Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

kak se vam pa tale rs-ka zdi :whistle: : http://www.avto-net/2004/motornakolesa/oglas.asp?id=2187376#

je blizu, pa vrjetno še kr dobr ohranjena sam to da je predelana me mal moti :unsure:

to da je predelana je še edino vredu, pa s takim motorjem boš meu še ti pol probleme prodat, ker je cela prebarvana, pa padena na levo stran ( je vse menjano)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da je predelana je še edino vredu, pa s takim motorjem boš meu še ti pol probleme prodat, ker je cela prebarvana, pa padena na levo stran ( je vse menjano)...

ka ti poznaš tega modela ko prodaja al tko na pamet govoriš :unsure: drugač pa ker motor takega letnika pa še ni bil paden :whistle:

Popravljeno . Popravil cpi50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka ti poznaš tega modela ko prodaja al tko na pamet govoriš :unsure: drugač pa ker motor takega letnika pa še ni bil paden :whistle:

no ja normalno da je biu paden, sam če je mal paden porihtaš tisto stran al pa karkoli, ko te vrže ene trihrat prebarvaš celega :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja.. me niti ne moti preveč če je bil prebarvan al pa če ma par prask ;) samo da ni zjajcan mislim ej ko sm tisto gilero vidu sm bil tak jezn na sebe ko smo na drug konc slovenije šli da vidim en zjeban motor :slap: on je mel pa gor napisan dobro ohranjeno :kva1: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čao pičkeeee... kaj zaj, kaj novega?

nč malu po mestu šminkeramo pa pičke hvatimo :whistle: nč nowga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pm jaz pa spet celi mesec delo za kurčevih 600€ mal več... tuga čista :headbang: :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pm jaz pa spet celi mesec delo za kurčevih 600€ mal več... tuga čista :headbang: :trance_33_sleep:

vem poznam občutk, pol pa še feštat nemorš k moraš zjutrej že ob petih ustt, pa pol še delat nemorš,....

blagor teb ti vsaj na bazenu delaš jst sm na žagi delov, sm mev ob osmih 5 min. pavze pa ob 11 je bla malca(30 min) delalu se je pa od 6-3, pa fajn delalu, pa še nobenih bab ni blu. pa smo med pavzo gledal v nekrmanu une babe v gatah :rolleyes: kurc tut tu je blu dobru, ti pa vsaj babe v bikinikah gledaš :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja doro ne rečem zaj se najde kaka ne.. samo pride pa pol kaka ona prava prasica drbrla res da ne moreš gledat pa si za 3 dni adijo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bol babice :P

:lol1: une k majo viseče cizke :lol1: pa jih potleh vlečejo pa se kam v špranjo zataknejo :lol1: pol jih mora pa nejc vn vlečt :kva1: :lol1:

hec hec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja evo jajco.. danes še zadnjič z mašino :krneki:

zak zadnić z mašino?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če je dušo spustila pizda ji materna :headbang:

hehe :worship: tomos :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bla nova manj ko 300€ bi jo takoj :D Res ej prasica grda... more me pol ko vse zrihtam še mađšina zafukat mamo ji..

nič tomos tokrat.. bo kr yamahazdej kriva..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bla nova manj ko 300€ bi jo takoj :D Res ej prasica grda... more me pol ko vse zrihtam še mađšina zafukat mamo ji..

nič tomos tokrat.. bo kr yamahazdej kriva..

neee yamaha pa neee :trance_33_sleep: ne ona pa ni taka :grrr taku se pa nbomo šli ne ne :nono: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js tud nism mislu da se lahko to nardi :D pač.. nesreča pa 3 mesce pavze.. bi blo tak prelepo da bi blo vse vrei :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja.. me niti ne moti preveč če je bil prebarvan al pa če ma par prask ;) samo da ni zjajcan mislim ej ko sm tisto gilero vidu sm bil tak jezn na sebe ko smo na drug konc slovenije šli da vidim en zjeban motor :slap: on je mel pa gor napisan dobro ohranjeno :kva1: :glare:

js sm šou tud s kombijem po en odlično ohranjen motor, pol ga je pa dedek uprašu če je krompir z njim izkopvu :lol1: ceu razbit, on mi je pa še po telefonu predn sm pršu govoru kak je lep :slap:

en krog okol motorja pa sm se kr nazaj v kombi vsedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm šou tud s kombijem po en odlično ohranjen motor, pol ga je pa dedek uprašu če je krompir z njim izkopvu :lol1: ceu razbit, on mi je pa še po telefonu predn sm pršu govoru kak je lep :slap:

en krog okol motorja pa sm se kr nazaj v kombi vsedu.

hah no na tistem ko sm ga js gledo je blo tak : plastika od števca manjkala, zajla za števc vtrgana, na svečki ni blo tiste kapce ampak je blo kr z žičko gor navezan :blink: , el. vžig ni delu, motor se je pr vožni tresu ko šiba na vodi :D pa mogoče sm kej pozabu še :whistle: če je tole dobro ohranjeno je bla moja runnerca nova iz trgovine :slap: tak da na gorensko js negrem več motorjov gledat :grrr

Popravljeno . Popravil cpi50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lolj.. mašina ne gre vun :D Bo treba še geštel narazn dat poj pa bo :D

post-9211-1217324771_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!