Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

:)

neki od motorjou.. sm gledou že 4ič to oddajo.. pač ni blo nč druzga po TV :P top10 motorjou

aaaaaaaaaaaa, škoda k nis snemov :D

Je bla F4 umes? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaaaaaaa, škoda k nis snemov :D

Je bla F4 umes? :D

nop.. le zakaj bi bila? :D ker je draga? :P 916 je bil na 2.mestu ^_^ na 1.mestu pa seveda Honda cub :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nop.. le zakaj bi bila? :D ker je draga? :P 916 je bil na 2.mestu ^_^ na 1.mestu pa seveda Honda cub :)

Ne, ker je isto legendarn motor :D Keri so bli še potem? :P

Zmeri take oddaje zamudim :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo js sm konc z šolo :whistle: že učer smo mel valeto pa sm komi zdle do mal fraj cajta prišu da pridem na motosvet :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao jst sm biv tut koma na valeti :krneki: pa še zdej nism h seb pršu :whistle: samu radnsko žlebam :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola včeraj je bla valeta in je blo super :worship: .

Samo dogodkov po polnoči se ne spomnim ker je bila koma :whistle: :ninja:

(čeprav mi gre težko z jezika bom POGREŠAL OSNOVNO ŠOLO :cry: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ko boš v SŠ jo boš zlo pogrešu ;)

Nč ne boš pogrešu. Spoznou boš polno novga folak, s starimi kolegi boste mel več al manj vsak vikend kroničarske sestanke v gostilnah. Vsak dan po šoli boš šou lepo na pijačko pa na čik, itd. itd. Pa tko vse stvari boš mel 3x bližji kt prej. Edin učenja bo mal več, sam jbg :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ne boš pogrešu. Spoznou boš polno novga folak, s starimi kolegi boste mel več al manj vsak vikend kroničarske sestanke v gostilnah. Vsak dan po šoli boš šou lepo na pijačko pa na čik, itd. itd. Pa tko vse stvari boš mel 3x bližji kt prej. Edin učenja bo mal več, sam jbg :D

Se strinjam s tem :worship: Men je tud buljš SŠ kot OŠ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej druga je bolš.. sam ko se mi učit ne da.. v OŠ je fajn se ti nč ni treba :P

No to je res :P Men se tud neda...zej mam pa v 1 tedni 5 predmetov :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to je res :P Men se tud neda...zej mam pa v 1 tedni 5 predmetov :slap:

Pazi to foro k se je mojmu znancu zgodila. Mel je že 3 popravce, v petk bi mogu še slovo pa ga ni blo ker je mislu v pondelk popravlat. Fora? V pondelk nima več pouka in je fasu avtomata. Kr izbolša voljo to kajneda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi to foro k se je mojmu znancu zgodila. Mel je že 3 popravce, v petk bi mogu še slovo pa ga ni blo ker je mislu v pondelk popravlat. Fora? V pondelk nima več pouka in je fasu avtomata. Kr izbolša voljo to kajneda

fajn mu je :D

ja js sm tut upam da konc s sql.. sam zdej pa tak bedn vreme :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao jst sm biv tut koma na valeti :krneki: pa še zdej nism h seb pršu :whistle: samu radnsko žlebam :krneki:

Ola včeraj je bla valeta in je blo super :worship: .

Samo dogodkov po polnoči se ne spomnim ker je bila koma :whistle: :ninja:

(čeprav mi gre težko z jezika bom POGREŠAL OSNOVNO ŠOLO :cry: )

hah sami komerji :D pr nas pa sam tu pa tam kej da smo bli bol veseli :) smo mel še šolo nasledn dan :whistle:

jernej... tud js sm pogrešu OŠ v petek popoldne, danes pa ne več kej zlo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!