Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

haha Climber116 pa tomazin ei kje vaju najdem pol tule med ownerji sesaucev sta nekok fejst aktivna ka je zei to hmm ? :whistle: :evilgrin:

:whistle: ups

tega tomazina bo treba mal v roke vzet, vidiš ka piše po forumih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: ups

tega tomazina bo treba mal v roke vzet, vidiš ka piše po forumih :P

:yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem malo pogledal vašo extreme stran in forum, pa vidim da ste ZELO aktivni na forumu :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight1:

mfink se je itak spet v zemlo pogreznu :krneki: ostali pa tud nč kej ne pišejo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem malo pogledal vašo extreme stran in forum, pa vidim da ste ZELO aktivni na forumu :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :photo:

To stran sm js en popoldne naredu, ko mi je blo dc :whistle:

pa foruma se mi sploh ni dal na strežnik nalagat...od takrat pa stoji...

Pa tud povezava na stran je sam iz tega foruma ko mam v podpisu, pa na messengerju sm meu...

Če bi se ornk zram spravu bi mogoče celo zalavfal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to misliš da maš ocene zaklučene al da so se ti počitnce začele :blink: :D

ocene so kukr tulk zaklucene prblizn vem kako bo.. tko da so se mi zacele pocitnce ja^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka ni nobenga doma? .) Če bo kdu kej jutr na letališči v Cerkljah ob Krki...nej pove :D jutr so supermoto dirke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK,eno vprašanje:

KAKO ZA BOGA STE ŽE KONČALI ŠOLO ČE SEM JAZ 9. RAZRED IN JO KONČAMO 13. ?!? :headbang: :headbang: :headbang:

JOJ SEM TI FOUŠ -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK,eno vprašanje:

KAKO ZA BOGA STE ŽE KONČALI ŠOLO ČE SEM JAZ 9. RAZRED IN JO KONČAMO 13. ?!? :headbang: :headbang: :headbang:

JOJ SEM TI FOUŠ -_-

Niso jo končal :P sam majo zaključene predmete pa se jim več ni treba učit... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso jo končal :P sam majo zaključene predmete pa se jim več ni treba učit... :whistle:

ja pa na projektn tedn grem pa francijo z glasbeno :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U Francijo waw.No jaz sem bil 2x z pevskim zborom OŠ Danila Lokarja in to v Castelnaudaryju al neki tazga :D(blizu Lurda) :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK,ko boš ti 2x v Franciji in 1x na Češkem s pevskimi se mi javi,ok NejcZ? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK,ko boš ti 2x v Franciji in 1x na Češkem s pevskimi se mi javi,ok NejcZ? :krneki:

dunajski deček :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK,ko boš ti 2x v Franciji in 1x na Češkem s pevskimi se mi javi,ok NejcZ? :krneki:

Ko jebe pevske, grem raje z kom drugim v Francijo lool.. ne moreš valda bit v pevskem zboru hahha :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!