Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Skuterji niso motorji. So skuterji. Celo huje, ti 50cc so kolesa z motorjem :lol1: Ma ne, sej nimam nč proti, sam ne bit spet nekej pametni tule no :)

So kr neki ala? Čk mao a nisi ti tud mev skutera? Lahk mi zej rečete da sm kot iz nekega vrtca ampak jaz nisem začel tega spora sem samo lepo vprašav če kupi kdo skutera.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DObro mogoč sm res malo preveč burno sprejev to konec koncov tud pri onem bi dobu kakšnih 20 evrov pomoje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DObro mogoč sm res malo preveč burno sprejev to konec koncov tud pri onem bi dobu kakšnih 20 evrov pomoje :D

no vidš.. pomoje se ti kr splača :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mel skutera. Pač sej veš da se vsi mal zajebavamo :) Dobr da prodajaš, kaj misliš že pol kupt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mel skutera. Pač sej veš da se vsi mal zajebavamo :) Dobr da prodajaš, kaj misliš že pol kupt?

jst sm prerokovalc :P in sm skor 100% da bo kupu yamaho yzf125

je tak jasko

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sm zaj bral ono temo. Lušn motor ja. Bom zaj Tomosa tak predelu da bo bolj šol kot ta yamaha :D

hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sm zaj bral ono temo. Lušn motor ja. Bom zaj Tomosa tak predelu da bo bolj šol kot ta yamaha :D

hehehe

lej ti jst mašino prodam pa na tomlna namonterej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm prerokovalc :P in sm skor 100% da bo kupu yamaho yzf125

je tak jasko

Neverjetno :D Trofo si :D Maš ti nek potencial ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neverjetno :D Trofo si :D Maš ti nek potencial ja :D

thatt what i am seyyying :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj čem jaz z tisto prdalo k je mrtva 3/4 obratov :krneki:

Kaj si s tem mislil? :unsure:

that's what i am sayyying :naughty:

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj čem jaz z tisto prdalo k je mrtva 3/4 obratov :krneki:

ne takrt je bla še mal zadušena po tistm sm filtr zamenov pa boost botle kupu, en kup pizdari sm iz dušilca pobrav, pa lpo naštelov fergi.

pa je začev nort že od 7.000 pa je vleku skos do 12.000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal za hec mal za res... Premalo kubikov je a veš, pa se pod 8k rpm ne da peljat z njegovim k je mrtu čiist. Sej pol pa vredu potegne ja :P mfink prznaj da gre moj tomos enkrat bl, sj si se pelu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal za hec mal za res... Premalo kubikov je a veš, pa se pod 8k rpm ne da peljat z njegovim k je mrtu čiist. Sej pol pa vredu potegne ja :P mfink prznaj da gre moj tomos enkrat bl, sj si se pelu :)

ja no bi mogla kšno turco užgat, drgač gre pa tomos zlo lepo in dinamično uleče od zlo nizkih obrati,h samo v večih obratih pa mal moči zmanka

dobr gre tomos :worship:

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal za hec mal za res... Premalo kubikov je a veš, pa se pod 8k rpm ne da peljat z njegovim k je mrtu čiist. Sej pol pa vredu potegne ja :P mfink prznaj da gre moj tomos enkrat bl, sj si se pelu :)

Ti, racer... kdaj boš pršu kej pokazat svoje vrline na pisto? Si bil neki glasn :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal za hec mal za res... Premalo kubikov je a veš, pa se pod 8k rpm ne da peljat z njegovim k je mrtu čiist. Sej pol pa vredu potegne ja :P mfink prznaj da gre moj tomos enkrat bl, sj si se pelu :)

Aja, sorčy, ti si govoru za 50cc, jest sm pa mislu da za r125 pravš :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti, racer... kdaj boš pršu kej pokazat svoje vrline na pisto? Si bil neki glasn :hmm:

pridte na Marijo reko kdaj pogledat čemu se rečejo ovinki ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roky če bi mev motor še v voznm stanju bi sigurnu na raceland pršu s tabo vozt :yes: da vidmo če tut vozš taku kukr razglasaš B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridte na Marijo reko kdaj pogledat čemu se rečejo ovinki ;)

Izvoli, dirkaj tam...pa pusti glavo na ograji ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roky če bi mev motor še v voznm stanju bi sigurnu na raceland pršu s tabo vozt :yes: da vidmo če tut vozš taku kukr razglasaš B)

Haha, dej piščanc no mal spust svoj ego pa se začni zavedat, da vozš še zmeram 70 kubično prdalo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taprav racer dirka tut po cestah ne sam po pisti :yes: the podgurje stayl :OK: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti, racer... kdaj boš pršu kej pokazat svoje vrline na pisto? Si bil neki glasn :hmm:

Verjemi, mam v planu čim zrihtam motor, pa ko bo roka cela. Mam v planu, brez skrbi. Marof, pa Raceland. Bom zaj tak najverjetneje kupo komplet opremo k se ne mislim več zajebavat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izvoli, dirkaj tam...pa pusti glavo na ograji ;)

ma dej, tam se ti pa z mojim motorjem res nemore skor nč zgodit.. tak zaprti ovinki da so hitrosti zlo nizke.. prid enkrat pogledat pa boš vidu kak je zakon tu ;)

Verjemi, mam v planu čim zrihtam motor, pa ko bo roka cela. Mam v planu, brez skrbi. Marof, pa Raceland. Bom zaj tak najverjetneje kupo komplet opremo k se ne mislim več zajebavat..

tak je prav.. celotna oprema, drugač se ni za zajebavat.. bomo polet žgal ja.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taprav racer dirka tut po cestah ne sam po pisti :yes: the podgurje stayl :OK: B)

Hahaha, to ti je zihr kšn vaški pijanc reku, kajne? Še nesreča te ne izuči...ni ti pomoči, jebiga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!