Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Ožji krog sošolcev pa kolegov še starih.. sej sm pa neke nove spoznal (Bejbe to), tak da se bom probo kej zment za naslednjič ne.. :worship:

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ožji krog sošolcev pa kolegov še starih.. sej sm pa neke nove spoznal (Bejbe to), tak da se bom probo kej zment za naslednjič ne.. :worship:

ka v gostilno ste šli al ki si keš zagonu..? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja.. ko smo meli on ogled sejma kao, pa mnde nism bil pol minute tam haha, pa smo šli na par rund :P Samo mi je škoda dnarja. Moram zaj kako najdit punco da bo častla kej...

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej to ti pravim.. konc tedna bo spet, da pa bo še dvakrat med tednom tolko, bo pa že izpod kritike :D Mal bom v minusu... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na bouho ga bom še dau če se slučajn kir najde.. drugač ga bom pa obdržau rajš, kr je še drugač čist super.. sam sm se ga naveliču tk da bom kupo n82 zej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ma onega SE-ja k750i že več ko mesec na servisu haha :D So kr majstri mamo jim.. :worship:

Dobro da mi družbo dela n95.. to kup, ne pa neki n82 :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cigu? Poglej dimenzije, pa potem govori. Nekalitetno ohišje? Nimam nobenih problemov...nikakršnih sploh. Samo mam raje onega SE ko ga ni škoda :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

95n ma moja sestra velko dodatkov in vsega sm za mene je tega vsega preveč in se mi vidi zelo nepraktična za svoj prvotni razlog zakaj je narjena(telefoniranje).preveč ma nekih tipkic v katerh se sploh ne znajdem in sem skoraj prestrašen ko mam mobitel v rokah da nebom kaj narobe prtisnu :alien1: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še to obliko ma da bi lahko spadala med prenosne račenalnike ne pa mobitele.

mobitel je stvar ki je dokaj majhna praktična in za v žep ne da si morš pas na kavbojkah zategnit ko daš notr.Sej za kake poslovneže al pa ljudi ki rabijo vse te funkcije je dobra

za klasične ljudi je pa boljši kak slabši mobitel :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še to obliko ma da bi lahko spadala med prenosne račenalnike ne pa mobitele.

mobitel je stvar ki je dokaj majhna praktična in za v žep ne da si morš pas na kavbojkah zategnit ko daš notr.Sej za kake poslovneže al pa ljudi ki rabijo vse te funkcije je dobra

za klasične ljudi je pa boljši kak slabši mobitel :rolleyes: :rolleyes:

No sej tuk velka pa spet ni... Eni pač dajo velik na to :whistle: ... men je čis ql 6120 sam da mam mp3 gor pa je to to :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še to obliko ma da bi lahko spadala med prenosne račenalnike ne pa mobitele.

mobitel je stvar ki je dokaj majhna praktična in za v žep ne da si morš pas na kavbojkah zategnit ko daš notr.Sej za kake poslovneže al pa ljudi ki rabijo vse te funkcije je dobra

za klasične ljudi je pa boljši kak slabši mobitel :rolleyes: :rolleyes:

Mobitel ni ni večji od preprostih mobilnikov. Kak mm debelejši, to pa je tudi vse. Meni bi bil carski, smao ekran občutljiv na dotik mu manjka, drugače je pa majka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

95n ma moja sestra velko dodatkov in vsega sm za mene je tega vsega preveč in se mi vidi zelo nepraktična za svoj prvotni razlog zakaj je narjena(telefoniranje).preveč ma nekih tipkic v katerh se sploh ne znajdem in sem skoraj prestrašen ko mam mobitel v rokah da nebom kaj narobe prtisnu :alien1: :alien1:

ma a ti sploh veš kaj vse lahko delaš s tem telefonam, to skor ne rabš compa pol

tako rekoč maš najmanj 3 naprave v eni GPS, digitalc, mobitel

men je važn da ma WLAN, grem v kafič pa lahko na netu preberm novice pa maile prečikiram, in mi zato pol doma ni treba na compu tega počet, pa med poukm grem lahko na net ko se dolgočasm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak pa priznaj da je zlo nepraktičn za net.. za tiste strani k niso optimizirane za fone :) se kr zamudiš hehe... js ga praktično za klicat uporabljam pa nič drugega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak pa priznaj da je zlo nepraktičn za net.. za tiste strani k niso optimizirane za fone :) se kr zamudiš hehe... js ga praktično za klicat uporabljam pa nič drugega :D

ma da bi brskov po netu ni, ker so prevelike strani, ravn tolk da mal 24ur.com prečekiram al pa grem na youtube

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!