Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Kako je kej z radarji ma kdo kake izkusne?... ucer sm se pelu policaj u je biu baje u rdecm golfu te lah od uzad na radar dubi al pa slika...pa nekih 300m ravnine. Pa ce lah posto sm direkt dumu dubim?

če so te poslikal...pa če si šou prehitro...lahko dobiš pismo domov ja :whistle: :whistle: moj je dobiu tako lepo kuvertico....v njej pa ful lepa slikca :whistle: pa kazen mal manj lepa....:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če so te poslikal...pa če si šou prehitro...lahko dobiš pismo domov ja :whistle: :whistle: moj je dobiu tako lepo kuvertico....v njej pa ful lepa slikca :whistle: pa kazen mal manj lepa....:D

Pa kr uduzadi da bi me :unsure: .. baje da se da to z dobrim odvetnikom vse zrihtat :unsure:

Popravljeno . Popravil 50ccm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja od kje te pa bo če maš zadi tablico frajeeer ? :rolleyes: Mene je dvakrat od spredaj.. ni bilo nič :) Je pa znimiv ko te mal zafleša hehe. Pa nisem nikoli divjal, recimo 10 čez omejitev.

//NejcZ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mne je pred petimi dnevi dobu uspredi na radar v naselju(50) sm peljav 85. Mislite da bo šov motor? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor ne pade z motorjem, ni motorist.... :)

ustavu te je al sliku?

po novih zakonih je kr jeba ja, no motor ziher ne bo šou...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a ve kdo mogoče ka pomenjo številke na celindru ? mislim če mogoče pomenjo datum izdelave al pa kej podobnga :? sumim da je bil že enkrat menjan :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

use naj naj pol tut teb :worship: ...popravce si naredu?

Jaa :worship: fiziko :D jutr pa še matematko probamo če bo uspel pa je ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo me z morja................ blo je supr prve 3 dni sm biv skos na kafet pa na čiku zravn pa sm si malu ogledowov babe, in moram rečt da je full velik milf-a mladih pa zlo mal (milf- muther i like to fuck(mlade mamice))

no in po 3-dneh sm srečow prdgurko :OK: (1 vas stran od mene) in pol je blo šele zakon in povnu kurbarije :OK:

najači je blo pa v zrčah v akvariusu pa caliptusu :OK: sm mu take oči ku so začele po mizah plesat :kva2: smo pudgurci zavzel calipsota

pa nejc to ni nč jst teško hodm k me je tolk ožgalu

p.s čestitam nejcu pa damandro-tu za b-dey

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo me z morja................ blo je supr prve 3 dni sm biv skos na kafet pa na čiku zravn pa sm si malu ogledowov babe, in moram rečt da je full velik milf-a mladih pa zlo mal (milf- muther i like to fuck(mlade mamice))

no in po 3-dneh sm srečow prdgurko :OK: (1 vas stran od mene) in pol je blo šele zakon in povnu kurbarije :OK:

najači je blo pa v zrčah v akvariusu pa caliptusu :OK: sm mu take oči ku so začele po mizah plesat :kva2: smo pudgurci zavzel calipsota

pa nejc to ni nč jst teško hodm k me je tolk ožgalu

p.s čestitam nejcu pa damandro-tu za b-dey

In kako se ti je zdel u zrčah? :D Mi se nismo kej preveč pičkam prbližval ker so uni tipčki tm rahlo preveč ogromni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako se ti je zdel u zrčah? :D Mi se nismo kej preveč pičkam prbližval ker so uni tipčki tm rahlo preveč ogromni :D

nee to so naše podgurke striptis užgale(pa še moja je bla tut zravn) :lol: tak da ni blo panike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala :D Motherfucker :evilgrin:

ni pene :D ampak veš ko so dobre B) hodm za eno babo pa jo malu poazujm pa ma fullll hud gištel pol, pol pa jo prehitim pa pogledam v faco pa vidm da je stara tm okol 30 let, pa še zmeri dobra :D joo ka bi jo ruknu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni pene :D ampak veš ko so dobre B) hodm za eno babo pa jo malu poazujm pa ma fullll hud gištel pol, pol pa jo prehitim pa pogledam v faco pa vidm da je stara tm okol 30 let, pa še zmeri dobra :D joo ka bi jo ruknu

Kwa bi tebe njen tip pol ruknu :naughty: Itak so pa mamice najbolše :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo me z morja................ blo je supr prve 3 dni sm biv skos na kafet pa na čiku zravn pa sm si malu ogledowov babe, in moram rečt da je full velik milf-a mladih pa zlo mal (milf- muther i like to fuck(mlade mamice))

no in po 3-dneh sm srečow prdgurko :OK: (1 vas stran od mene) in pol je blo šele zakon in povnu kurbarije :OK:

najači je blo pa v zrčah v akvariusu pa caliptusu :OK: sm mu take oči ku so začele po mizah plesat :kva2: smo pudgurci zavzel calipsota

pa nejc to ni nč jst teško hodm k me je tolk ožgalu

p.s čestitam nejcu pa damandro-tu za b-dey

fala epa mwamwa :wub:

//NejcZ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm jst sm pršu do ene stupid ideje

kaj k bi motor šu kej bul če bi prisilnu vpihoval zrak?

recimo d bi dal v airbox ventilator pa ga zvezov na luči da bi delov tulk hitru kulkr bi daw gasa

a bi šlo pol kej bl

čist taku sprašujn k nimam kej za počet :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak kot pr 600ccm mašinah k majo neke ventilatorčke za vpih zraka

A bi kdo od vas konc sezone rad kej na 125 "zverino" presedlal? :hmm: Na supersport?

jst jst jst B) :D kaj maš kej zame

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm jst sm pršu do ene stupid ideje

kaj k bi motor šu kej bul če bi prisilnu vpihoval zrak?

recimo d bi dal v airbox ventilator pa ga zvezov na luči da bi delov tulk hitru kulkr bi daw gasa

a bi šlo pol kej bl

čist taku sprašujn k nimam kej za počet :whistle:

Z takim ventilatorjem si še jajc nemorš shladit ne pa, da bi kej vpihoval :slap:

tak kot pr 600ccm mašinah k majo neke ventilatorčke za vpih zraka

jst jst jst B) :D kaj maš kej zame

RSko? Več info. na msn ali skype!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na 2t je težko dt kej podobnga turbini... ker morš vedt, da k je bat v spodnji legi, je ubistvu frej, in bi kr skoz pihal :D iz fergija skoz cilindr v auspuh :D

Pa, teli ventilatorji od kompa so prešvoh... to majo hm, okol 5w recimo... če bi že hotu, bi mogu ne vem kaj najdt... dost močnej, da bi blo kej efekta..

mogoče kkšni te, modelarski, k so v avijonih pa čolnih... sam, se mi zdi da bi vseeno kr moril skoz...

pri 4t je to dost laži, k maš zaprt takt, ločen od ostalih, pa sam čimveč nafilaš notr pa je...

sam tko, za info... ne vem če sm že reku :) eni tstari VW pa Volvoti tud vem, so meli električne turbine :) tist bi znal bit zanimiu :P

A bi kdo kupu Cagivo Planet? B)

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na 2t je težko dt kej podobnga turbini... ker morš vedt, da k je bat v spodnji legi, je ubistvu frej, in bi kr skoz pihal :D iz fergija skoz cilindr v auspuh :D

Pa, teli ventilatorji od kompa so prešvoh... to majo hm, okol 5w recimo... če bi že hotu, bi mogu ne vem kaj najdt... dost močnej, da bi blo kej efekta..

mogoče kkšni te, modelarski, k so v avijonih pa čolnih... sam, se mi zdi da bi vseeno kr moril skoz...

pri 4t je to dost laži, k maš zaprt takt, ločen od ostalih, pa sam čimveč nafilaš notr pa je...

sam tko, za info... ne vem če sm že reku :) eni tstari VW pa Volvoti tud vem, so meli električne turbine :) tist bi znal bit zanimiu :P

A bi kdo kupu Cagivo Planet? B)

dej povej kere električne turbine bomo našravfal na motorje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!