Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Lepo prosim, žaljivk oziroma grdih besed pa ravno ni potrebno uporabljati..

Da neboš ti dobo v rit :D One uteži za 1 kilo :grim

Dej ne bodi pameten, da te nam na piko vzel, boš takoj na 100%, bodybuilder

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še neki jst sm pred 1 tednom naroču avzpuh,omejevalc,... na skuterkitu. pa sm dans po mailu dobu to pošto pa tega hudiča nč ne zastopm! kaj tu piše prevod prosim

Pozdravljeni!

Naročilo je prejeto, dobava je predvidena v zagotovljenem dobavnem roku.

Posluje se v skladu s Splošnimi prodajnimi pogoji.

Pozor: V izvensezonskem obdobju znaša predplačilo naročila 5 EUR. Zaradi

rezervacije zaloge nakazilo vršite najkasneje v roku treh delovnih dni na

transakcijski račun SI56 0311 8100 0492 332, zaradi sledljivosti pa obvezno

uporabite enake osebne podatke kot v naročilu. Dobavni rok prične teči z

datumom nakazila, predplačilo pa se odšteje od končnega zneska odkupnine.

Hvala in lp

ne sey so me nehale boxsat :whistle:

myaww

:whistle: ----> klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah če je taj Roky skos pametn neki :D To se že dolgo vleče, ga še zgleda ni minilo :worship:

ja ampak res ne, mal sm ga hotu z relaxserat :naughty: pa je prec hud :trance_33_sleep: sej mee hudi full rajcajo :winkiss: :whistle:

mogoče ma tardečo :o :whistle:

hehe sej sjt mam tut 10% warniga kr sm kao smetil :trance_33_sleep: mislm no :rolleyes: pa sej sm samu babo pecow

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega rokita bo treba enkrat iz zasede dol butnt

poznam jst mal mafijozote k hodjo nana isto šolo k on sam 1 klic reš vse heheheheee

pol ga bodo pa zvezal pa h men prpelal jst ga bom pa mev doma v pasji utici pa ku mi bo zapalas ga bom pa mal ruknu hihihihihii

mal heca mora bit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah če je taj Roky skos pametn neki :D To se že dolgo vleče, ga še zgleda ni minilo :worship:

Kaj se dolgo vleče? Nič se dolgo ne vleče sam kerokol faking temo odprem morš pribijat take, da razbijem pol tipkovnice. Ko bo Logitech al pa Apple moj sponzor, potem pa kar smeti in nabijaj, me nebo motilo.

ja ampak res ne, mal sm ga hotu z relaxserat :naughty: pa je prec hud :trance_33_sleep: sej mee hudi full rajcajo :winkiss: :whistle:

mogoče ma tardečo :o :whistle:

hehe sej sjt mam tut 10% warniga kr sm kao smetil :trance_33_sleep: mislm no :rolleyes: pa sej sm samu babo pecow

Nahajaš se na moto-forumu, kjer je primarna dejavnost motorizem, za babe se včlani v kakšne simpatije, glasujzame, vrtnica.net etc. Ali pa uporabi temo "Ljubezen (samo za odrasle)"...

Ja sej pravim da je polom fsje skup :) Js sm dobo 50 za đabe :D

Kaj je polom? Za đabe si dobu? Še vedno so tvoji posti shranjeni in ti jih lahko pokažemo in ne govori, da si dobil za đabe, če bi vsi vsepovprek nabijal bi bil forum tako kot mnogi slovenski, nepregleden in ko pride en novinec gor, si želi kaj uporabnega izvedeti ne pa kako tvoja Nokia dela bolje od mojega P990i, pa kako si ti močan itd.

tega rokita bo treba enkrat iz zasede dol butnt

poznam jst mal mafijozote k hodjo nana isto šolo k on sam 1 klic reš vse heheheheee

pol ga bodo pa zvezal pa h men prpelal jst ga bom pa mev doma v pasji utici pa ku mi bo zapalas ga bom pa mal ruknu hihihihihii

mal heca mora bit

A bejž no, bejž. Koga pa ti poznaš? Sej vem, da se hecaš sam s takimi, da boš ti koga iz zasede dol butnu pa, da poznaš mafijozote rajš zadrž zase... Da nam jest tebe iz zasede enkrat po betic kresnu. Pa še Strojčiju bom reku, da te zmesari... (sm mogu to napisat k vidm, da glih bereš Stroj :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj si bogi no..... :D

Ma ne, sej te razumem...Zajeban je, če si sam prek interneta močen pa pogumen, kjer ti tvoj tajski boks pomaga samo pri razbijanju tipk...

Pa lep pozdrav B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno sprejmem izziv če to misliš haha :winkiss:

Će je pa kdo preveč pametn si pa to ti.. kar vprašaj reeskota, Nejkota pa tak dalje haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno sprejmem izziv če to misliš haha :winkiss:

Će je pa kdo preveč pametn si pa to ti.. kar vprašaj reeskota, Nejkota pa tak dalje haha :D

Če misliš, da sem človek, ki se spušča na tako primitiven nivo...Se motiš ;)

Na mnenja drugih se pa ne oziram, če te to kaj potolaži. Jaz delam svoje delo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravtako jaz.. če se ti rad močnega počutiš z talanjem teh warningow pa bananjem pa tak dalje.. kaj nej ti rečem.. fajn za tebe :D Eni se še spomnimo kak je bil fajn motosvet dobro leto, dve nazaj.. zdej pa kurc... sej sploh nebi več hodo gor, samo je treba spet podmladek mal spodbujat da nebo nakonc vse zamrlo ko bodo taki kot si ti prevzeli :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se ti spravlaš skos na te njegove mišice i borilne veščine

tip se s tem ukvarja i to je to

pusti ga pr meru to ti je motoristični forum ne pa gdo je jači i gdo bo koga iztepu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravtako jaz.. če se ti rad močnega počutiš z talanjem teh warningow pa bananjem pa tak dalje.. kaj nej ti rečem.. fajn za tebe :D Eni se še spomnimo kak je bil fajn motosvet dobro leto, dve nazaj.. zdej pa kurc... sej sploh nebi več hodo gor, samo je treba spet podmladek mal spodbujat da nebo nakonc vse zamrlo ko bodo taki kot si ti prevzeli :D

Ni ti potrebno zahajati sem, te nihče ne prosi. Če imaš pa kake pripombe, pa veš komu pisati, ane? Eni se tudi spomnimo kako je bilo fino, ko ni bilo toliko pametovanja o drugih stvareh ampak debata za katero je forum narejen! In, če misliš, da mi je veselje talati warninge in bane naj te potolažim, mi ni. Ampak, če je to edini način, da se umirite, potem gremo pa tako. Neštetokrat sem v temah prijazno opozoril, ampak NE, nobenmu se z enim postom neda dopovedati...

Bye, bye...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tema je tak za nabijat in nabijamo.. kje je problem? :) Sej so zdej tudi take debate, vsaks voje prehval normalno, mal se kregamo čigav je najboljši in to je to.. pač malo offtopika, nimaš kaj tak je :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se ti spravlaš skos na te njegove mišice i borilne veščine

tip se s tem ukvarja i to je to

pusti ga pr meru to ti je motoristični forum ne pa gdo je jači i gdo bo koga iztepu

Res je sam še tvoj komenatr je manku :whistle: ... to smo vsi čakal :whistle: ... Pobje umirte se :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!