Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Mah ja, bom vidu.. dans jo bom mal nesu v šolo spet, pa da vidim če se splača.. drugače mi zadošča en star SE, k ma še kamero VGA, bluetootha nima, k ga tak ne rabim... mah, pr telefonih nism tolk zahtevn k pr kompih :krneki: Verjetno zato ker ni telefona k bi mi bil v celoti všeč in imel vse kar hočem haha :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons šu po tleh zarad tega prokletga peska u uvinku... roka me boli ko hudič, pa ves sm popraskan.

Moped pa nima niti praske samo sklopka slabše prime in je mal popraskana. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, una Replika predelana k sm ti pravu.. ena bejba jo ma :D Morm mal povrtat da zvem točn kira hihi :D

Drugače smo se pa dons fajn mel.. 3 pire, 4 jegrkole pa eno shark vodko.. vse skup sm 3€ zapravo hihi :D Zaj pa v fitnes za 2 urci :D aiiii

post-9211-1221664994_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa čisto vsaki dan te ne, čuj... mater zaj en dan is morm rezervirat NO ALKO, da lahko z motorom prteram :D

Zaj pa res grem, priem čez kake 3 ure

sjeos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma a ti sploh veš kaj vse lahko delaš s tem telefonam, to skor ne rabš compa pol

tako rekoč maš najmanj 3 naprave v eni GPS, digitalc, mobitel

men je važn da ma WLAN, grem v kafič pa lahko na netu preberm novice pa maile prečikiram, in mi zato pol doma ni treba na compu tega počet, pa med poukm grem lahko na net ko se dolgočasm

Kakšn je password na Iskri? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšn je password na Iskri? :unsure:

če daš za pir dobiš :) 66663333

sam bl za en kurac uleče, tm u jedilnc uleče drugje pa že bolj težko

Popravljeno . Popravil _LuX_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če daš za pir dobiš :) 66663333

sam bl za en kurac uleče, tm u jedilnc uleče drugje pa že bolj težko

Dobiš pir :P Ma da vleče povsod... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače smo se pa dons fajn mel.. 3 pire, 4 jegrkole pa eno shark vodko.. vse skup sm 3€ zapravo hihi :D Zaj pa v fitnes za 2 urci :D aiiii

Kokr si ti spil boš mogu bit 3 ure u fitnesu da bo sploh kej učinka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frend ma aeroxa gor ma avspuh stage 6 in neki se je igrov z valcki in ko se pelje mu normalno nabira in gre fino ko pa je kak hribck al pa da spusti gas mu pa sploh nenabere vec prek 60... kje biu biu uzrok valcki fedrci al se kej? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahk kdu kej pove če so kake trgovine z skuter deli v Münchnu? Ker decembra gremo s šulo tam pa bi mal šov pogledat pa kej nabavt za motor. Mal stylinga še, mašina bo pa zej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S krosom haha, kak me je razfukal :lol1: Če je kuj naenkrat bil tak ovinek da adijo haha, pa smo šli ene 80 notr.. v tretji do konca skor pač :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!