Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Nevem fazanka s tehnične je...

fazanka? mogoče tjaša

si prepričan tjaša(1let.tehnične) al anja(3.let.tehnične)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fazanka? mogoče tjaša

si prepričan tjaša(1let.tehnične) al anja(3.let.tehnične)

ja skor preprican tjaša.. torej :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a je že kdo kdaj kej naročou na Army shopu? Ker ne dobim potrdila da je naročilo sprejeto.

Jest ja...pa nism dubu od februara še neč...tak da tisto ni neč :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: kak bo šele pol ko boš u srednjo pršu :krneki:

ma nč jutri sm vprašan zgodovino pa sm se uču pa mam vsega poln kurac že po eni uri učenja :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ja...pa nism dubu od februara še neč...tak da tisto ni neč :closedeyes:

Sam to pa men ni jasn...majo kao ene akcije skos pa novosti na strani da bi pa kdo naročila pogledou ne to pa ne :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam to pa men ni jasn...majo kao ene akcije skos pa novosti na strani da bi pa kdo naročila pogledou ne to pa ne :headbang:

Ja :closedeyes: jest sem naroču ene hlače pa ni neč še do zdej...tak da nebo najbrž sploh :headbang: mogoč čez 10let ko se bojo spomenli na to :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh jst bom pa še do jutr počakou če nič ne bo grem pa takoj napisat mail če misljo kej poslat al pa nej kar zaprejo vse skup :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja skor preprican tjaša.. torej :whistle:

aha..................dej še to povej sm se pogovarjov v telovadnci al pred telovadnco?

ne drga pa "najlepše so kelnarce, to vsak pijanec ve............" :lol: ko iz une pesmi

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah kurc..........................pa mal zamižiš pa je :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo mel na urniku 6 uro športno.. pa je blo vse prpravlen notr pa smo splezal tam dol pa šli tam mal na bobne špilat pa si kulije pa te stvari nabral iz vrečk ko so ble prpravlene na stolih :lol1: :D pol je pa učitl pršu pa smo mogl it na sprehod hehe

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao ta tema postaja Novo Meščani javite se :closedeyes: .Pizda odkar sem na gimnaziji sem živčna razvalina in PIFLAR,tako da ni časa ne za motor(no,zjutraj se vozim v šolo :whistle: ) in ne za forum.Jebena šola.Ju3 pišemo spis od Antigona,vprašan sem italjanščino 100% ker ima neki sistem računanja in pa možnost obstaja da bom tudi glasbo(nimam pojma-nota kaj je to? :D) in matematiko(2ab+4fuklvbb/4mater jim pip=???).Tako da...U KURCU SEM AAAAA!!!!Nikoli nisem kadil ampak zgleda da bom začel,kar se dogaja z mano :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NejcZ a si bil ti kej tam gor na tribunah danes ko so mel on dan dprtih vrat? bol proti koncu druge ure :whistle:

Težko da sm bil js.. ti samo iši kdo je najbolj nabit, tisto sm jaz hahahaha. Sej ne :D Sm pa vidu da neki talenta pride na Lavo hehe... samo to je še kurc ne, še kake 2 leti pa bo godno za parjenje... še bo fino :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao ta tema postaja Novo Meščani javite se :closedeyes: .Pizda odkar sem na gimnaziji sem živčna razvalina in PIFLAR,tako da ni časa ne za motor(no,zjutraj se vozim v šolo :whistle: ) in ne za forum.Jebena šola.Ju3 pišemo spis od Antigona,vprašan sem italjanščino 100% ker ima neki sistem računanja in pa možnost obstaja da bom tudi glasbo(nimam pojma-nota kaj je to? :D) in matematiko(2ab+4fuklvbb/4mater jim pip=???).Tako da...U KURCU SEM AAAAA!!!!Nikoli nisem kadil ampak zgleda da bom začel,kar se dogaja z mano :unsure:

:lol1: pa ti boš ja umru do konc leta če se že zdej tak sekiraš :slap: je težk ja, sam tak problem pa spet ni.. če maš kej možganov v glavi.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misliš kadit raje daj travo, z čiki maš sam strošek.. k ti bo dopizdl en đoint pa je to to :D Samo dobronamern nasvet od kolegov hehe, da nebo kdo mislil da js kadim karkoli.. čist ko suza ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans sm res cel sfukan, u šol mi je tako z glavo delalo da adijoo. svašta.. še u fitnes nism šol dans, pol tak veš da je res hudo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misliš kadit raje daj travo, z čiki maš sam strošek.. k ti bo dopizdl en đoint pa je to to :D Samo dobronamern nasvet od kolegov hehe, da nebo kdo mislil da js kadim karkoli.. čist ko suza ;)

Ahahaha đabe ti vutra res. Spušil boš eno baso pol boš pa cel dan v pizdi k boš domov pršu pa sam spat. K se boš pa ob 11ih zbudu se boš pa tepu po glavi ker se nisi učil. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!