Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

zka bi pa tak zgodi u sql že šou? sej mam šele ob 8 pouk :D

jst sm pa zaspav pa negrem dans v šolo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 my bad...uglavnm razlika je ogromna(od 10col) :unsure:

Ma ja no...glih sm ga prodou ne me resno jemat k me emocije še mal jebejo_NOT :evilgrin: Ju3 rojstn dan, v 5k praznovat, v soboto po RSko, in isti dan še na afterparty :evilgrin: :kva1:

Odloooom :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 my bad...uglavnm razlika je ogromna(od 10col) :unsure:

Ma ja no...glih sm ga prodou ne me resno jemat k me emocije še mal jebejo_NOT :evilgrin: Ju3 rojstn dan, v 5k praznovat, v soboto po RSko, in isti dan še na afterparty :evilgrin: :kva1:

Odloooom :grim

čestitam za rojstni dan in rs-ko :worship: pa jst mam 12 col :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pubci jst gruntam kero 125-ko bi kupu. ss me več ne mika neki............bl mi sede supermoto. najbrš bom kupu kšno yamaho wr, sam če bodo že zunej. al pa kšno huso al pa aprilio, al pa tomosakija :naughty: nwm še

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheeh Đek kaj si pa delu no :worship:

ja suprmoto je pa itak bolš, sam newem ker motor bi uzev. dejte mal pomagat. najraj bi yamaho wr125x.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa basket smo špilal.. pa sm pod košom skoču za žogo pa enmu na nogi prstau pa mi je čist okol gležn zvil :slap:

ajsssss tu mora bolt. pa negreš nč h doktarju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh.. sm si že dostkrat zviu.. pa nimaš kej druga ko nardit, ko pa led gor met pa počivat :whistle:

ja vem, jst bi šu sam zard opravičila. pa si lpo cew tedn doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemu boga me rajcajo tejle tomosi ej :evilgrin: tiste lepe prve zlate vilce, pa tist globok zvok................jaoooooo k ga bom šu še dns kupt :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomosi tisti ki so vredu niso poceni.. pelji enkrat navadnega in potem Repliko. Drug motor :)

tomazin prov ti je, ka pa telovadiš :D prej sm te vido na glaziji te je pršo z mazdo2 pobrat.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda kak boli.. na nogo niti za sekundo nemorm stopit.. konc fitnesa za ta tedn.. pol pa upam da bo bolš.. pa da bom lahk delu normaln za zgorn del nasledn tedn.. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao.. en tedn ne delaš greš za en mesc nazaj.. oz ti tak nemorš tak dolg nazaj it haha :D Lenuh :P Redno al pa nč, poškodbe gor al pa dol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pizda misliš da sm hotu da pride do poškdobe :BUA: bom pa doma mal ročke gvihtu pa trebušne delu.. da nebom kr vse zgubo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SM? Če bo Tomos si faca B)

Kolega ga je meu... sm mu reku, da če ga nebo pelu tko kukr ga je treba ga NESME prodat :nono: (mislim pošrek ala SM style)

K motor je po osnovi dirkalnik (oblika, vilce, komponente,...) in kaj je dosegu z motorjm? Parkrat ga je nagnu do tačk in to je to :hmm:

Super Mota se še lotevu ni_da bi pelu tko kukr je zadevo treba :zzz: Uglaunm motor prodaja in špara za KTM 500+ SM :slap:

Mal mi pussy ride tole deluje. :lol: Še sam sm biu čist vseu k sm se po džju z DTjko furu, da je šlo k po putru :blush: Sam zweitakt tud svoje nardi :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemorš z tem slajdat.. verjemi.. :) Oz lahko kao slajdaš v ovinek, iz njega pa ne pa da si bog. Enostavno premalo moči. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kakor koli počez ni šu :doze: Ko bi vsaj makedam šu napadat(tm bi šlo?)

Pomoje mu ga je blo tžko mal popucat :hmm: Porazno uglavnm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!