Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

ej a kdo ve če bi se dalo monterat omejevalc obratov na mojo 4t kurnco?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa še js dam svoj post,mam aprilio rs50,polini kit 80ccm(gus),dellorto 19+130 diza,polini športne filter+športna kuplonga od top performansa,pa 14 zobnik vspredi,končna 135km/h(no joke)

prodajam by the way :rolleyes:

Se že prodal ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a bi se dal od 2t motorja ferg na 4t?

pa nwm zakaj ma moj ferg kr neko elektronko gor prklučeno?

naj en mal razloži pliss

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da se ker 4T imajo membranske ferge, ki delujejo malce drugače kot tile za 2T, pa še čisto drugačne sestavne dele imajo.....ti imaš na svojem fergu priklopljen električni (avtomatski) zaug

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej k0ci a moram pol za ta cilinder menat ferg? al dam večje dize not? (notr so že večje kot org)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ampak jst bom mel več kot 5hp :worship: mam odprt avspuh , športen cdi(naročen), večje dize, športen filter, polini valčke, mal šerši jermen.

tak da računam na vseskupi okol 10hp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ampak jst bom mel več kot 5hp :worship: mam odprt avspuh , športen cdi(naročen), večje dize, športen filter, polini valčke, mal šerši jermen.

tak da računam na vseskupi okol 10hp

to bo trgal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta cilindr.si ni vredn pol pizde mrzle vode... same slabe izkušnje od naših lokalnih tunnerjev, js sm pa tud en števček naročal pol leta nazaj, pa mi je prvo odgovoril da mi lahko 2x dražjega proda pa sm reko da ne, da bi kr onega ko sm naročo, potem pa ne duha ne sluha več haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma znam ta cilinder.si res za v en kurac nč vredn malo stvari je gor pa še te ki so so zje.

najboljše ti je naročat na easy parts tam maš vse kaj češ pa še poceni pa še dostavijo ti ga brez problemov :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sploh ni res, jest sem prek cilinder.si naroču 4 pakete že pa vse dobil v določenem času 1x mi je pozabu en del dodat v paket pa mi ga je pol nasledni dan poslal in še nalepke zraven tak da nevem ka ste vi mel z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha, pa ne 10hp :lol1: , ene 7 če boš še to menjal kar si naštel, drgač pa maš ferg TUKAJ

sej tega jst že mam to je orginal ferg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!