Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Pazi to foro k se je mojmu znancu zgodila. Mel je že 3 popravce, v petk bi mogu še slovo pa ga ni blo ker je mislu v pondelk popravlat. Fora? V pondelk nima več pouka in je fasu avtomata. Kr izbolša voljo to kajneda

Jest mam še 1 teden pouka :whistle: tak da mam v tem tedni vse za popravt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa jutri zvem kako bo z zadnjim predmetom, drugače sem že dolg konec :trance_33_sleep: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa jutri zvem kako bo z zadnjim predmetom, drugače sem že dolg konec :trance_33_sleep: :rolleyes:

jz ceu juni ze nerabm nc delat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma men tak ni nek problem ne.. še niam motorja zrihtanega..vreme je tud zanič.. kaj pa češ := Ne rečem ko bi blo normalno vreme pa motor doma.. bi js že tud zakluču en mesc nazaj hehe, tk pa sm še popravo kar se je dal pa je to to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma men tak ni nek problem ne.. še niam motorja zrihtanega..vreme je tud zanič.. kaj pa češ := Ne rečem ko bi blo normalno vreme pa motor doma.. bi js že tud zakluču en mesc nazaj hehe, tk pa sm še popravo kar se je dal pa je to to :)

kdaj bo motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nene... bo zaj v kratkem no.. opremo tudi zbiram počasi skupaj, zdej čakam TC da mi rezervirajo ene škornje, pa še to grem iskat, pa kombinezon pa bom :) Jutri bom pa vedo kdaj točno pride dnar porkašmeks :trance_33_sleep: Pričakujem do srede.. (bi blo fajn da lahko že jutri naročam paket pri tomosu ne.. 1200€ :D )

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi, pa nimam dnarja :( Ker to so res top top.. za mene bo tud top vredu :)

sociala :P probi obojne ko boš tam boš vidu da se splača dat teh 50 € :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti si obojne probal? No sej bom če bojo mel kej zaloge, pa če bo res taka razlika bom pač 50€ več dal če bo vredno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti si obojne probal? No sej bom če bojo mel kej zaloge, pa če bo res taka razlika bom pač 50€ več dal če bo vredno :)

jap, te majo dost bolši sistem zaščite.. pa bele uzam ko so ful lepi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bom vidu kak bo.. če se mi bo zdel da so vredni keša bom vzel ne, drugače bom pa tistih 50€ raje za očala dal ne.. sociala pa to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js upam da mi bo čimprej ratal pridet do Louisa da bom kupu tiste ščitnike za telo ko me že dnar mal tiši :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej meni :D al pa lahko že jutri mal sprostiš pritisk.. gremo ob ene 12 al pa pol 1 glih po 5 uri na kebab :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mam do 13.10 pouk :D sej tulk preveč ga nimam da bi ga za vse zapravlo.. zapravlam ga sam za bencin pa stvari za motor, tist mi ni škoda :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol no, v stripiju nism bil že od začetka prvega letnika :D A je za jest piščanc? Bi si šol jutr enga kupt za probat ne :) Pol pa še na en kebab, pa sm dobr pol za 3 ure, pa še en kebab, pa domov, 2 paketa SMOKI-jev, pa zvečer pico pa je to to. Standard

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe poješ skor tulk ko js :D js pa ene 4x na tedn jem piščanca, en dan si pa še kej druga kupim da ne jem glih vsak dan isto :D zka ne bi biu zajest, ful je dobr pa še naješ se ga za silo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men so tud tedni ko čisto vsaki dan jem kebab :D Ko pa med vikendi slučajno mame ni doma, pa fotr kuha, nam gre tud kebabe iskat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!