Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

evo še slikce .) tu bo trgalu gate 4t kurnca z nosom :naughty: :OK: :kva2:

post-18151-1226678785_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahah kr NOS :evilgrin: pomoje boš imel najhitrejšega 4takterja v Sloveniji, samo uštimaj ga :OK:

btw dons v Kranju videna dva z aprilio supermoto al pa enduro 50ccm nism vidu dobr k je bla tema mimo sejma, kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej hej.

A tako mašino maš ti? :blink: A je vodno hlajena al je tak pokrov za prisilno hlajenje? (nebi vedu...jest sm ga meu čist razbitga)

Ja drgač je v kolen speljana cevka direkt iz tanka :wacko: Iz tanka imaš tako čudno pipco iz katere greta 2 cevki. Ena gre v fergazr, druga pa ga piči v tale tvoj kolenčk(usaj tko je pr mojmu Baotianu_nevem če sm prou napisu) mislim da služi tlaku, da je v kestlu pritisk.

Usaj jest mam tko.

A nos pravš? Morš pazt kere bombice kupš!!! Imaš CO2 ali pa N20(TE SO TAPRAVE) smejalni plin drgač. Sem probavu neki na to sceno, sam se zakomlicera kako narest sistem vpetja, da lahko preprosto menjaš bombice. Folk to daje na radijsko vodene avtomobilčke...

Hotu sem to naštelat na Frčka pa smo ga prodal predn bi ga predeloval :angry:

Veliko uspeha z NOSom :photo:

Mam velik rajš turbino kakor pa tole za smetano pihat :whistle: :winkiss:

Popravljeno . Popravil brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma bom probov, če ga raznese ga pa naj. itak mam še čist novo komplet delujočo mašino pr prijatlu (zgoru motor pr 11km)

drgač pa tm k se da smetano bom dal mal mešance notr, d nebo sam plin

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehee :lol: roky gre iz enga exstrema v druzga heeeehehe

tu ti ja daw pa zatu kr maš isti znakec (aprilia) v profilu kot on

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj dobu opozorilo 10% zt ki sm v temi pokaži svoj skuter/moped 2x pohvalil motor :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

klik

ja sej če bi si mal več prebrav ti piše da komentiranje ni dovoljeno ti morš pa itak povsod neki napisat če ne nisi zdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

i pol vedno meni da naj po slovensko pišem :winkiss: :winkiss: :winkiss:

dej rajš preber kva si ti napisov? a je to zate slovenščina, mene se vsaj razume pri tebi se morm pa kar fajn potrudit da razumem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne lej ti me morda ne razumeš fink me razume zato ker živiva dokaj blizu ti si pa čist iz drugega konca kot ja pa me pol sploh ne razumeš ja tebe tudi ne razumemčeprav misliš da te

Popravljeno . Popravil apriliaš
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz kere šole si pa ti pa kerga letnika morbt kdo pozna , kaj češ mi tak govorimo da bi ja vse prav napisal bi rabu 3x več časa :krneki: :krneki: :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uU, tole je pa žaljenje! k0ci, za en tedn ga daj na hladno! Tam ko sm js dobo :D

//NejcZ

če dam njega dam tut tomazina, ker ti lajaš z njegovega accounta :naughty: čeprav imaš en teden cooldown, sploh pa tebe nisem jaz dal ampak roky ker si ga neki jebal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!