Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

3 učilnice bodo rezervirane. Mi tak danes vprašamo kje je J-16 (tam naj bi malcal mi), pa reče ravnatelj: to je zaenkrat navidezna učilnica :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koci ta tvoj brat ma aeroxa pa zej je na sc nm prsu?... edini k sm ga vidu s to novo tablco...Pa kako jo bos dau k bloku ce bo stlela pou metra na cesto :whistle:

moj brat je zadnji letnik na šcnm, ima pa aprilio SR, tablica je pa že na bloku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 učilnice bodo rezervirane. Mi tak danes vprašamo kje je J-16 (tam naj bi malcal mi), pa reče ravnatelj: to je zaenkrat navidezna učilnica :D

mi mamo pa J-2 :whistle: haha zaenkrat navidezna :kva1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 učilnice bodo rezervirane. Mi tak danes vprašamo kje je J-16 (tam naj bi malcal mi), pa reče ravnatelj: to je zaenkrat navidezna učilnica :D

ja lol nam tut reče ena da mormo it jest v J-18 :slap: ja bomo vidl ki bomo ju3 jedl ne.. dans smo lahk kamot jedl zuni ko so ble štručke.. lol tak douga malca da bi kamot hodu domu umes:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lol nam tut reče ena da mormo it jest v J-18 :slap: ja bomo vidl ki bomo ju3 jedl ne.. dans smo lahk kamot jedl zuni ko so ble štručke.. lol tak douga malca da bi kamot hodu domu umes:D

Ja pr nas tut douga malca urnik pa raztegnjen tako :headbang: ... U petk mamo do pol 4ih :headbang: :headbang: :headbang: ... niso normalni... upam da spremenijo se kej :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bed ja, js mam sam ob pondelkih nulto uro športno drugač pa vedn ob 8.. pa še so te mi je res muka vstat ob pol 8 :yawn:

booogi :friend1: js mam jutr 0-to uro tud športno pa se morm za bus ob 5-ih vstat :whistle: btw kdaj mate kej malco :D me zanima če mamo kdaj skup :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pondelk 5.uro, torek pa sreda 2.uro, četrtek 3. uro, petek 4.uro :whistle:

FRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm pa r1a :D mam 2x po 8 ur pa 2x po 9ur :angry: enkrat pa popoldne :yawn: sej to za malco je pa glih fajn k je 1 ura odmora :whistle: greš na malco , ko poješ pa vn na :smoke: al pa v gostilno če prjatu pele :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bed ja, js mam sam ob pondelkih nulto uro športno drugač pa vedn ob 8.. pa še so te mi je res muka vstat ob pol 8 :yawn:

Res si bogi, kaj pa mi, ko moramo ob 5 zjutri vstat ko mamo nulte ure?

FRRRRRRR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pondelk 5.uro, torek pa sreda 2.uro, četrtek 3. uro, petek 4.uro :whistle:

FRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

torek pa petek mamo isto :P

:xx: :ninja: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš da se rineš naprej pa mi sedež rezerviraš! :D

Glede nato da je FRRrr bi res lahko :whistle: ... še malco bi mu lah dau... itq je premal saj pr nas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js dam malco.. oz posodm tisti ključk. Ker tega sranja ne mislim jest.

Prvo kot prvo naj zagotovijo prostor, kjer se bo lahko v miru jedlo, da ne rečem.. da bomo lahko sploh vsi jedli. Drugo kot drugo naj zrihtajo en običajen obrok in ne sranje ki ga dajejo zdaj. Ko sm bil 2 leti star sm več pojedel. Podn res. Sem za to da malice ukinejo, ker poleg vsega zavajanja, nam še čas ki ga moramo preživeti v šoli dvignejo za celo jebeno uro.

Grem v Tuš, kupim tamali paketek Leibniz keksov, 10 komadov je notr, en redbul, pa mam več od tega kot od fakin malce k jo država čast. Nej se jebejo vsi po vrsti, mater jim cigansko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js dam malco.. oz posodm tisti ključk. Ker tega sranja ne mislim jest.

Prvo kot prvo naj zagotovijo prostor, kjer se bo lahko v miru jedlo, da ne rečem.. da bomo lahko sploh vsi jedli. Drugo kot drugo naj zrihtajo en običajen obrok in ne sranje ki ga dajejo zdaj. Ko sm bil 2 leti star sm več pojedel. Podn res. Sem za to da malice ukinejo, ker poleg vsega zavajanja, nam še čas ki ga moramo preživeti v šoli dvignejo za celo jebeno uro.

Grem v Tuš, kupim tamali paketek Leibniz keksov, 10 komadov je notr, en redbul, pa mam več od tega kot od fakin malce k jo država čast. Nej se jebejo vsi po vrsti, mater jim cigansko :D

Za 2,40 eur pa lahko res pričakuješ plato za dve osebi, ja :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!