Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Ma to so ti tej frajerji... pizda ko hods ukol itq da gledas folk pol ti pa kr teži... nevem sej si lepo tih pa je ko pa enkrt prides not pa nimas vec mera :trance_33_sleep: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja.. ubistvu je pa lulek mali... pa še kasko ni :krneki:

BTW, sm najdu eno hudo musko spet.. Mile Kitič-Zlato, srebro, dukati

A ti pošlem? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fink, datum rojstva si popravi :)

kuga pa ti brskaš po mojm profiluu aaaaaa :fight1: si vame? :whistle: sm pa napisov mojo fizično starost

bolj zate d si kasko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fizično starost hahaha :worship:

Sm ti že povedu da nism kasko, mam pa AO+ :rolleyes:

imam ja vse to

Jaz mam tudi nekaj, tu pa tam se mi dopade kaki :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo bom še tuki vprašou . Namen imam kupit top performances 80ccm SPORT predelavo pač bolj za vsakodnevno vožnjo pa me zanima kaj vse bi bilo še potrebno zamenjat, glede na to da že imam Leovince v6 izpuh. Pa še koliko bo približno končna?

Hvala in lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni potrebno, če imaš veliko kilometrov menjaj edino lagerje na gredi.. sklopko, pa boš videl če bo drsela (in ja, bo :whistle: ) pa lamele druge. Nekako sem pozabil prej to napisati :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja km bo kmalu 10k samo zanima me še kje naj dobim lagerje? Pa tudi na cilindru nisem našel za am6 nobenega 17.5 ferga samo takega za minarelli z el.čokom ki pa ga jaz nimam. kje bi ga lahko dobil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja km bo kmalu 10k samo zanima me še kje naj dobim lagerje? Pa tudi na cilindru nisem našel za am6 nobenega 17.5 ferga samo takega za minarelli z el.čokom ki pa ga jaz nimam. kje bi ga lahko dobil?

lej lamel nerabš menat, sam naroč trše fedrce za sklopko, pa najbolš ferg je delotro 19 be(al bd, sej nevem) al pa če daš v 16 večjo dizo

(misl d okol 78-82), pa mazanje pojačej, pa še športn filtr dej zarad bolše štime :naughty: pa še airboksa se pol lahk znebiš pa daš tm neonke :whistle:

ker avzpuh maš? le maš leovinča razdr dušilc pa une drate vn pober (volno not pust) pa uno pušo k pride v cilindr k avzpud drži, fajn zbrus dak da ma čumvečo odprtino. pol pa vse naštelej pa bo letel ko mina :worship:

pa ko boš lagerje naročvou povej mere lagerju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam leovince je pa sem dau blokado iz kolena tut že vn ker mi je kar sama odpadla in je pol cingljal po avspuhu tok da sm jo mogu vn dat, drugač pa dere se že kar fajn tok da filtra ne bom menjou. zj sm poslou mail na cilinder pa bom povedou ko dobim odgovor. :whistle: aja a drugače je normalno da mi teče olje iz avspuha ker pri originalnem mi ni.

Popravljeno . Popravil sharka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!