Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

kartica z morja za motosvetovce :D :P

t9o-untitl.jpg

qul :OK:

hehe jst sm šu pa dans v eldoradota jest, in vidm d so tm 2 dobre kelnarce. ko je prnesla račun sm plačov in nato je šla nazaj za šank. jst sm pa na račun napisov svojo cifro in mi je zdej pisala :OK: žakon :OK: tu bom zdej vsaki dobri kelnarci naredu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ja Paklenica je super :OK: za plezalce mislim, plaže pa niso neki za hvalit...

plaže so res samo kamenje sam voda je pa bla kristalno čista ;)

Cpi ti je toča kej motor stoukla? :krneki: :whistle:

runnerja nimam več kak mesec, tak da nevem ker motor bi lahk men stoukl :hmm: no ja, neki nam je pa res stoukl :whistle: :huh:

t5g-100-10.jpg

Dobra ideja :huh: :hmm: :grim

v kerem filmu je kej to pobral :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To tak vem da leže mali jebač, samo vseeno je vrei ideja ne :D

nč ne lažm!!!!!! kelnarci je ime anja in je stara 16 let. (to sm zdej zvedu) dela pa v eldoradotu! vprašte kocija mogoče on pozna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje najdeš take mlade kelnerce pm.. mamo mi eno dobro, samo je 24 :D Dobro da misli da smo mi vsi 20 (kolegi k smo zanč bli hah), tak da bi mogoče shodl :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje najdeš take mlade kelnerce pm.. mamo mi eno dobro, samo je 24 :D Dobro da misli da smo mi vsi 20 (kolegi k smo zanč bli hah), tak da bi mogoče shodl :D

ja pr ns se prav " z mejhnim je treba začet" :D sej ona tut misl d sm 16hehe sm biv v ledrastm kombizjonu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To tak vem da leže mali jebač, samo vseeno je vrei ideja ne :D

js sm eni bejbi na morju na zmučkan prtiček napisu cifro in zdej se menma po dve ure na dan najmanj. mi verjameš ?

aja sej res ti si prodav runnerco... ka to je vam res naredlo? :krneki:

:grim baje je blo celo po tv samo js nisn vidu :( smo pa že vse podrte stvari pospravl, čez streho dal zasilno foljo pa to taak da ne zgleda več ko neka ruševina :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja... jeba je to da ni zavarovan :whistle:

šit :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč ne lažm!!!!!! kelnarci je ime anja in je stara 16 let. (to sm zdej zvedu) dela pa v eldoradotu! vprašte kocija mogoče on pozna

heh to pa ne vem, že nism bil tam še pa još cajta, bom pa šu pogledat to čudo da vidim, kdaj pa dela :hmm: drgač so pa dobre v veroni nad šparom v žabji vasi, pa v stadion pubu v krškem, pa v komočar benzpumpi v krški vasi :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh to pa ne vem, že nism bil tam še pa još cajta, bom pa šu pogledat to čudo da vidim, kdaj pa dela :hmm: drgač so pa dobre v veroni nad šparom v žabji vasi, pa v stadion pubu v krškem, pa v komočar benzpumpi v krški vasi :kva1:

v veroni dela kaya (hčerka od lastnika) če si jo kej vidu? stara mislm d 15 al 16 tm nikje. če jo vidš rec d jo fink pozdravla :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v veroni dela kaya (hčerka od lastnika) če si jo kej vidu? stara mislm d 15 al 16 tm nikje. če jo vidš rec d jo fink pozdravla :winkiss:

ja sej bla dns ena, take črne ravne lase mal čez ramena dol, stara en tok ko si reku ja, kr dobra :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej bla dns ena, take črne ravne lase mal čez ramena dol, stara en tok ko si reku ja, kr dobra :)

ja ja to je ta, je dobra sam k že dobiva čez rit :rolleyes:

matr ej kje to ti tak mlade kelnarce najdeš :unsure:

hmmm......v gostilni :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj dobiva čez rit jebemu, mora met tako tapravo postavo, ne pa ploh od riti k nimaš kam prjet, če pa primeš se pa na kost zbodeš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj dobiva čez rit jebemu, mora met tako tapravo postavo, ne pa ploh od riti k nimaš kam prjet, če pa primeš se pa na kost zbodeš

bolš ko pa da se zgubiš notr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj dobiva čez rit jebemu, mora met tako tapravo postavo, ne pa ploh od riti k nimaš kam prjet, če pa primeš se pa na kost zbodeš

bolje da ljulja nego da žulja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!