Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

ma dej, tam se ti pa z mojim motorjem res nemore skor nč zgodit.. tak zaprti ovinki da so hitrosti zlo nizke.. prid enkrat pogledat pa boš vidu kak je zakon tu ;)

Saj vem kje je in kako zgleda Marička :) Še zmeram je promet iz nasprotne smeri in forumaš Hanzi ti lahko več pove o njegovi nesreči na tak način .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takle bo tomos verjetno: Nova zadnja felna od replice, zadnja (trenutna) se bo poravnala (minimalno zvita), nova pesta in pride spredaj. Qualifierce, spredaj plavajoči disk, pa power kit. Zaj razen če me zafukajo kaj zavarovalnci pa bom manj dobo, pol neo power kita :unsure: Pol pa še razne malenkosti pa to itak :P Študiral sm en števček še, ker ta je tak fuč... bom vidu

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taprav racer dirka tut po cestah ne sam po pisti :yes: the podgurje stayl :OK: B)

ti preveč nejkota poslušaš

ma dej, tam se ti pa z mojim motorjem res nemore skor nč zgodit.. tak zaprti ovinki da so hitrosti zlo nizke.. prid enkrat pogledat pa boš vidu kak je zakon tu ;)

ja... to vsi pravjo... pol pa vidš k jh drzajo z asfalta pa s skal dol :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha, to ti je zihr kšn vaški pijanc reku, kajne? Še nesreča te ne izuči...ni ti pomoči, jebiga.

ja prns ko srečam pijanca mi zmeri kaže naj dam gas :lol: jst pa v nižjo pa po gasu B)

mene tut smrt nebo izučila :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebi raj mal šparu dnar pa potrpeu 1 let brez power kita.. pa si pol nabavš jači motor.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj kurac, 50 čuko bom pač bek fukno.. itak mi bodo z lufta pršl hehe. K nevem če bom drugače zdržal a veš, 90 se vozt pa to.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem kje je in kako zgleda Marička :) Še zmeram je promet iz nasprotne smeri in forumaš Hanzi ti lahko več pove o njegovi nesreči na tak način .)

ja itq da je vse mogoče.. ni pa velik možnosti.. kr hitrosti res niso vlke kr so tak zaprti ovinki..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itq da je vse mogoče.. ni pa velik možnosti.. kr hitrosti res niso vlke kr so tak zaprti ovinki..

Ma to ti k si soft, k sm te js z savo dohaju hihi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj kurac, 50 čuko bom pač bek fukno.. itak mi bodo z lufta pršl hehe. K nevem če bom drugače zdržal a veš, 90 se vozt pa to.. :rolleyes:

hehe to je tut res ja.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itq da je vse mogoče.. ni pa velik možnosti.. kr hitrosti res niso vlke kr so tak zaprti ovinki..

tud na ridah niso svetlobne hitrosti pa jih tud več v enem dnevu ubriše med vrhuncem sezone .)

No sej kokr vm paše, zase vem, da po cesti v mejah normalne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to ti k si soft, k sm te js z savo dohaju hihi

ja dej.. takrat ni blo še nč.. kr sm se šparu kr še asfalt ni biu dost topu, pa nism hotu tvegat padca :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud na ridah niso svetlobne hitrosti pa jih tud več v enem dnevu ubriše med vrhuncem sezone .)

No sej kokr vm paše, zase vem, da po cesti v mejah normalne .)

dej no une ride ko je glih 5 ovinkov.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dej.. takrat ni blo še nč.. kr sm se šparu kr še asfalt ni biu dost topu, pa nism hotu tvegat padca :P

blablablablablabla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hecam te no, boma šla na Marof mau tačke brust a prov? Ker tam mal 25€ za celi dan, pa ni gokardov vmes :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hecam te no, boma šla na Marof mau tačke brust a prov? Ker tam mal 25€ za celi dan, pa ni gokardov vmes :)

aha tut se bomo zmenl.. sam nekot bomo mogl tja čez mejo pridet :whistle: bom zdej treniru ob vsakem lepem vremenu na Marijo reko.. mam tale krog od doma pa do vrha pa do doma 60km.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nebo problem it čez mejo.. upam vsaj. Drgače pa boš ti še onega zravn vzel ko je polnoletn hihi. Grem se zaj stuširat pa spat čimprej.. jutr ob 6 že na busu :P Čauuu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nebo problem it čez mejo.. upam vsaj. Drgače pa boš ti še onega zravn vzel ko je polnoletn hihi. Grem se zaj stuširat pa spat čimprej.. jutr ob 6 že na busu :P Čauuu

ok se pol ju3 zjutri kej vidmo.. da vidm kak si polaman :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nebo problem it čez mejo.. upam vsaj. Drgače pa boš ti še onega zravn vzel ko je polnoletn hihi. Grem se zaj stuširat pa spat čimprej.. jutr ob 6 že na busu :P Čauuu

kaj ti v šolo že hodš :unsure:

jst negrem še 2 tedna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok se pol ju3 zjutri kej vidmo.. da vidm kak si polaman :P

kaj ti v šolo že hodš :unsure:

jst negrem še 2 tedna

Ja, sam ti si triktat bl polaman k js. Men sploh nii hudga..

Aja, sm zej z tuša.. počasi bom šou heh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam ti si triktat bl polaman k js. Men sploh nii hudga..

Aja, sm zej z tuša.. počasi bom šou heh

Kejk kaj misliš da boš dobo od zavarovalnice za poškodbe? Js bi tud mogo zej počas dobit zarad prometne. Samo jas sem na srečo mev z avtonom crash...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja sej verjetno lahko pričakuješ tam od 2 do 3 čuke. Nekot je to že tipična odškodnina danes :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa js bom še to raztegno kolkr bom lahko.. kerp pred drugim letom tak ne rabm dnarja hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa js bom še to raztegno kolkr bom lahko.. kerp pred drugim letom tak ne rabm dnarja hehe

Pametno razteguj pa jamri pa vse možno da te boli :D No vsaj tako sem jaz, sma bla dva kao ranjena v avtu, on je imel 2 pregleda, jas pa 5 pregledov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!