Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

buuu nič čestitk :angry: :P dons jih mam 15 :OK: vsi celjani ki bi radi za pijačo dobl me za rokav pocukite :grim če me bo kdo našu :P

oouuuu vse naj naj za b dey :worship: še vsaj šenkrat tulku let d bi doživu pa bo :lol:

eno vprašanje: neki sm slišov d bo sprejet zakon za delat izpit za 125. pa me zanima kdaj bo sprejet :closedeyes:

baje d boš lahku delov izspit za 125 pr 17 letih :BUA: :BUA: :BUA: kaj so blesavi ej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi vedu :D Samo da mi z spremembo za avto še počakajo do polovice drugega leta, dalje se mi pa jebe haha :D

Ne sej ne,res je tupo, kaj delajo z totimi izpiti.,.. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah kak sm vedu da se boš ti prvi tule gor oglasu :D lahk se zmenmo kej ja :grim cajt mam v torek po 1ih pa v četrtek dopoldne B) pa tud v petek če bo sila bomo pa kr sami si prosto vzel O:-)

vse najbolše. :beer1: js mam cajt skor vedn :D

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

b florc vse najboljše ej fink drugo leto se bo dost tega z izpiti spremenilo kot npr. za neomejeno boš šu lahko delat z 24 leti za traktor pa s 16 :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx usem :winkiss:

b florc vse najboljše ej fink drugo leto se bo dost tega z izpiti spremenilo kot npr. za neomejeno boš šu lahko delat z 24 leti za traktor pa s 16 :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

heh pol boš pa vidu ko se bo mladina množično z zetorji okol furala :D "star ate dej kluče od trahtorja dons grem vun" :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni nič, lani enkrat bolj proti koncu že, se jih je 6 pripeljalo v šolo z taktorji, smo rvano mel prakso tam v AE, pa vsi pokali da adijo.. 2 sta mnde še prkolce mela gor hahahaha

Legende :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda bom jst zadn dan šule z tomnlm(tomo vinkovič) pršu :naughty: 4x4 32hp :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učer moja žlahta mal čez 20 let star fant skoču pod vlak , in sm čist šokiran ker je biu res uredu, skoču je pa zaradi ene punce :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje tut :trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej hvala vsem, sam res ne vem če je zarad punce vredno končat življenje :(

Sej to je.. ni. Pičk je polno, pač te ena zafuka pa drugo najdeš, tak je zaj ko smo še mladi, nimaš se kaj sekirat preveč... Krneki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to je.. ni. Pičk je polno, pač te ena zafuka pa drugo najdeš, tak je zaj ko smo še mladi, nimaš se kaj sekirat preveč... Krneki.

jah sej.. sploh takle 20 let star k je glih v najbolših letih :doze: oni punci pa tud zdej mnde ni najbol fajn :unsure:

@tomazin : tistih je pa tak ko listja pa trave

Popravljeno . Popravil BFlorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sej.. sploh takle 20 let star k je glih v najbolših letih :doze: oni punci pa tud zdej mnde ni najbol fajn :unsure:

@tomazin : tistih je pa tak ko listja pa trave

Ja no... sm pa nikol neves kaj se je se drugega pletlo u njegovi glavi... žalostno no.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!