Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Dejte mal povedat neki...dans mi je iz šule vzela prednost profesorca in sem fuknu pa mal zaletu u njen avto. Mogoč eno prasko ma na avti pa še to na črni plastiki odspodi, jest pa mam vilce zvite, pohrsane plastike. Pa blo je vse na hitro. Ona se ustavla pa vprašala če sem OK (jest sem bil u šoki mal, ka je blo vse na hitr) sem reku da sem, pogledala je avto pa šla. Ka nej jest zej nardim? Grem do nje in ji rečem za škodo? Ker prič je dovolj (bilo je konec pouka pa so bli vsi tam v bližini) pa me zanima ka nej nardim? Ve kdu kej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej ji.. najboljše če že danes če lahko kak je, kolk maš škode pa da če nebo ona hotla boš pač prek policije prjavu, ljudje so tak vidl kaj je blo.. sam ne verjemem da bi vilce kar tak zvil.. :blink: Dobr poglej da niso sam križi zamaknjen al pa balanca.

BTW, te kaj uči tota?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejc, speedfight ima nihajno roko, tista se takoj zvije, vilce pa so mal bol trpežne

hja glede škode, reci ji da ti da kuponček, drugače gre prek policije, priče imaš, kaj češ lepšega, ona pa te je itak sam vprašala če si ti ok in šla, to je še pobeg s kraja nesreče

andro ti hodiš na center v NM? če hodiš, povej kera je bla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pardon, zajebo.. nevem zakaj, ampak sem imel v glavi da imaš ono Yamaho 125r :huh: Neki mi ga špila dones.

Drugače pa ja, tako kot ti je k0ci rekel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pardon, zajebo.. nevem zakaj, ampak sem imel v glavi da imaš ono Yamaho 125r :huh: Neki mi ga špila dones.

Drugače pa ja, tako kot ti je k0ci rekel.

Koci: on u Krško hod

Popravljeno . Popravil 50ccm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, ve keri za koga k bi mogoče kupil Tomosa? Konec tedna nekje ga bom dal na net, ko bom mel čas :D Drugače pa Replica (2007), slabih 7k km (konec tedna bo kak 100 še več valda..), potrjena servisna, vsi servisi, vsi računi, menjane pnevmatiki obe, zavorno olje, zavorne ploščice (spredaj in zadaj), verižni set, motorno olje..pre cirka 1k km vse. Top top uglavnem :)

PM, da nebomo tukaj smetili :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hodim v ŠC Krško, ja vilce so zvite :cry: zej pa mislim nabavt od aeroxa vilce pa jih prerihat, jutr grem pa do nje za kupon. Če pa tako nebo šlo bom pa policaje poklical, frend (policaj) je reku da je kazen ker je pobegnla 400€. Upam na najboljše.

Popravljeno . Popravil andro007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te ta profesorca kej uči :whistle: ?

Neč me ne uči, se un frend je reku če nebo pač se kej strinjala nej ga pokličem al pa policijo. Bom vidu ka se bomo jutr zmenli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neč me ne uči, se un frend je reku če nebo pač se kej strinjala nej ga pokličem al pa policijo. Bom vidu ka se bomo jutr zmenli.

Aha no sej pol pa ni panike :trance_33_sleep: .. pomojem bo raj dala kuponck ko pa da obravnavajo pobeg :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neč me ne uči, se un frend je reku če nebo pač se kej strinjala nej ga pokličem al pa policijo. Bom vidu ka se bomo jutr zmenli.

ja itak da policijo, ker ni pustila podatkov se to smatra kot pobeg, sam to ji povej, če bo kaj jezikala........ker s policijo bo fasala še 400€ več :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uu šit, jst bi skoču pa jo poču :D če je mlada pa dobra bi jo še ruknu doklr je še gorka :whistle:

rec ji za kupončk sam jst mam tak občutk da nebo priznala (nebo hotla dt kupončka), ti pa sam resnu zagroz pa v pričo nje polcaje poklič.

prej pa še unim rec k so vidl d grejo s tabo.

50ccm_ pa kej se skrivašššš :D nikjer te ni, jst pa žejn čakam kdaj boš daw za pijačo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa sploh nevem če bom šou ju3 u sql.. ko sm si zgleda neki mehur prehladiu ko se pelem zju3 z motorjem u sql sam v vetrovki :headbang: boli fajn :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako jakno? A motoristično al navadno.. k za motor is plavo mel, to vem.. drgač pa jakne.. veš kk je to, ko vidiš da je en zgubo vzameš domov, opereš nosiš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!