Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

heheheeheheheheheheh zdej si me pa do solž nasmejov :worship:

1. am6 agregati majo max končno 140.(pa še to če zmečeš v motor okol 5.000 eur, pa vse high end predelave, pa krajšo blajarco, pa menani vsi notranji prenosi,.....kr dvomem da v vaših krajih sploh poznajo.)

2. wtf je kiton

k0ci zdej je pa že cajt de ukrepaš.

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheheeheheheheheheh zdej si me pa do solž nasmejov :worship:

1. am6 agregati majo max končno 140.(pa še to če zmečeš v motor okol 5.000 eur, pa vse high end predelave, pa krajšo blajarco, pa menani vsi notranji prenosi,celo elektriko z navitjem +cdi,.....kr dvomem da v vaših krajih sploh poznajo.)

2. wtf je kiton

k0ci zdej je pa že cajt de ukrepaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne razumeš da je v tistih rovtah vse mogoče :lol1: tam gre še flexer ziher 120km/h :kva1:

jp seriski hehee pa z lipnikom gre 220kmh na uro heheheheee. če pa še luč zamena pa še ventilčke na gumah pride pa do 299 pol začne pa že blokada zabijat. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne razumeš da je v tistih rovtah vse mogoče :lol1: tam gre še flexer ziher 120km/h :kva1:

men gre flexer 134 ker sm mu avspuh menjou :naughty: plus športna balanca pa gre še ene 5kmh več :whistle: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheheeheheheheheheh zdej si me pa do solž nasmejov :worship:

1. am6 agregati majo max končno 140.(pa še to če zmečeš v motor okol 5.000 eur, pa vse high end predelave, pa krajšo blajarco, pa menani vsi notranji prenosi,.....kr dvomem da v vaših krajih sploh poznajo.)

2. wtf je kiton

k0ci zdej je pa že cajt de ukrepaš.

1.najbrš še v naših krajih sploh še nise bija. rekord v sloveniji je trenutno iz prlekije, vse predelave ki si jih našteja so pri nas že v praksi preverjene+ home made predelane

2.s kiton=z večjin oz. menjanim cilindrom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.najbrš še v naših krajih sploh še nise bija. rekord v sloveniji je trenutno iz prlekije, vse predelave ki si jih našteja so pri nas že v praksi preverjene+ home made predelane

2.s kiton=z večjin oz. menjanim cilindrom

ahahhaha še vedno ne veš kaj je tukaj narobe :lol: naj te razsvetlim kitoM ne kitoN :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha sm pogruntov d je kiton kit.

kiton=kit

mislm :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha sm pogruntov d je kiton kit.

kiton=kit

mislm :rolleyes:

moja napaka kitoN=kitoM. če mogoče nite sklanjate ne veš: kdo ali kaj? KIT

.................

s kom ali s čim? S KITOM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp jst ga tut moja staramama s taško za pomfri se fura z rs-ko po ljutomeru, sam veš zdej ji je mak križ zjebov pa bul tešku gor sedi. :whistle:

pa sej si ti narobe besede zlagov. kit, z kitom, in ne z kiton

k0ci dej hitru pejt na motosvet!!!!!! ki mi bo ta mulc živce požru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp jst ga tut moja staramama s taško za pomfri se fura z rs-ko po ljutomeru, sam veš zdej ji je mak križ zjebov pa bul tešku gor sedi. :whistle:

pa sej si ti narobe besede zlagov. kit, z kitom, in ne z kiton

k0ci dej hitru pejt na motosvet!!!!!! ki mi bo ta mulc živce požru

a zej si pa še fošen ka je rekord z ljutomera ka so privas ne zmožne tak moped predelate kak prinas. pa če bi kerega mogli doj zbrisate sta to ti pa tomazin ka sta zečela gučate o tomos 125 to pa je tema 50,70,80 nepa 125. če ne razmeš slovensko je to ne moj problem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne razmeš slovensko je to ne moj problem

:lol1: dej froc pejt spat no ;)

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zej si pa še fošen ka je rekord z ljutomera ka so privas ne zmožne tak moped predelate kak prinas. pa če bi kerega mogli doj zbrisate sta to ti pa tomazin ka sta zečela gučate o tomos 125 to pa je tema 50,70,80 nepa 125. če ne razmeš slovensko je to ne moj problem

pobčk beš v gostilno pa si naroč šalčko topuga mlekca. ti neizkušnc pa ne men razlagat o čem se pogovarjamo v tej temi. če je naslov teme 50,70,80 javite se, je normalnu da se bomo pogovarjal o motorjih v katere bomo/smo presedlal.

glede slovenščine mi pa samo nehi razlagat kr dobr veš da ti en trot zabit, lažniv, šalabajzarski (po možnosti še busanc).

pa bejš se učit d boš slovenščino za 2 spacov.

koci pa počist te svinjarije kr nečm da je to v tej temi

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobčk beš v gostilno pa si naroč šalčko topuga mlekca. ti neizkušnc pa ne men razlagat o čem se pogovarjamo v tej temi. če je naslov teme 50,70,80 javite se, je normalnu da se bomo pogovarjal o motorjih v katere bomo/smo presedlal.

glede slovenščine mi pa samo nehi razlagat kr dobr veš da ti en trot zabit, lažniv, šalabajzarski (po možnosti še busanc).

pa bejš se učit d boš slovenščino za 2 spacov.

koci pa počist te svinjarije kr nečm da je to v tej temi

toliko o tem kdo so otroci in kdo bi mogel letet iz foruma ker žali ostale člane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobčk beš v gostilno pa si naroč šalčko topuga mlekca. ti neizkušnc pa ne men razlagat o čem se pogovarjamo v tej temi. če je naslov teme 50,70,80 javite se, je normalnu da se bomo pogovarjal o motorjih v katere bomo/smo presedlal.

glede slovenščine mi pa samo nehi razlagat kr dobr veš da ti en trot zabit, lažniv, šalabajzarski (po možnosti še busanc).

pa bejš se učit d boš slovenščino za 2 spacov.

koci pa počist te svinjarije kr nečm da je to v tej temi

vsaj še nesen totalke nareda s tzr-ko.sej jst sm ga tut razbu. sm totalko naredu z nim. citat z netloga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!