Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

variomat mora pasat če imata enako mašino (oz. tip mašine), bata pa pri tistem 85cc kitu ne boš rabil menjat, saj to ni 2T mašina, oz. na kakih 25 ali 30k km, pa še to je prekmalu, če primerjaš z rs 125 ko menjaš na 15k, pa je velik bolj navita, ti pa 30k ziher ne boš naredu

thx to je taprav odgovor :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa še vi povejte če bi mogu jst na svoji servis nardit ker ma že 10,5k km pa ni biu od 1k km naprej noben servis narejen, fotr pa prau da dokler ne bo začel kej ružit ne rab nobenga servisa ....samo sem pa tut opazu da mi gre ene 10kmh manj kot je šla ko sm jo dobu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ko bo enkrat zaružlo bo hudo, ti kr tvojmu fotru povej d ko bo zaružlo bo koštal 5x več kot en navadn servis :closedeyes:

drgač pa vem kako je to k tastari misljo d so vsi motorji večni :trance_33_sleep: našmu tastarmu se ne da nikakor dopovedat da se mora na rs-ki vsakih 15.000 bt menjat. on prav :ja če ne tiščiš mora večno it :trance_33_sleep: pa rs-ko moraš tiščat drgač ni zanimivu! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo video zvoka moje kurnce

hehe v ozadju pa nš tomo vinkovič pa 4-kolesc :naughty:

pa tu sm danes snemov jutr pa še slike pridejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah aja sm mislu da za finka govoriš :whistle: ja jebote ka ma pol tomazin 65 kil al kaj :ninja:

Kolko jaz vem je 18, edino na onih specialnih partijih ko so bli zaj, toti after matura party pa to je blo 18.. nevem, me ni nikoli zanimalo haha :D Aja, onega sm vprašal pa je reku da ne dela več, je blo mnda neki narobe... to je to hehe

Isto bownling u tušu je vedno 18 omejitev.. tam se že tui poznamo :D

Nevem tam nek ja.. on ma tako bolj suhcato manekensko postavo.. pač lepotec :wub: :grim

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pajade hahahhahhahhahhahaha, da neom ki z stola pado :D Še nivi v živo slišal zgleda :whistle:

ja mojga še ni v živo slišow! ko ga jst zakurblam se lahko s tomosi vsi skrijete pa po avspuhih tolčete d bo bl ropotalu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj promocija firme ko pa zdaleč nimaš takega auspuha gor?

Tomosi majo lep zvok_nemorš tega primerjat :blink:

Slike auspuha me res zanimajo... a si sam švasu? Koliko tehta?

A pol noben neve kaj je tist na ventilih odzgor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj promocija firme ko pa zdaleč nimaš takega auspuha gor?

Tomosi majo lep zvok_nemorš tega primerjat :blink:

Slike auspuha me res zanimajo... a si sam švasu? Koliko tehta?

A pol noben neve kaj je tist na ventilih odzgor?

ja sej vem da ni tako ku pa tomos

avspuh mi je pa varov od prjatla fotr jat sm uzev dele od 125 kitajske kroske sam ni nč pasal pa je blo treba vse prevarat.

na pogled ni glih nevam kaj, sam glas ma pa dobr :naughty:

ej a moram za kit 85 menjat kakšno blajarco al pa ležaje (upam da ne ker jih na cilindru.si ni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem tam nek ja.. on ma tako bolj suhcato manekensko postavo.. pač lepotec :wub: :grim

:lol1: :lol1:

:baa:

hah aja sm mislu da za finka govoriš :whistle: ja jebote ka ma pol tomazin 65 kil al kaj :ninja:

ne 66kg mam :rolleyes:

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj promocija firme ko pa zdaleč nimaš takega auspuha gor?

Tomosi majo lep zvok_nemorš tega primerjat :blink:

Slike auspuha me res zanimajo... a si sam švasu? Koliko tehta?

A pol noben neve kaj je tist na ventilih odzgor?

slikaj............zdi se mi da je oddušek za zrak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem tam nek ja.. on ma tako bolj suhcato manekensko postavo.. pač lepotec :wub: :grim

:lol1: :lol1:

jaja sej vem kak zgleda :P prejšn tedn sm ga mnde ene 2x vidu.. ga nemoreš falit :grrr pač lepotec ja :D

@mfink : cenejša alternativa :P

6356_tn_Sand%20Clock.jpg

Popravljeno . Popravil BFlorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja sej vem kak zgleda :P prejšn tedn sm ga mnde ene 2x vidu.. ga nemoreš falit :grrr pač lepotec ja :D

ka me te rukneš ne? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te bom js.. samo da se neboš zlomo :D

Gremo zadnjič z liftom gor čist spodi.. pa se tak nafilamo.. pa pride profesor pa rečemo dobr dan.. pa pravi: a je gužva a?.. js sm mislo da bom crkno od smeha haha, ni veo kaj bi naredo al bi popizdo čist al nebi nč reko haha :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha zadnič grem po štengih gor.. gužva pune.. pa itaq med vsemi slišim sam tebe,ko te sploh vidu nism.. nemorš zgrešit tega mozirskega naglasa :lol1: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja sej vem kak zgleda :P prejšn tedn sm ga mnde ene 2x vidu.. ga nemoreš falit :grrr pač lepotec ja :D

@mfink : cenejša alternativa :P

6356_tn_Sand%20Clock.jpg

ne se zejbavat no :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha zadnič grem po štengih gor.. gužva pune.. pa itaq med vsemi slišim sam tebe,ko te sploh vidu nism.. nemorš zgrešit tega mozirskega naglasa :lol1: :lol:

Če z temi naglasi zgornjesavinjskimi se skos zajebavamo :D Ko mam še sošolce še iz bolj gor a veš haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!