrstil na tekmovanju kokr ti :P :P :P

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Hahahahahahaha dej no dost vicov za dons... itak me pa lohk sam izenačš :D K jst sm bil letos pru ti boš pa drug let pa bova na istem :D hahaha :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, aprilie pa dučeti imajo noter na ECU-ju en poseben čip, ki se ga da ven vzet in zamenjat s drugim.....reče se mu EPROM (ali celo EEPROM :hmm: ) in ja, naj bi deloval podobno kot power commander.....gor naložiš drugačne parametre vžiga in vbrizga pa je to to

Lol, R-čip... :slap: potem naj pa reče Eprom, ne pa r-čip, haha... Sem mislu da je PC mislil, ko je omenjal Akrapoviča še zravn :) itak je pa oboje podobno, ja... Maš pa od teh Epromov, katerega za določen izpuh vzeti itd. velik napisanga v Ducati Desmoquattro Performance Handbook ;)

Hahahahahahaha dej no dost vicov za dons... itak me pa lohk sam izenačš :D K jst sm bil letos pru ti boš pa drug let pa bova na istem :D hahaha :lol:

Hihi, jest bom tapru...odzadej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hihi, jest bom tapru...odzadej :D

Jao roky.. the secret pa to :D morš vrjet v neki kar hočš :D sej si gledu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K se bom višje uvrstil na tekmovanju kokr ti :P :P :P

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

kaj, raj mam aprilio rsv kot pa ktm rc8 :)

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, pomembne 3 stvari mi je napisu cenilc :whistle: auspuh pa obe felni hehe. Zdej morm pa sam še na servis pelat da mal pogledamo če smo še kej pozabl, pol pa domov pa rihtat :) Pa direktno onga šefa na tomos poklicat da mi naredi predračun z polnimi cenami, brez kakih popustov hehe :) (akrapo je recimo v akciji za 300€, drugače je 450, to pa je že skoraj za komplet gum hihi)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo ne mislit da boš dobil zdaj ne vem kolk dnarja, upaj pa da bo totalka, ker potem ti motor ostane in denar pospraviš v žep........tudi pri moji cagivi je bilo za 2,5k al še nekaj več € škode (vglavnem vse pladtike pa še malenkosti), ampak ker je bil motor po evrotaxu vreden 1,6k€ sem dobil samo toliko ven, pa še za čelado, rokavice, jakno........tako da je bilo na koncu 1,8k€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je 2,5 po eurotaxu, škode pa bo nekje za jurja pa pol, verjetno mal več ( z delom vred). Ker js bom tak te felne dal v rračun one od replice, itak felna je felna, to se bom že zmeno hehe. Plastike so pa tak potrošni material, to bi na koncu rihto. Lonc od akrapota pa bi mi verjetno za nek normaln dnar na novo oblekl pr akrapoviču? To moram vprašat

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men so neki cenil pa to, pa so rekl d je totalka :unsure: zdej dobim pa 70% vrednosti motorja po eurotaxsu pa motor mi ustane :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, sej bo pri meni verjetno enako. Upam. Pa to zrihtam, pa enga kitajčka kupim za tule gor pa dol pa je to to :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, sej bo pri meni verjetno enako. Upam. Pa to zrihtam, pa enga kitajčka kupim za tule gor pa dol pa je to to :P

jst sm ga že rezerverov :naughty: tak zelen je mal večji končna je okol 90

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm ga že rezerverov :naughty: tak zelen je mal večji končna je okol 90

Kaj boš kupil???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!