Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

toliko o tem kdo so otroci in kdo bi mogel letet iz foruma ker žali ostale člane

ti bi mogu pa letet zatu kr lažš. pa če ti kej nepaše lahko odjokcaš nazaj na tvoj eu-moto.

tuki pa neboš bučk prodajow.

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaj še nesen totalke nareda s tzr-ko.sej jst sm ga tut razbu. sm totalko naredu z nim. citat z netloga

sej ku jo boš, upam d boš tut ti totalka.

ajde zdej te mam pa pown kurac spizdi mi na eu-moto jokat mrš

bmk če dobim 100 banu

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidva debila, šiptara mfink pa tomazin se neke pametna delata po nete. mfink ti maš nekšega 4t kurca se delaš pametnega z jin pa se delaš mehanika pa home made aspuhe delaš pa dovleš na youtube(mene bi sron blo), pa neke o nitru ale nečesemu sanjaš, tomazin ti pa tude ne biti pameten s toten 4t kurcon ki nikan ne gre pa skoro vsak 80cc te poščije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi sploh kdo tukaj bil s vsaj malo človeške zavesti, se ne bi to pisalo, kaj se trenutno piše. pa ne mislite, da ste eni pametni, ker se delate big-bosse tukaj in druge pošilate spat pa nevem kaj... mogoče bi vsi skupaj mogli kozarec toplega mleka spiti in šli malo zadremat pa bo takoj bolše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidva debila, šiptara mfink pa tomazin se neke pametna delata po nete. mfink ti maš nekšega 4t kurca se delaš pametnega z jin pa se delaš mehanika pa home made aspuhe delaš pa dovleš na youtube(mene bi sron blo), pa neke o nitru ale nečesemu sanjaš, tomazin ti pa tude ne biti pameten s toten 4t kurcon ki nikan ne gre pa skoro vsak 80cc te poščije.

poščijem se js na tebe :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ku jo boš, upam d boš tut ti totalka.

ajde zdej te mam pa pown kurac spizdi mi na eu-moto jokat mrš

bmk če dobim 100 banu

po 10 000 km še nesen nareda totalke takak ti. pa ne ze bite hud če sen te izda vsi vejo ka se vozite ne veš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi sploh kdo tukaj bil s vsaj malo človeške zavesti, se ne bi to pisalo, kaj se trenutno piše. pa ne mislite, da ste eni pametni, ker se delate big-bosse tukaj in druge pošilate spat pa nevem kaj... mogoče bi vsi skupaj mogli kozarec toplega mleka spiti in šli malo zadremat pa bo takoj bolše.

sm ga spiu pol litra skupaj z beljakovinami pa hidrati prejle :naughty: sam je biu mrzu :trance_33_sleep: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidva debila, šiptara mfink pa tomazin se neke pametna delata po nete. mfink ti maš nekšega 4t kurca se delaš pametnega z jin pa se delaš mehanika pa home made aspuhe delaš pa dovleš na youtube(mene bi sron blo), pa neke o nitru ale nečesemu sanjaš, tomazin ti pa tude ne biti pameten s toten 4t kurcon ki nikan ne gre pa skoro vsak 80cc te poščije.

lubi moj če ti popravic povem: ku sm mev totalko z tzr-ko, sm dobu od sestre skuterja, ker si ga sam nism mogu prvoščt.

to je moje darilo. sestra mi ga je kupila ker si ga nism mogu sam (finančni problem).(dala je celo mesečno plačo sam zame d bom uživow)

zdej pa sam še enkrat reč neki čez moj motor ti bom pa lastnoročno gobc razbu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po 10 000 km še nesen nareda totalke takak ti. pa ne ze bite hud če sen te izda vsi vejo ka se vozite ne veš.

jst sm jih naredu z tzr-ko 15.000 pol sm mu pa prometno.

pa srčno upam da te bo kdo zbiv pa te ubu kr če te nebo nobedn te bom pa jst k tako rt žalš mojo vožno pa mojga skuterja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomazin nej se več ne dela pameten ka so ga itake že banali 1x čene več

jst sm jih naredu z tzr-ko 15.000 pol sm mu pa prometno.

pa srčno upam da te bo kdo zbiv pa te ubu kr če te nebo nobedn te bom pa jst k tako rt žalš mojo vožno pa mojga skuterja

toliko o tem kdo koga žali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm jih naredu z tzr-ko 15.000 pol sm mu pa prometno.

pa srčno upam da te bo kdo zbiv pa te ubu kr če te nebo nobedn te bom pa jst k tako rt žalš mojo vožno pa mojga skuterja

ti pa se ne držiš pravil in pišeš v temi 50 70 80 o tomos 125. tepa se idemo pelat pa bomo vidle kere de gobec meja. moja tzr-ka je še v voznen stanje za razliko od enih........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

govori slovenski on ne razumje bosansko, ker je šiptar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo kot prvo si debil, človek je mel nesrečo v kateri ni bil čist nič sam kriv, enako sem mel tud js, pa verjemi da ni fajn, upam da neboš mel nikoli. Mal se skuliraj pa obnašat se začni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa se ne držiš pravil in pišeš v temi 50 70 80 o tomos 125. tepa se idemo pelat pa bomo vidle kere de gobec meja. moja tzr-ka je še v voznen stanje za razliko od enih........

ej jst (pa še mrsikdo.......ajde vsi) ti prvoščm d se boš totalnu razbu pa upam pa boš počas crkavow d boš vsaj čutu kaku zgleda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo kot prvo si debil, človek je mel nesrečo v kateri ni bil čist nič sam kriv, enako sem mel tud js, pa verjemi da ni fajn, upam da neboš mel nikoli. Mal se skuliraj pa obnašat se začni.

ja če sen reka ka je un bija kriv?? reka sen ka je pač totalko nareda. ne zej napihovate opet

ej jst (pa še mrsikdo.......ajde vsi) ti prvoščm d se boš totalnu razbu pa upam pa boš počas crkavow d boš vsaj čutu kaku zgleda

toliko o tem kdo koga žali :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če sen reka ka je un bija kriv?? reka sen ka je pač totalko nareda. ne zej napihovate opet

? slovenski molim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm tudi totalko naredil ko me je ženska izsilila. Kaj zdaj? Evo sem našel na kratko iz časopisa od moje nesreče:

Tretja huda nesreča se je zgodila na regionalni cesti izven Žalca, kjer je 51-letna voznica avtomobila pri odcepu za bencinski servis začela zavijati levo in trčila v 17-letnega motorista, ki je pravilno pripeljal iz nasprotne smeri. Mladoletnik se je nesreči poskušal izogniti, a je pri zavijanju z motorjem trčil v robnik, padel in se pri tem hudo poškodoval.

Komentar prosim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!