Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Ne,ne sej mam u glavi, ker če ne bi imel, bi šel kam drugam, ne na gimnazijo.Sam sem pa živčni tip človeka :D(to se kaže tudi v vožnji ko mi dopizdi in začnem piskati,blendati in preklinjati ko naletima na jajčarja ki vozi po cesti kjer bi po pravilih lahko šel 90,50 :headbang: )

Popravljeno . Popravil jernej50ccm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahahaha đabe ti vutra res. Spušil boš eno baso pol boš pa cel dan v pizdi k boš domov pršu pa sam spat. K se boš pa ob 11ih zbudu se boš pa tepu po glavi ker se nisi učil. :D

Pa kdo pravi da morš celo hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko da sm bil js.. ti samo iši kdo je najbolj nabit, tisto sm jaz hahahaha. Sej ne :D Sm pa vidu da neki talenta pride na Lavo hehe... samo to je še kurc ne, še kake 2 leti pa bo godno za parjenje... še bo fino :P

pol je bil pa teb sam dost podobn :D

:naughty: pr nam se tud najde kera dobra sosošolka :whistle:

:lol1: pa ti boš ja umru do konc leta če se že zdej tak sekiraš :slap: je težk ja, sam tak problem pa spet ni.. če maš kej možganov v glavi.. :whistle:

uizi :D dans spet eno dvojko dobu.. in to s plusom zram B) profa za bio je pa živčnga fasala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ka pa to.. matko sm pisu celih 14% :D lol take sm pisu na test da sm se sam smejau zram ko sm pisu :lol1: od celga razreda jih je pa 5 pisal pozitivn :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ka pa to.. matko sm pisu celih 14% :D lol take sm pisu na test da sm se sam smejau zram ko sm pisu :lol1: od celga razreda jih je pa 5 pisal pozitivn :lol:

Ti si še dobr ka si pisu 14% :D jest sem mel 2% :lol1: sam mi ponavlamo tud ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons pri spolni vzgoji sošolca pisala na vprašanje kaj vam pomeni spolnost same take da dol padeš... :kva1: recimo. sex do daske, polna usta semenčic, ATM( ass to mouth) in pol je blo najbolj pametno od vsega simfonija dveh teles hahaha una ginekologinja se je samo smejala mi pa tut :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons pri spolni vzgoji sošolca pisala na vprašanje kaj vam pomeni spolnost same take da dol padeš... :kva1: recimo. sex do daske, polna usta semenčic, ATM( ass to mouth) in pol je blo najbolj pametno od vsega simfonija dveh teles hahaha una ginekologinja se je samo smejala mi pa tut :yea1:

:kva2:

zihr si osnovna šola :whistle: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ka pa to.. matko sm pisu celih 14% :D lol take sm pisu na test da sm se sam smejau zram ko sm pisu :lol1: od celga razreda jih je pa 5 pisal pozitivn :lol:

tko ko pr nas fizka :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo se pomirte ni to sm za TA STARE tema ampak za vse če fantičk hoče kaj povedat mu to pustite........zajebancija še sam hodim v osnovno šolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo se pomirte ni to sm za TA STARE tema ampak za vse če fantičk hoče kaj povedat mu to pustite........zajebancija še sam hodim v osnovno šolo

Mu je reku da kdo nesme tle govor?... Mislm kuk ti bedne poste nabijaš pa sej to ni res... kr naprej neki pametujs kdo lahk u tej temi govori pa kdo ne enkrt rečš da je to sam za 50... da ni za 125 zdj kr neki nevem kaj :headbang: ... si ti mogoče moderator? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mu je reku da kdo nesme tle govor?... Mislm kuk ti bedne poste nabijaš pa sej to ni res... kr naprej neki pametujs kdo lahk u tej temi govori pa kdo ne enkrt rečš da je to sam za 50... da ni za 125 zdj kr neki nevem kaj :headbang: ... si ti mogoče moderator? :whistle:

Hahahaha :lol1: :lol1: :lol1:

Od sedaj naprej lahko sem pišejo samo uni, ki imajo v hlačah več kot 20cm...hahaha :D Ne sej ne, poj bi zih tema zamrla :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahaha :lol1: :lol1: :lol1:

Od sedaj naprej lahko sem pišejo samo uni, ki imajo v hlačah več kot 20cm...hahaha :D Ne sej ne, poj bi zih tema zamrla :lol1:

Tiho ti pol :whistle: :yea1: JOKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti fazan pa se tui nea preveč vsajaj haha :D

:P :P

Hahahaha :lol1: :lol1: :lol1:

Od sedaj naprej lahko sem pišejo samo uni, ki imajo v hlačah več kot 20cm...hahaha :D Ne sej ne, poj bi zih tema zamrla :lol1:

:kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo klemy madafaka dans sm te pa vidu, ste mel vaje z bendom, sm biv notr pa si ti sam proti oknih gledov.

drgač pa seksi glas :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej pa mene nč ne briga i da se 1000 kubičniki tu pomenajo čist briga me več jih je boljše je :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

A te jaz lahko nekaj zelo lepo prosim? Zdele se začenjajo "krompirjeve" počitnice in si vzemi eno zanimivo knjigo v roke - SLOVENSKI PRAVOPIS. Verjemi, pomagala ti bo pa še razumel te bomo, ker jaz te pol kurca ne :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odkot si?????????

te iz mojga konca vse razumejo ti pa ne. Se bom potrudu da bom govoru čim bolj po slovensko ne po narečno

Popravljeno . Popravil apriliaš
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo klemy madafaka dans sm te pa vidu, ste mel vaje z bendom, sm biv notr pa si ti sam proti oknih gledov.

drgač pa seksi glas :whistle:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ja kaj :? če me pa rajca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo klemy madafaka dans sm te pa vidu, ste mel vaje z bendom, sm biv notr pa si ti sam proti oknih gledov.

drgač pa seksi glas :whistle:

:whistle: A tut ti si uletu not stari... vas je blo kr nism raj gledu :krneki: .. runkt me prid drugic:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kerm bendu pa si da še ja čujem ta seksi glas :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ne sej vredu ja sm isto v enem kot bendu nč velkega sm bobnar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!