Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

haha pol pa tak nebo problem zrihtat :D zdej bom zgleda še js na SM prešaltu :OK: lah kako turco udarmo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič kul pm.. mehankerji so dragi k ps.. 4 takterjov pa js nimam niti najmanjšega pojma kak šraufat k niti nikol nism :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej roky ti si majstr za aprilie, dej mi tu razlož

lej pr ns mamo 3 rs-ke(replike), pa so vse odprte in grejo čist enaku(170), pol dans je pa pršu moj sorodnik z aprilio rs 125 gp-1.

ma odprto,odprt airbox, pa avzpuh od kroske(ufo(ne sprašuj kaku ga je gor spravu k nwm)) pa neki se je z fergm igrov.

no smo šli na turco in me je on pelov. midwa sva bla 2 na motorju pa smo poravnin prehitela vse 3 aprilie :hmm: kaku?motorju se pr 8.000 dobesednu utrga (sm pelov vse 3 aprilie pa se nobeni ne tulku). zdej me pa zanima zakaj gre taku bul? mogoče zatu k je novejši (2003)?zakaj?

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej roky ti si majstr za aprilie, dej mi tu razlož

lej pr ns mamo 3 rs-ke(replike), pa so vse odprte in grejo čist enaku(170), pol dans je pa pršu moj sorodnik z aprilio rs 125 gp-1.

ma odprto,odprt airbox, pa avzpuh od kroske(ufo(ne sprašuj kaku ga je gor spravu k nwm)) pa neki se je z fergm igrov.

no smo šli na turco in me je on pelov. midwa sva bla 2 na motorju pa smo poravnin prehitela vse 3 aprilie :hmm: kaku?motorju se pr 8.000 dobesednu utrga (sm pelov vse 3 aprilie pa se nobeni ne tulku). zdej me pa zanima zakaj gre taku bul? mogoče zatu k je novejši (2003)?zakaj?

Tole ti bo pa Fingi znov bolj razložit :)

A ma 34 frgazar gor al pa kej? Pa neki mi res ni jasno: kako za fak je spravu od krosle auspuh gor, nekak se mi zdi nemogoče, sej ni prostora :blink: A te je mal nategnu, a? Če ma pa res kšn tak izpuh je pa možno, da zarad resonančnega lonca.

Kaj uni trije so vsi 170 gonil vidva pa mem njiju a samo tako, v pospeških sta šla mimo?

Bon Fingi kej več povedov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole ti bo pa Fingi znov bolj razložit :)

A ma 34 frgazar gor al pa kej? Pa neki mi res ni jasno: kako za fak je spravu od krosle auspuh gor, nekak se mi zdi nemogoče, sej ni prostora :blink: A te je mal nategnu, a? Če ma pa res kšn tak izpuh je pa možno, da zarad resonančnega lonca.

Kaj uni trije so vsi 170 gonil vidva pa mem njiju a samo tako, v pospeških sta šla mimo?

Bon Fingi kej več povedov...

ja neki krivina je gor zategjena, sam cev je pol ravna do dušilca (kr ponavad je cev malu gor zategjena)

mi smo pršli iz ostrga ovinka (cca50km/h) pol je pa ravnina. in prec po ovinku povn gas in motorju se če čist otrgalu, tm smo pol vse prehitela, uni so pa istu povn gas.

tak da jih nese v pospeških in končni

ja zgleda d zard avzpuha (ufo)

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufo avspuh :hmm: ufo dela opremo za cross in SM pilote, ne pa izpuhov

dej ti mal poslikej to gp1 replico

ok bom dans

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo za kako dobr ohranjeno 50ko :whistle: tista gilera GSM je :blink: zjebana do konca :glare: ... zdej mam v žepu 1000 € ve kdo za kej pametnga za ta dnar al se mi bol splača šparat za 125ko drug let ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo za kako dobr ohranjeno 50ko :whistle: tista gilera GSM je :blink: zjebana do konca :glare: ... zdej mam v žepu 1000 € ve kdo za kej pametnga za ta dnar al se mi bol splača šparat za 125ko drug let ? :D

Še vedno lahko drugo leto prodas tut nobo 50ko :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mi najdeš novo do 1200 € lahk :whistle:

Lahko sam si jo bos mogu z nemcije prpelat :evilgrin:. na mobile.de mas neki sam te bojo se stroski kostal :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo za kako dobr ohranjeno 50ko :whistle: tista gilera GSM je :blink: zjebana do konca :glare: ... zdej mam v žepu 1000 € ve kdo za kej pametnga za ta dnar al se mi bol splača šparat za 125ko drug let ? :D

rajš šparej za 125...pa še tist bo prehitr prešvoh ratal :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ka pol nej čaka še 5 let da si bo kupo lahk en vredu motor al kaj? :slap:

A sm napisov, da se 125 ne splača? Napisov sm, da samo prehitro premal rata... Dej pejt še enkrat v šolo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sm napisov, da se 125 ne splača? Napisov sm, da samo prehitro premal rata... Dej pejt še enkrat v šolo :headbang:

Ne se kregat pobje :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sm napisov, da se 125 ne splača? Napisov sm, da samo prehitro premal rata... Dej pejt še enkrat v šolo :headbang:

ja itaq da prehitro ratajo prešvoh te nizko kubične mašine sam če po zakonu ne moreš vozit nič druga moreš pač to kupit ne, zto se tut 50 splača za en čas dokler ne nardiš izpit za več, da se vsaj voziš lahk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rajš šparej za 125...pa še tist bo prehitr prešvoh ratal :(

ja če začnem šparat bom pol 1 let brez motorja :whistle: prešvoh bo pa tud tisto vrjetn ratal ja kr bo vrjetno 4t :unsure: mogoče huso comet :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak se vam pa tale rs-ka zdi :whistle: : http://www.avto-net/2004/motornakolesa/oglas.asp?id=2187376#

je blizu, pa vrjetno še kr dobr ohranjena sam to da je predelana me mal moti :unsure:

pa nabav se nima bit kej dost narobe, vozu se boš pa itak sam eno sezono

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!