Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Ne, ker je v osnovi že ideja totalno zgrešena, zato pa je v pizdi vse skupej. Ko bi bil vsaj prostor zagotovljen, tako pa še si vesel če do prostega sedeža prideš (vsaj pri nas je tak). Seveda pred tem čakaš najmanj 15minut da dobiš tisti kurčev taler ničesr..

Kot sem rekel, sem za skinitev tote malce bedne. Več slabega kot dobrega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ker je v osnovi že ideja totalno zgrešena, zato pa je v pizdi vse skupej. Ko bi bil vsaj prostor zagotovljen, tako pa še si vesel če do prostega sedeža prideš (vsaj pri nas je tak). Seveda pred tem čakaš najmanj 15minut da dobiš tisti kurčev taler ničesr..

Kot sem rekel, sem za skinitev tote malce bedne. Več slabega kot dobrega.

15 min yea right :slap: to če maš zegn pa si skor prvi. mi smo dans bli mal nazaj od recimo sredine - čakal smo mnde skor pol ure :huh: sej pol folka itak ne jebe malc pa grejo rajš v tuša :grim dobr da ga mamo par metrov od šole :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zto ko vsi prehitijo fazane v vrsti pa čakate pou ure :P prvo ko pridem v jedilnco pa si vržem na prazn stol torbo da si plac rezerviram pa je :D

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zto ko vsi prehitijo fazane v vrsti pa čakate pou ure :P prvo ko pridem v jedilnco pa si vržem na prazn stol torbo da si plac rezerviram pa je :D

povej kako torbo maš da ti v petek plac zasedem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč nea bo :P kir razred si sploh?

Pr nas je organizacija kr uredu sm mal mal dubis pa sej itq ce so sendvici ustane zmeri :whistle: ... sm kr zadovoln podarjenemu konju se negleda v zobe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zto ko vsi prehitijo fazane v vrsti pa čakate pou ure :P prvo ko pridem v jedilnco pa si vržem na prazn stol torbo da si plac rezerviram pa je :D

To sm tui skoro znoro da so ble torbe po stolih. 3 sm mnde bek fukno, pa me prov boli kurac čigave so :D

Mi ga je čist, ko sm mislu da še za sedet nebom dobo. Adijo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak niamo skup malce tak da ni straha :D Drugače pa ko me bo razfukal enkrat ... :D :D

Aja, spet sm tvoj motorčič vido pred šolo. Pa ljudje pravjo da so mene vidl pol kak se vozm, pa pičke žnarajo da sm bil z motorju pa jih nism hoto videt pa tak :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei fink nism te se vidu niker :unsure: ... za rundo bos dau :whistle: FRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

bom daw sam d te vidm. nikjer te ni :mellow: jutr mam popoldne :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej skrito črko zravn številke :whistle: :P

the x-files :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejga finki, ne fejkaj rojstnega dneva :D

Eh gimnazija loj.. to si zajebo že v osnovi. :rolleyes: Dobro,. ne rečem, boljše pa le ko kaka gostinska al pa kaj v tem smislu ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejga finki, ne fejkaj rojstnega dneva :D

Eh gimnazija loj.. to si zajebo že v osnovi. :rolleyes: Dobro,. ne rečem, boljše pa le ko kaka gostinska al pa kaj v tem smislu ne :D

:lol: sm sam čaku da boš to napisu :D vseen bolš ko pa neka računalniška šola pouna g33kov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejga finki, ne fejkaj rojstnega dneva :D

Eh gimnazija loj.. to si zajebo že v osnovi. :rolleyes: Dobro,. ne rečem, boljše pa le ko kaka gostinska al pa kaj v tem smislu ne :D

kaj si gajstn :fredy: treba kšnga vn fuknt :fight1: :drunk:

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: sm sam čaku da boš to napisu :D vseen bolš ko pa neka računalniška šola pouna g33kov :D

To maš prov, to je polom res kake sošolce mamo, nonstop samo poslušam kak je kdo koga ubil, pa kolk ma un skila, pa en drug čita pa tak dalje. Popizdiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To maš prov, to je polom res kake sošolce mamo, nonstop samo poslušam kak je kdo koga ubil, pa kolk ma un skila, pa en drug čita pa tak dalje. Popizdiš.

zihr so busanci :whistle: pr ns jih je ku busancu :wacko: bo treba kšnga :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!