Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Kej zlamano?

Nič polamano:D Bolečine v vratu in križu :D MAh kaj češ sm mogo nekot zaslužit za 125-ko :D Najboljš je blo to ko sm v tem obdobju dobo take vlke izpuščaje kao alergija, pa je dermatolog rek da je pač zarad živcov tk da sm pol sprajo vn da sm cev živčn ko me vse boli pa take...:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo ludi

mam yamaho dt 50 2005 letnik...mam še eno blokado gre mi do 5 tisoč obratov več ne :headbang: hitrost pa tut ni vlka...zdei me zanima ktera blokada bi bla to not???

lp knezo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn bi blo če poveš kere blokade si že vn dal, če praviš da maš Še eno...

glede na to da se ti sam do 5000vrti maš čist zablokiranga (avspuh...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič polamano:D Bolečine v vratu in križu :D MAh kaj češ sm mogo nekot zaslužit za 125-ko :D Najboljš je blo to ko sm v tem obdobju dobo take vlke izpuščaje kao alergija, pa je dermatolog rek da je pač zarad živcov tk da sm pol sprajo vn da sm cev živčn ko me vse boli pa take... :D

Kolko si te dobil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko si te dobil?

Nisem še ka dobo, sm šele tti teden dav papire naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne kupo sm zdei to...mm nou števc...p mi gre sm do 5000 obratov na minuto....mal več sm zčne trest kode bi uklopo stari pralni stroj...gre mi pa okol 65km/h...ponoro bom izpuh sm itak že naročo pri leovinciju...leovince v6...čeprau bom pa kr enemu js po odpelo k se s tem bavi p naj mu to use fukne vn mgar ceu moto razšraufa :hmm: :slap: č ne bom pa prodav :hmm:

lp knezo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nič neoš dobo oz zlo malo k nisi nč zlamo hehe

Ma mni je čist dojst 2000€ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne kupo sm zdei to...mm nou števc...p mi gre sm do 5000 obratov na minuto....mal več sm zčne trest kode bi uklopo stari pralni stroj...gre mi pa okol 65km/h...ponoro bom izpuh sm itak že naročo pri leovinciju...leovince v6...čeprau bom pa kr enemu js po odpelo k se s tem bavi p naj mu to use fukne vn mgar ceu moto razšraufa :hmm: :slap: č ne bom pa prodav :hmm:

lp knezo

Preden oddaš post ga prosim še enkrat preberi... Ker tole je tko kakor, da bi bil prvi razred osnovne šole :blink: Ja no, počak, da izpuh zamenjaš pa bo šlo več...Če maš še original gor verjetno nikamor negre ja, ker je "podložka" vmes ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hee to morte vidt, mali rastura :worship: like me- litle gangsta B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja roka je že cela :worship: :OK: No, kost hehe. Roka je še precej toga, oteklina še tud ogromna.. ampak bo počasi :grim :wub:

Finki, okrevaš?

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja roka je že cela :worship: :OK: No, kost hehe. Roka je še precej toga, oteklina še tud ogromna.. ampak bo počasi :grim :wub:

Finki, okrevaš?

bi vidu kako roko sm meu js po 6 mescih gipsa.. zapestja premaknat nism mogu sploh ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm mel čist enostavn zlom... verjamem da je blo vse trikrat hujš.. js verjetn nebom mel nč več gor, k mam boljši filing brez. Lol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm mel čist enostavn zlom... verjamem da je blo vse trikrat hujš.. js verjetn nebom mel nč več gor, k mam boljši filing brez. Lol

ja sam učas je bolš met mal dle gor.. kr če še ni zaraščen dobr skupi.. se lahk hitr kej zakomplicira :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja roka je že cela :worship: :OK: No, kost hehe. Roka je še precej toga, oteklina še tud ogromna.. ampak bo počasi :grim :wub:

Finki, okrevaš?

vež da :worship: s flašo v roki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm zejle prvič po nesreči zakurblov motor.. zej nevem, neki elektronka fuka zgleda :headbang: Luči delajo kontra kot bi mogle, štop lampe nema, pipke ni.. :whistle: Verjetn se je iztaknu kak hudič :trance_33_sleep: Drugače pa zdaj čakam da se zmigajo na zavarovalnici, da motor peljem na servis, da še on dopiše par stvari k jih cenilc ni mogu, potem pa začnem rihtat zadevo. Bom raketo vn naredo hehe

Samo da še drugi teden popravim pa zrihtam vse v šoli pa bo kul :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm zejle prvič po nesreči zakurblov motor.. zej nevem, neki elektronka fuka zgleda :headbang: Luči delajo kontra kot bi mogle, štop lampe nema, pipke ni.. :whistle: Verjetn se je iztaknu kak hudič :trance_33_sleep: Drugače pa zdaj čakam da se zmigajo na zavarovalnici, da motor peljem na servis, da še on dopiše par stvari k jih cenilc ni mogu, potem pa začnem rihtat zadevo. Bom raketo vn naredo hehe

Samo da še drugi teden popravim pa zrihtam vse v šoli pa bo kul :)

dej poročej tvoj napredk

jst ga moram tut zakurblat :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo kašn napredek, bom. Zaj si kraste dol praskam hehe

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo kašn napredek, bom. Zaj si kraste dol praskam hehe

jst sm svoje že :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jst sm mal razmišlov o wanklovemu motorji? zakaj ga ne vgradijo v motor?

cela mašina je majnša, lažja, bolj mirna, ima večjo moč in obrate

zakaj ne nardijo vsaj prototip z tem motorjem :?

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z wanklovim motorjem so mel včasih ene motorje, mal si poglej po netu, jest ne bom iskov namesto tebe.

Je pa tako, mašine na motorjih so že tako ali tako navite, wanklovi motorji pa niso znani lih po največji zanesljivosti. Predvsem je pri njih problem v tistih hm, špicah trikotnika, če lahko tako rečem, ker so zelo obremenjene.

Drgač pa, v avtu ga pa lahko vidš... primer, Mazda RX 8 :)

Ja, pozabu, tud bolj komplicirana je sestava, s tem pa je tudi cena rezervnih/sestavnih delov višja...

Tako da se jim bolj splača batne motorje vgrajevati.

Podobno bi lahko rekel za 2t. Zakaj ne vgrajujejo, saj majo pol manjše prostornine enako moč, veliko lažje, sestavni deli so bolj enostavni, nižji stroški proizvodnje...

samo maš pa na drugi strani dost minusov, onesnaževanje, olje, vzdržljivost ...

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!