Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

ja fuul :lol1: mmm zle pa jem še tople krofe iz Trojan :D

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koci vi ste mel kakga tuk dobrga razrednika da ste lah tuk sprical? :blink: ...mi nemornmo nc mamo za kemijo nebom imena govoru

ja ne vem kam ti hodš, na ŠČNM ? mi smo meli Tomiča (fizko uči)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm mrtu dobesedno.. nevem kak bom ustal zjutraj.. še morm na šolo PM :rolleyes: ker komad priporočate da ga pojemo na avtobusu zjutraj? mora bit tak čimjači ne, da vsi čudno gledajo ko že tak fušamo nenormalnoo :D

kero domačo, slovensko... poznaš skupino Mi2 ? :D

to se mi na vsakem izletu tak deremo na busu da nas na cestniskih postajah tak čudno gledajo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne vem kam ti hodš, na ŠČNM ? mi smo meli Tomiča (fizko uči)

Hodm na ŠCNM ja tehniško.. ja sej tomič je uredu :whistle: na tej sol so res zakon fiziki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm mrtu dobesedno.. nevem kak bom ustal zjutraj.. še morm na šolo PM :rolleyes: ker komad priporočate da ga pojemo na avtobusu zjutraj? mora bit tak čimjači ne, da vsi čudno gledajo ko že tak fušamo nenormalnoo :D

Predlagam tega muhahahaha :D Kliknzi bitte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

Mam en velik problem,imam leovincija v6 doma in je tut ze na motorju.Zdaj pa nede vč kot 55km/h in do 8 tistoč obratov :wacko: :wacko: .Zdej pa nevem kaj je to blokada ali kaj.Pa tut so mi govorili da mi bo šel 15% več kot do zdej LEOVINCE V6 JE PA NOV!!Prosim da mi poveste kj je problem??...(Pospeski so v kurcu) :wacko: :wacko: :angry: :angry: :angry:

lp knezo in hvala v naprej!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

Mam en velik problem,imam leovincija v6 doma in je tut ze na motorju.Zdaj pa nede vč kot 55km/h in do 8 tistoč obratov :wacko: :wacko: .Zdej pa nevem kaj je to blokada ali kaj.Pa tut so mi govorili da mi bo šel 15% več kot do zdej LEOVINCE V6 JE PA NOV!!Prosim da mi poveste kj je problem??...(Pospeski so v kurcu) :wacko: :wacko: :angry: :angry: :angry:

lp knezo in hvala v naprej!!

mas blokade se not druge? oz. si devu kej vn?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

Mam en velik problem,imam leovincija v6 doma in je tut ze na motorju.Zdaj pa nede vč kot 55km/h in do 8 tistoč obratov :wacko: :wacko: .Zdej pa nevem kaj je to blokada ali kaj.Pa tut so mi govorili da mi bo šel 15% več kot do zdej LEOVINCE V6 JE PA NOV!!Prosim da mi poveste kj je problem??...(Pospeski so v kurcu) :wacko: :wacko: :angry: :angry: :angry:

lp knezo in hvala v naprej!!

Pa si zbil tisto "podložko", ki je notri - tam kamor pride izpuh nataknjen na izpušni kanal? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am tam celo avspušno cev mam...in kamor priterdim dušilec mam še eno tenko spužvo tisto se da lahk dol sam pol je takšen zvok da gate para :evilgrin: ...pa nism se probo pelat :wacko: nwm mogoče to?? drugače nimam nobenga dela da bi lahko snev dol.

lp knezo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nč cev je cisto prazna...sam vtaknes u cilinder pa z fedri zašpanaš in to je to...nwm naj mi negdo cisto use razlozi kr js nwm kaj točno mislte.Hvala

lp knezo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hei

ludi...mam en dišilc mal je...sam nwm kk ga naj vn dobim (čisto na začetku cevi je)...nwm kak bi ga dol dobu??

lahk mi pomagate

lp knezo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hei

ludi...mam en dišilc mal je...sam nwm kk ga naj vn dobim (čisto na začetku cevi je)...nwm kak bi ga dol dobu??

lahk mi pomagate

lp knezo

Bi lahko bol razumlivo povedal kaj zelis oziroma kaj te tezi? jaz nism nic zastopil samo da bi nek dusilc iz nekje vn uzeu al kako? :closedeyes: :closedeyes: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sori...

na zacetku cevi k pride z cilindra je en dev ki luknjo zapre (jo zmansa),a je to blokada??Pa kako jo naj vzamem ven?? :naughty:

(bolj razumljivo??) :whistle:

lp knezo in hvala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je blokada ja, dobi jo ven nekako ne, ali je stolčeš z šraufencigerjem, ali pa jo z fleksarco odžagaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sori...

na zacetku cevi k pride z cilindra je en dev ki luknjo zapre (jo zmansa),a je to blokada??Pa kako jo naj vzamem ven?? :naughty:

(bolj razumljivo??) :whistle:

lp knezo in hvala :OK:

To je to, ja. Privarjena je mislim, da samo z enim zvarom. S šraufencigerjom pa kladivom si pomagej ampak PAZI, da ti tista "podložka" ne pade notri v resonančn lonec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uu, danes pa jutri delam v Zrečah na bazenu :) Upam da bo gužva, da bodo bejbe kake :D

hehe to me spominja na eno pesm :D

Nikol se nisn kaj preveč sekiral

kaj bo jutri al pa dan potem

šola šla je kolko tolko vredi

dnar pa tudi ni bil glih problem.

Našo sn si v Sotelskem kurirji

fino službo za poletne dni

bil sn bademajster na bazeni

čuval deco, da se ne ftopi.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari ka leti z leovincijem v6...koncno mam v 200m Pospeski nenormalni...

se enkrat hvala...

lp

pa je se en srecen :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!