Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Ti fajter..ne bodi preveč glasen :D

BTW, je na netu kaki opis, kak bi si sam naredo boksarsko vrećo? Ker tako ko js hočem je ni za prodat hehe, oz je ona za v" fitnese", samo ta tolko dnara da še skutera lahko kupm :D :krneki:

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti fajter..ne bodi preveč glasen :D

BTW, je na netu kaki opis, kak bi si sam naredo boksarsko vrećo? Ker tako ko js hočem je ni za prodat hehe, oz je ona za v" fitnese", samo ta tolko dnara da še skutera lahko kupm :D :krneki:

si kasko? si kasko? :fight1:

bdw: 50ccm mene boš po vsej verjetnosti vidu v rumenm meganm kupe (zadej ma lexsuke) pa v oazi, pa peronu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi si naredo eno, najmanj 180 centi, čim širšo, pa pritrditev bi mel na treh koncih vsaj. Teža pa Cirka 100kil. Oz potem še več, da se nebo preveč premikala pri brcanju :rolleyes:

ajde, če me prefuka mi da 5 eur :whistle:

Sm koj za prjatlki fajt :D Pa lahko grema kak češ, samo da nebo kdo jokal potem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi si naredo eno, najmanj 180 centi, čim širšo, pa pritrditev bi mel na treh koncih vsaj. Teža pa Cirka 100kil. Oz potem še več, da se nebo preveč premikala pri brcanju :rolleyes:

kaj pa bo vreča dej dej dej :rolleyes: prid raj h nm na kmete boš z bičeško kosiv, bale nametow, v host metre zlagow,......

dej dej kakšn fitns jst 2 ure bale nametavam, pol jih pa še na kuzuc zlagam, pa sm svukan ku prasc

drgač sm pa tut dost v fitnesu cajta prebu, največ na benču

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam fink tut jz jutr popoudne :whistle: ... am no u peronu se najbrz nebomo vidla u oazi pa :whistle:.... aja fink to z balam itd. mas prov ce delas doma neki dobrga nardis pa se nabildas se 100 krt bols ne pa fitnes usaka vaja posebi za usako mišico:krneki:

Popravljeno . Popravil 50ccm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam fink tut jz jutr popoudne :whistle: ... am no u peronu se najbrz nebomo vidla u oazi pa :whistle:

ok jst bom ob 11 naprej v oazi, častim pijačo :whistle:

Kaki fitnes lolj, to mam zgolj kot neki za sprostit. Tak ko motor :krneki:

beee nisi resn :krneki: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok jst bom ob 11 naprej v oazi, častim pijačo :whistle:

beee nisi resn :krneki: :D

ja 11 nevem ce bom ze k mam sele ob pol 12 avtobus :whistle: no morm pogledat kdaj se mi sploh sola zacne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam fink tut jz jutr popoudne :whistle: ... am no u peronu se najbrz nebomo vidla u oazi pa :whistle: .... aja fink to z balam itd. mas prov ce delas doma neki dobrga nardis pa se nabildas se 100 krt bols ne pa fitnes usaka vaja posebi za usako mišico:krneki:

to to ti si dec :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok jst bom ob 11 naprej v oazi, častim pijačo :whistle:

beee nisi resn :krneki: :D

Ne skrbi, brez skrbi da sem že vse delal kar si ti prej naštev. mam pol familije z Luč, to pa veš kak je.. kmetija varjanta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja 11 nevem ce bom ze k mam sele ob pol 12 avtobus :whistle: no morm pogledat kdaj se mi sploh sola zacne

ja jst bom v oazi če boš mu cajt prid. šola mislm d se ti pa ob 1.00 začne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne skrbi, brez skrbi da sem že vse delal kar si ti prej naštev. mam pol familije z Luč, to pa veš kak je.. kmetija varjanta :D

ja sej problem je tu k kdr delaš tut fajn pijš ^_^ pa pridš čist dizzy domu :whistle: me mat zmeri spat tera :D

drgač pa kdr sm šu bale nametat nism nikul pršu trezn domu :whistle:

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, a je kdo od vaj slišu dns kšn motor pred šcnm, je kolega šel pred šolo z gsxr 600 brez lonca, je mel direkt cev in pod stopalko ven spelano, gp style, baje se je drlo ko svina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, a je kdo od vaj slišu dns kšn motor pred šcnm, je kolega šel pred šolo z gsxr 600 brez lonca, je mel direkt cev in pod stopalko ven spelano, gp style, baje se je drlo ko svina

Stari to sm pa res slisu okol 12? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce rabi kdo mogoce kake ucbenike, 1. - 4. letnik, naj pove. Vecina je prakitcno novih, tud DZ-ji so zelo malo al nic reseni...so pa drgac za gimnazijo.

Vec na PM.

Pa pardon ker je oglas, samo mogoce pa vseeno kdo rabi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans pr šoli viden tomos replica z motosvet nalepko na blatniku :whistle: lastnika pa ni blo na spregled :P

@gixxer : mas mogoče učbenik za fiziko (mehanika in toplota) ? O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja čigav misliš da je a? :D

Dej vidva nejca pa tomazin najta tega fazana(BFLORCA) pa ga mal sfazanirita pa za rundo pa to,, dokler je se fazan :P :kva2: :yea1: :whistle: se u mojm imenu :P O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!