Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

ne sej pr 50 2 taktn rula

sm pr 125 ti je pa 4 taktn tomos bojlši ki se lahk dost več voziš z zelo majhno porabo denarja in lahko tudi malo dirkaš. Kar je pa čisto obratno pri 2 t

no je pa zelo odvisno kakšne vrste motorist si:

-the racing one

-the tourer and traveler one

-al pa sm zajebant pa pičko lovac

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

:naughty: :naughty: :naughty:

:lol: :D :lol: :D :lol: ker post :grupni: :OK:

ki je 2 taktna konkurenca premočna :krneki: :krneki: :krneki:

In to so: scooterji :winkiss: Tomosi so res uno true 50ccm :rolleyes: prestave sklopka vse... smo tud racerji na tomosih (ne spadamo samo pod 2-3 k0ci)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :D :lol: :D :lol: ker post :grupni: :OK:

In to so: scooterji :winkiss: Tomosi so res uno true 50ccm :rolleyes: prestave sklopka vse... smo tud racerji na tomosih (ne spadamo samo pod 2-3 k0ci)

heheh koci je mislu na tomose 125 SM :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se pa strinjam z turističko sportskim in pozeranjem :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa ne vem še drugo leto sem reku da bi kupu tomosa pa tega prodau, fotr pa prau da bi dau kit u yamaho da bi blo cnej pa da bi isto šu :closedeyes: samo on ne zastop čar Akrapota :rolleyes: pa še gorenc je :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa ne vem še drugo leto sem reku da bi kupu tomosa pa tega prodau, fotr pa prau da bi dau kit u yamaho da bi blo cnej pa da bi isto šu :closedeyes: samo on ne zastop čar Akrapota :rolleyes: pa še gorenc je :whistle:

poslušaj fotra ker če boš da kit notre bodo pospeške verjetno bojše ( odvisno kakšen kit bi notri da ) pa končna verjetno tude. pa če še nimaš ispita za 125 pa ga misliš iti delat tudi ni poceni. res pa je da ti te tomos meje pije :worship: ...... moje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa lej nardiš izpit ki ga boš itak enkrat šel delat zt ti tu ni strošek (tak gledano)

motor pa prodaš in si z dodatkom kakšinh 200-700 evrov lahko privoščiš že tomosa kar ti pa skoraj še ceneje pride če gledaš še kit pa še slobodno se voziš in tomos tudi zelo malo troši zato tudi tu prišparaš.

pa še to je vseeno 125

zt je to 100%boljše vsaj ja tako mislim :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

p.s.:s tistim kitom mi vrjemi da boš mal še pa še problemov ko pri tomosu ki je 4 takten in ima zelo malo obratov (proti 2-t) bo ta stvar ravno obratna :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda sm si kr oddahnu ko je dohtar reko da ne rabim špegl za furat.. :D Sm že mislu da bom z avtom mogu z očali strašit hehe :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nea seri ker mam potrdilo za čisto vse kategorije ;) Ko bom zrihtu dva velka da te nažgeta pol boš pa meu!

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolš da ne.. pa vsem šiptarjem bom reko da ti kebabe zastrupijo, tk da neboš nkol več to jedo :D

LOL :fredy: ... Fink ka se neki menjo da je na naši šol zej nek sendvič kebab al kaj :D?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL :fredy: ... Fink ka se neki menjo da je na naši šol zej nek sendvič kebab al kaj :D ?

jp dans je biv prvič, pa so vsega prec prodal :closedeyes: sm pršu 4.uro pa ga niso mel več :trance_33_sleep: bom jutr probov

kaj si ti že nehov kadit al ne :winkiss: zadnč si govoru da moraš nehat kadit, pa si si mi tok smilu, da sm ti mogu en čik dt :D prokleti pušači :smoke:

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp dans je biv prvič, pa so vsega prec prodal :closedeyes: sm pršu 4.uro pa ga niso mel več :trance_33_sleep: bom jutr probov

kaj si ti že nehov kadit al ne :winkiss: zadnč si govoru da moraš nehat kadit, pa si si mi tok smilu, da sm ti mogu en čik dt :D prokleti pušači :smoke:

Ja ja finki :krneki: tisto sm dau jz frendu :whistle:

Popravljeno . Popravil 50ccm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej vem, sam mal te moram zejbavat :whistle: hihihi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!