Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Pa še Strojčiju bom reku, da te zmesari... (sm mogu to napisat k vidm, da glih bereš Stroj :D )

Pojedu tamauga :D

:baa:

ne 66kg mam :rolleyes:

O štiblar en :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi ten pust vago pr mir, pol konc druugga tedna pa že poglej, bi se že moglo poznat. Če pa ne gre gor, pol pa je problem lahko samo to da premalo poješ. Garantirano. Pa predn začneš se tudi zvagaj da boš mel neko osnovo hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kurac, mamo vsak dan do pol 3, sam dva, trikrat na teden grem pač prej ker ne morem zdržat. Nej se jebejon z tem sistemom pička jim materna, ob 6 zjutri do 4 popoldne bek fuknem za šolo pizdo glupo :headbang:

lp nazaj btw :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma z skleci neboš nč kej dobiv.. js sm jih delov tud svoj cajt.. najprej sm ji 20 komi naredo, pol 30 komi, pol 50 komi... pol se pa mišica že tak navadi da to kr delaš pa delaš pa ni nič, tako da rabiš še druge vaje. Dejal še sklece z dlanmi navznoter obrnjenimi za prsa recimo al pa kaj takega če so ti sklece tok simpatične :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh jaz pa vsak dan dvigujem uteži, skačem s kolebnico 3 serije po 50x po obeh pa 2x po vsaki nogi, pol pa še mal boksam pa je to to kar se tiče ohranjanja kondicije :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufff tek to pa mene zjebe :rolleyes: k smo laufal kuperja sm zadn krog mislu da bom skup ruknu, sploh nism več nog čutu,pa niti slučajno nisem debel ampak skor presuh :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf js sm bil čist zjeban že ko smo na športnem dnevu na 1000 šli :whistle: sam tis je bil kr zmern tempo skos zadne pol kroga pa šprint :D kak pa mate mere kej ? 178/62

hahah zdle sm tam nek šol tist index teže zračunat pa mi napiše : Imate idealno težo! Kar tako naprej! :P :D

Popravljeno . Popravil BFlorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, idealna postava si suhec pač.. dobesedno... moška postava je pa tisto ko napiše Malo ste predebeli.. se pravi 5 kil nad normalno (ne idealno), pa tistih 5 kil mišic ... to minimalno ne :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dans sm pa naredu nosilc za tablco pr mojmu motorju :naughty: in fullllllllllllllllllll polepša zadn konc motorja, pa še malu sm ga dvignu (povišk montizerja) pa je fulllllllllllll lepi :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!