Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Ka ti je pa dej lol, če bodo po novem zaj ovalne pice delal da bo pod zic šla. Mislim halooooooooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

doma imam apn6 ki kr dobr gre sam bi imel kaj močnejšega. ali ima kdo mašino ctx,elektronik ali bt za pametno ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

doma imam apn6 ki kr dobr gre sam bi imel kaj močnejšega. ali ima kdo mašino ctx,elektronik ali bt za pametno ceno.

to ti bo gištel skrivil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: ja itak, če je predelan an

Ja wem da je predelan, sam kok je pa dal dva avspuha gor??? Ka je enga pršvasu na drugega? da je iz cilindra bla ena cev pa se pol razdelila v dve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gištel bom že mal ojaču.sam da gre ko sneta skira.

pa tut bremze si boš mogu zrihtat.. od kšnga BTja jih dej.. ma disk :) bremze so glavna stvar..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ev0 sm prispeu dumu s francije in neke sole v naravi...bote veseli da ste u sloveniji doma :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fifty, nevem al se mi sam zdi al maš res velik preveč cajta :hmm: :D

ološ si :D

dons sm pač frej.. :) in sm mal več a forumu.. :D

ološ is your momma :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj?

zajest majo nikakvo u franciji gostoljubje tut bol na nuli ob pol 12 kebabi usi zaprti groza od groze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ouuuuuuuuh, je dolgcajt, sm spal od 10ih - do zdele :yawn:

hmm.. sm mislu da si v sql dons.. in poj ti nism sendou SMSa da neki glej na discovery.. :closedeyes: sm ga sam Đufkotu sendou.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm.. sm mislu da si v sql dons.. in poj ti nism sendou SMSa da neki glej na discovery.. :closedeyes: sm ga sam Đufkotu sendou.

Sej sm bil, do 9ih, sam en vezje sm mogu zvezat, pa dnevnik napisat, potem pa hop dam v postlo :D

Kva pa je blo? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sm bil, do 9ih, sam en vezje sm mogu zvezat, pa dnevnik napisat, potem pa hop dam v postlo :D

Kva pa je blo? :hmm:

:)

neki od motorjou.. sm gledou že 4ič to oddajo.. pač ni blo nč druzga po TV :P top10 motorjou

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!