Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Če bi bla nova manj ko 300€ bi jo takoj :D Res ej prasica grda... more me pol ko vse zrihtam še mađšina zafukat mamo ji..

nič tomos tokrat.. bo kr yamahazdej kriva..

A nisi bil enkrat glasen kok se 4-takt bolj splača kot 2takt? Zdej pa maš :) Aprilio bi uzel pa bi vse delal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja samo čaki.. moj motor je mel eno totalno nesrečo, serviser grdi ga je zunaj pustil več kot mesec na dežju in vsem :headbang: :headbang: ... pol pa tak ni čudno da je neki narobe :P Sm še vedno za 4t :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja js sm mel 3...zdej si pa preračuni :krneki: podn od podna sm mu reko nej se jebe za drugo leto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja js sm mel 3...zdej si pa preračuni :krneki: podn od podna sm mu reko nej se jebe za drugo leto :D

:whistle: svoh so tele place :whistle: .. pa ka čs bols ko pa spat cele dneve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja js sm mel 3...zdej si pa preračuni :krneki: podn od podna sm mu reko nej se jebe za drugo leto :D

še preveč si plačan za tist kar delaš .)

Js po 7-10 ur na dan delam s pločevino, nosim žlebe okol, prelagam škatle (polne železja) , pleh pigam itd.

pa mam pou eura več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi bogi.. js bi za isti šiht drug let tud dobo 3,5.. smao nea mislim več za drobiž delat :) Grem lepo v računalniško trgovino k kolegu računalnike sestavljat pa formatirat pa take frkarije, v klimatiziranem prostoru za 5€ na uro.. samo letos nism mogo ko je bil na dopustu ne.. :)

Igra: na sliki najdi mašino :D Upam da bo kej lepga povedu mehanker jutri ko me pokliče :P

post-9211-1217344883_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predrag ja, barvane plastike + poknjen sprednji blatnik

zaka športn filter? da gre 70? odblokiran z original deli gre vsaj 80 :D

pa še enkrat vam povem da za te mašine ne bote delov dobl, al pa bojo tak dragi da se ne bo splačal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uu, kaj si nor... pravi smo mehaniki haha :D

Naj mi en prosim pove v čem je fora da mi odzračujemo ko butli, pumpam/spušam lift skor 2 uri :D Pol na koncu pa obupamo, damo pokrovček bremze gor, pršrraufamo, parkrat stisnem.. pa bremza trda ko nova :D WTF :kva2: :kva2: :hmm: Nč mi ni blo jasno ane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uu, kaj si nor... pravi smo mehaniki haha :D

Naj mi en prosim pove v čem je fora da mi odzračujemo ko butli, pumpam/spušam lift skor 2 uri :D Pol na koncu pa obupamo, damo pokrovček bremze gor, pršrraufamo, parkrat stisnem.. pa bremza trda ko nova :D WTF :kva2: :kva2: :hmm: Nč mi ni blo jasno ane...

a kaj ti bojo bremze če mašina ne dela :P js sm se odloču za rs-ko btw, neki predelana baje dobr ohranjena, ni mi problem it pogledat kr sm 20 min vožnje stran :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uu, kaj si nor... pravi smo mehaniki haha :D

Naj mi en prosim pove v čem je fora da mi odzračujemo ko butli, pumpam/spušam lift skor 2 uri :D Pol na koncu pa obupamo, damo pokrovček bremze gor, pršrraufamo, parkrat stisnem.. pa bremza trda ko nova :D WTF :kva2: :kva2: :hmm: Nč mi ni blo jasno ane...

Ma men tud tko rata. Pumpam ko budalo pol ure obupam, pustim mal, probam šeenkrat pol pa dela :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nevem Lux ce mi je to dol pal ko je tko natakjen gor da se tko komi dol dubis.. dobr nov je 15 €bom pozim kupu zej itq nenucam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma men tud tko rata. Pumpam ko budalo pol ure obupam, pustim mal, probam šeenkrat pol pa dela :)

V čem je to hec? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kaj ti bojo bremze če mašina ne dela :P js sm se odloču za rs-ko btw, neki predelana baje dobr ohranjena, ni mi problem it pogledat kr sm 20 min vožnje stran :OK:

no evo končni si pršu do tapravga motorja :OK: sam tzr-ka še zmeri ni O:-) hehe, ne ne sej za ta dnar je ta rs-ka več kot dobra :OK:

piš občutke po prvi vožni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kje ste zdej mopedaši in skuteraši :whistle: č nau nobenga se bom pa sam s sabo menu

no pa gremo mal po vzgledu 125-ke javite se :) napište ker motor mate če ni napisan v profilu, od kje ste, kam se furate, kolk km je blo prevoženih letos, itd....pa velik nabijanja zravn B)

no jst imam 3 leta starega kymkota in sem ful zadovoljna, čeprav "leti" samo 62 na uro hehe. ampak ukradli so mi pezdeti ogledala!!!!! a mi lahko kdo pove, kje jih lahko nabavim???? :worship: tenks guys!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jst imam 3 leta starega kymkota in sem ful zadovoljna, čeprav "leti" samo 62 na uro hehe. ampak ukradli so mi pezdeti ogledala!!!!! a mi lahko kdo pove, kje jih lahko nabavim???? :worship: tenks guys!

Ja magar u tc motoshop :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo končni si pršu do tapravga motorja :OK: sam tzr-ka še zmeri ni O:-) hehe, ne ne sej za ta dnar je ta rs-ka več kot dobra :OK:

piš občutke po prvi vožni ;)

jutr grem gledat :photo: pol pa 2 tedna na morje :whistle:

ej roky, koci kaj mente o tem konbinizonu

je znamke first (dokej znana), cena 250 eur, pa kombinizon je bil loščen

http://www.avto-net/2004/oprema/oglas.asp?id=2180055#

hehe js mam celo opremo od first-a :naughty: :OK:

opala, nova bejba v naši temi :whistle: :kva1: ogledala ma pa scooterkit se mi zdi :OK: evo link: klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm si pa premislil in bom še mel zaenkrat obično opremo. Če bom kupil kombinezon pa bom kupil orng, ne neki za 300€ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!