Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

jp aprilia :naughty:

nene ni panike, mogoče pa še boš hehe :whistle:

hahahaha :hmm: vse je mogoče......... no pa namesto tega tolko več spijem :beer2: :beer1:

Popravljeno . Popravil apriliaš
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stroj je zafukan haha :D Js sm AO+, tak da narode navali :krneki:

:fight1: dans sm te vidu ko ste se u lift tlačl.. vas je tulk šlo notr da za čistilko ni blo več placa :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight1: dans sm te vidu ko ste se u lift tlačl.. vas je tulk šlo notr da za čistilko ni blo več placa :lol1:

Ne zajebavi, pol je prletela ena profesorca, najbl zafukana kar jih je pr nas in že mam sranje :trance_33_sleep: :trance_33_sleep: :trance_33_sleep: Sej jo bom napoku u tri pizde materne, je rekla da bo ukor dala haha.. vedla je kir razred sm, ni pa vedla imena pa priimka, tako da.. nism bil js haha :D Majku da ji spalim :D

Prov prletela je, ko je že blo skor zaprto, ne da bi drugega odklenla pizda ji materna.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo bli v liftu sam trije.. iz našga razreda sm bil sam js..sej sm jo odjebu pol tud, k me nebo nč več učila :D Je šla v C štuku vn, mi smo šli lepo dalje do E :whistle:

Je pa hec, ko kluč mam js, on drugi je mel prov dovoljenje za vozt, kao sfukana noga.., je reku da mu ga noben v Celju ne more zrihtat od ključavničarjev, se neda skopirat kao :D A meni naš lokalc narei haha :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao kao hujša kršitev je to :D Sej sm reku.. naj mi da spet ukor (z njo že mam neko zgodovino haha :D ) pa bom naredo tak ene 20 ključev pa malo raztalal da bo panika pol :D Tud menjava ključavnic jim ne pomaga, ker v enem dnevu mam ključ spet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, veš kak je to, ni važno kaj dajo, v roku par ur bo prvi od dijakov to mel, pol se pa tak razširi..:) mormo razjebat sistem, js tud talam okoli da kopirajo ljudje, nebojo nas več jebal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, veš kak je to, ni važno kaj dajo, v roku par ur bo prvi od dijakov to mel, pol se pa tak razširi.. :) mormo razjebat sistem, js tud talam okoli da kopirajo ljudje, nebojo nas več jebal :D

heh en kolega reku da je kupu ta kluč od enga za 8€ :D nekdo zdej še fajn kasira zram :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti smao reči vsem da js zrihtam zastonj, oziroma kolko je pač izdelava.. mislim da 2 al 3€.

Uu, zaj sm se spomno da mi zaj enkrat ukor poteče en od lani :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej 50ccm med glavnim odmorm za malco me boš najdu na parkingu, tm k je una bajtica (zunej na stadionu).

v glavnem če glavna vrata samu ravnu čez cesto pa ravnu na parking, tm k je bajtica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej 50ccm med glavnim odmorm za malco me boš najdu na parkingu, tm k je una bajtica (zunej na stadionu).

v glavnem če glavna vrata samu ravnu čez cesto pa ravnu na parking, tm k je bajtica.

U tisti bajtici mamo z bendom vaje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U tisti bajtici mamo z bendom vaje :whistle:

zakon, kaj pa igraš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah kak sm vedu da se boš ti prvi tule gor oglasu :D lahk se zmenmo kej ja :grim cajt mam v torek po 1ih pa v četrtek dopoldne B) pa tud v petek če bo sila bomo pa kr sami si prosto vzel O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej mam jaz tui do pol 3 pouk, samo to tak nea šteje, do zdaj smo še vedno ob 1 zaklučli, tak da ni pene.. čene si pač ob 7 zvečer doma, btk :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!