Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

kurba spet sm pjan :| matr ko nebom mogo programirat jutr, joooo :headbang: :trance_33_sleep:

Že ob tej uri in pr teh letih :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma sm samo zato da nebi bil še bl.. že tak sm reku pol urce en mali pir, pa sm na 2 ure raztegno.. pizda :D

Mamo vsi problem s tem!Vedno se raztegne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol si v 2 urah spiu en mali pir pa si pjan :P :rolleyes:

Ma nism tolk pijan no :D Spil sm mnde 5 malih pirov pa eno vodkico.. tolko da me je mal zagrablo.. samo vseeno preveč, ker sm si reku da grem na en pir pa je blo več.. mah ja, jbiga ;D

grem zdej leč, da bom lahko jutr kej naredo pm :D noććć :**

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol si v 2 urah spiu en mali pir pa si pjan :P :rolleyes:

Če se napapa tok tistih proteinov in vsega sranja za fitnes, ni čudn. Sploh pa ne ob 10zju3 :headbang: da nisi mel praznovanje rojstnga dne pa nam prikrivaš neki :grrr no go fantje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se napapa tok tistih proteinov in vsega sranja za fitnes, ni čudn. Sploh pa ne ob 10zju3 :headbang: da nisi mel praznovanje rojstnga dne pa nam prikrivaš neki :grrr no go fantje!

Sorč, nimam js nič več... :) Na suho ponovem :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorč, nimam js nič več... :) Na suho ponovem :grim

kok te nimaš več? si stran vrgu, sej nemorš tak hitr pojest vsega tega? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ostalo je.. samo kreatin om še jemal malo da ne zmanjka moči med treningom :) Drugače pa bom vidu no, mogoče bom še pojedo do kraja.. sam nevem, ker mi ni več okusno, pa tud ne da se mi drkat z prpravljanjem tega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja oglikovi hidrati so res negravžni.. probi z mlekom se da vsej nekot spit :rolleyes: beljakovine s čokoladnim okosem z mlekom so pa ful dobre :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zajtrk dva jajca na oko.

Za kosilo ena orng krvavica, zelje, krompir,...

Večerjaš pa z eno konjsko merco čokolina ali pa cornflexa :rolleyes:

Ma si preskrblen z usemi pizdarijam k jih vi2 u lavorjih za barvo dobita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zajtrk dva jajca na oko.

Za kosilo ena orng krvavica, zelje, krompir,...

Večerjaš pa z eno konjsko merco čokolina ali pa cornflexa :rolleyes:

Ma si preskrblen z usemi pizdarijam k jih vi2 u lavorjih za barvo dobita.

Sam da si ti najbolj pameten :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvečjem je to priporočljivo in ne škodljivo. Itak ni sam to, prvo je prehrana, pol je trening, potem pa to kor pika na i. Če bi kaj več vedel nebi tak govoril :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Ja izkušn res nimam. :unsure:

Sam mi sam zrd morale ne gre to u glavo. Dana ti je postava in pol se ga morš pa še pitat z tem. Zdravstveni razlogi so druga: da ti pomanjkuje nečesa v sistemu... Sam na "zdravo" življenje, papcat stvari iz plastičnih kant se ne splača. (moralno)

Usak pa dela kar hoče... Tko, da zrd mene izvolish.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je z moralo narobe? To je DODATEK k prehrani, samo z tem popolnoma nič ne pridobiš, recimo tak ko maš ti vodo pa daš še cedevito zraven :) Drugače pa preberi kak članek o športni prehrani, potem spletna stran popolna prehrana pa tak naprej :)

Je pa res ja, to maš ker drugače je ješ vredu in z tem dopolniš ALI pa da lažje napreduješ pri športu. Js ne vidim nič napačnega v tem.. drugo so pa one igle pa podobne fore :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cedevita je res zakon :OK:

Scena je v tem, da sm začel S5 trenirat break dance in me je pol posledično na to obrnil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj bivši motorčič sodeluje pri prodaji :whistle:

http://www.avto. net/2004/motornakolesa/oglas.asp?ID=2469162#

Sm opazu ja....sej sm mislu uprasat pa sm itq vedu da se bos pohvalu ce je tvoj... Sigurn je edini Tomos z belo lučko zad :whistle: ...Mogoč če te še tomazin fejka :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!