Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Ka bi ti rad vidu da se tle pol jz pa fbeuc pa dmandro pa fink sami pogovarjamo :whistle: ?

kje si ti kej? nikjer te ni videt. kdaj boš daw za rundo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje si ti kej? nikjer te ni videt. kdaj boš daw za rundo :whistle:

ju3 zju3 mam frej prve 2 ure bom u oaz peronu al pa harliju :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ju3 zju3 mam frej prve 2 ure bom u oaz peronu al pa harliju :whistle:

peron :OK:

harly :BUA:

dans sm mu popoldne sql pa sm se ga v peronu nažru pa pol sploh nism do šole pršu ^_^ sm šu spat v sošulcowo sobo v dijaškem domu, pa brez zajebancije

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peron :OK:

harly :BUA:

dans sm mu popoldne sql pa sm se ga v peronu nažru pa pol sploh nism do šole pršu ^_^ sm šu spat v sošulcowo sobo v dijaškem domu, pa brez zajebancije

:whistle: Ah jz sm meu itq sm 3 ure.. breskrbi enkrt bomo se trofl bos dau za rundo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: Ah jz sm meu itq sm 3 ure.. breskrbi enkrt bomo se trofl bos dau za rundo

ok bom daw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprostite če sm vas kaj zmotil sm spomnil sem vas drugače pa mene to nč ne moti :worship: :worship:

mi vemo, nas ni treba nič spominjat

Sm mislu poklicat sam nismo dolgo ostal, tak da bi blo brezveze ne :)

drugič poklič da ga gremo mal divjat po Celu med avti pa to ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kuj sam divjaj tak haha :D Samo to je podn, kak so eni glasni v parku tam... samo pogledaš ga pa ti zateži ka maš za gledat, pa srat še pol... enkrat bom enga napoku pol pa bo mir :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kuj sam divjaj tak haha :D Samo to je podn, kak so eni glasni v parku tam... samo pogledaš ga pa ti zateži ka maš za gledat, pa srat še pol... enkrat bom enga napoku pol pa bo mir :krneki:

ja v celi opremi pridet pa jih s škorni nalamat orng.. prejš petek se jih je 5 spravl na enga.. z železnimi drogi pa so ga čist razbil.. kr tak mal, kr jim je blo dougcait, tak so ga lamal da so železn drog na njem zvil :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej pravm da so fukjen, zato sm js raje vedno tih, kao pičko stisnem... brezveze. Samo nism pa neki potrpežljiv pa enkrat bom znoro pa pokno enga tam...Kolega je bil dans nasekan, pa je sam Zdravo reko enemu, je že zatežil na polno... res so adijo čist :headbang:

Pa to če vidiš da enga lamajo raje vmes stopte če ste z kolegi pa razterejte folk.. čeprav naj se nebi vmešaval, samo vseeno..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti en se ni vmešu, vsi so sam gledal.. potem ko so pa oni šli je pa tak pou parka šlo do unga ko so ga razbil prej pa nobenga bliz :slap: ja ti se kr mešaj vmes, js se ne bi.. to je sama mafija čefurjev s hudinje :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A z Hudije so bli? Poznamo tiste tudi :)... mogoče veš kdo je bil?

Js se tud nebi raje mešal, razen eć bi šlo za znanca/kolega.. pol pa valda, pa magari jih potem še js zraven fašem :)

Načeloma pa je tak da če ne delaš problemov jih nimaš. Meni ni še noben nikol težil tak med šolo, al pa v Celju..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tud res ja... mene osebno tak boli kurac.... samo mi pa res najeda ko gre kdo za brezveze komu srat tak iz dolgcajta. Ko bi ga enkrat poknu, da bi se mu sanjalo.. :headbang: :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene seboj vzamte, bom vzev gozdni traktor(un k je za šlajsat) pa samo progazit sve. nemogoče je d pride v traktor je čist povn zaščitnih mrež. al pa če balerko prklopm pa jih zbaleramo :whistle: v kocke (tak kot pri san andreasu)

post-18151-1221288571_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!