Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

mam jz tud zlo zlo lepo spričevalo....samo tale ukor zadnji dan...:lol1: :lol1: :lol1: :D

ma lenarila cele počitnice ne bom :grrr jz bom delala avgusta :whistle: :whistle: :evilgrin: bom služla denarčke za neki uporabnega, kaj bom s čim neuporabnim... :whistle: :grim

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A za yamahohoho R6 :wub: Sm zadnjič črno vido, kr kjutkana :wub: :wub: Boš vidla pol avgusta kak je to.. eni zaj trpimo, eni pa še bote :grim

//Nejcccc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

r6 ja :whistle: :blush: al pa gixer :blush: :blush: :)

jz bom pol delala avgusta ja oz.se bom prov fajn imela :D...zdej pa sm potrebna spanja,lenarjenja,....:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PM jaz sm tui potrebn.. sploh zaj ko mam obične hlače gor pa brez tangic spodaj sm tak celi trd skozi.. malo težko hodim :blush:

Če že misliš kaj, raje črno r6.. al pa gikserja no, sej ni važno, važno da je črn :D Veš kaj js delam.. celi dan sedim zunaj na soncu in kao gledam malo okol po bazenu.. sm mislo PM kak bo fajn, tak pa sm zvečer tak sfukaaan da nea verjameš res :wacko: Pa dobro, za ene 600,700€ bomo potrpel :D

//Nejc opet

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PM jaz sm tui potrebn.. sploh zaj ko mam obične hlače gor pa brez tangic spodaj sm tak celi trd skozi.. malo težko hodim :blush:

//Nejc opet

:friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PM jaz sm tui potrebn.. sploh zaj ko mam obične hlače gor pa brez tangic spodaj sm tak celi trd skozi.. malo težko hodim :blush:

Če že misliš kaj, raje črno r6.. al pa gikserja no, sej ni važno, važno da je črn :D Veš kaj js delam.. celi dan sedim zunaj na soncu in kao gledam malo okol po bazenu.. sm mislo PM kak bo fajn, tak pa sm zvečer tak sfukaaan da nea verjameš res :wacko: Pa dobro, za ene 600,700€ bomo potrpel :D

//Nejc opet

:lol1: oh ti bogi revček potrebni :lol1: ;)

aaaa...zdej pa vem zakaj si vs potrebn :whistle: gledaš mladenke...in stare mamce v bikinijih :whistle: pa kako svoje glivične riti namakajo :whistle: :whistle: oh, kako fajn :D ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cagiva GTS :worship: :worship:

leti k sneta skira, 220 z vsemi 3emi blokadami hahaha :D bohnedej da bi jh vn uzemal, pr 460 na zadno butne k šaltaš v tretjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cagiva GTS :worship: :worship:

leti k sneta skira, 220 z vsemi 3emi blokadami hahaha :D bohnedej da bi jh vn uzemal, pr 460 na zadno butne k šaltaš v tretjo...

Eiiiiiiii...najbolj pomembno si pozabu!! Pred ovinkam k bremzaš nardiš še 3 prevale z motorjam, ker ma take superduperspešlBremboMonoblock zavore :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: oh ti bogi revček potrebni :lol1: ;)

aaaa...zdej pa vem zakaj si vs potrebn :whistle: gledaš mladenke...in stare mamce v bikinijih :whistle: pa kako svoje glivične riti namakajo :whistle: :whistle: oh, kako fajn :D ;)

Ej bejba, ne zajebavi :D Lej spodi za filing kaki opečen sm PM. Malo sočutja prosim :D

//Nejkec

post-15471-1214510882_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Btw... cagiva timing system, ne torque :winkiss:

tisto sm kr copy-pastu z googla :D nč kriv :P

Nejc bel si ko sirotka :P :D js sm se v pondelek kopat šol za celi dan.. domov prišu tak ožgan po ramah pa hrbtu da se vležt nism mogu :slap:

Popravljeno . Popravil cpi50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej stari.. tule mam ventilator prigan pa me prov peče ko mi samo piha :/ +9tule je fleš pa vse še mal bolj svetlo zgleda.

//Nejc

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, teli mešalci zraka... jest ga mam tud prkloplen, pa ne pomaga prou velik...

mrzu pir, pa te vsaj mal pohladi :) no, al pa dva :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej bejba, ne zajebavi :D Lej spodi za filing kaki opečen sm PM. Malo sočutja prosim :D

//Nejkec

nc jambrat js sm biu u tretjem razredu tuk upecen da sm meu mehurje ceu dan na soncu brez da bi se namazu :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Top sm jaz piso.. NejcZ :D Sem sm že napisal da je moj račun banan pa ne morm z svojga :hmm: :huh:

Heh.. majce valda ne morm dol dat na šihtu.. z kremo pa se mi ne lub mazat :D

//Nejc

edit: tomazin oz Dejan lepota pa tak nič ne dela lenuh :D

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh beda so te počitnice js bi se rad učiu :lol1:

js se pa učim, sm si pršparu neki :P

pol bom pa delu..tak da dc ne bo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je kej z radarji ma kdo kake izkusne?... ucer sm se pelu policaj u je biu baje u rdecm golfu te lah od uzad na radar dubi al pa slika...pa nekih 300m ravnine. Pa ce lah posto sm direkt dumu dubim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!