Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

lol dej s kaki bedni uletiš notr(satann).k si pa ti mel učasih frčija si pa biu jebač al ka.pa sej si zdej tut frajer avaka čast ej.

Popravljeno . Popravil dejko39
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol dej s kaki bedni uletiš notr(satann).k si pa ti mel učasih frčija si pa biu jebač al ka.pa sej si zdej tut frajer avaka čast ej.

Sam res... kaj je tle narobe... tema gre prosto pot noben itq nima izpita za več ko 125, kar nas je tle u tej temi tko kr aktivnih.... O motorjih se pa pač učimo sej tut ti nis mogu vedt usega pr 16ih :whistle: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej mulc ne bit pameten. drugače pa jas vozim cbr 600 če bi kaj rad vedel

sam res stari ak je tema za skutere pa mopede kaj se maš za javljat :headbang:

ja ka pa pol v tej temi drkaš?? :glare:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda sm si kr oddahnu ko je dohtar reko da ne rabim špegl za furat.. :D Sm že mislu da bom z avtom mogu z očali strašit hehe :D

Koda se neda vozit z očali :naughty: :rolleyes: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pkoco?

kaj ma to veze z mano zak se tu moje ime omenja

pa še to satan ja tudi lahko rečem da vozim r1

drgač pa si na forumu še novinec zt nam tu nimaš kaj pametovat lahko sm mi tebi :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Popravljeno . Popravil pkoco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti satan, al kaj si že, ajde gremo derkat z 125ccm motorji :naughty: ti zreihtej ene rs-ke pa gremo ajde. se grem stavt da nimaš pojma kaku se vos motorje :rolleyes:

ajde da vidmo če tut taku vozš kukr govoriš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje dans sm zmonterov arisal 44 kit na frčota :naughty: mal mi je blu čudnu kr ni blo nč dihtenge za glavo cilindra, pol sm pa z hermetikom zapacov glavo pa drži ko prasica

v frčota sm daw; arisal 44, delotro16, neke druge lamele, užig sm nastav na 1,8, pol sm še mal glavo znižov,....

še avspuh športn pride :worship: frčo je močan ku prasica (ga nesmem še tiščat kr se ulavfeva) :naughty:

pa še tamočna blajerca je not pa semeringe pa nekatere ležaje sm zamenov, pa olje sm tut daw drugu

ampak ziher bodo posnetki drag race z peđojm spedfajtom 2

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zej si se že frčota lotu :D še akrapoviča mu daj pa bo največji šmex na vasi :naughty:

nee kašn akrapovič :D naročen je avspuh tehnišen next

evo tak je

http://trgovina.cilinder.si/product_info.p...d069f4abc56528e

pa frčl ma čez cev tank nalepko "najhitrejši na vasi" :naughty: drgač je pa mat črne barve, z metalik modrimi dodatki (balanca,lite feltne,.......) pa florostenčno zeleno cevko za benz ma :OK: pa ful hudo stransko tačko.

pa zadej lepo kromerani montizerji :OK: zdej pridejo še neonke, mini led žmigovci, zelene ročke,...

bom slikow

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej mulc ne bit pameten. drugače pa jas vozim cbr 600 če bi kaj rad vedel

uh poglej ga đeksona cbR ko ma, to je lih tko kot boga za jajca prijet anede........a maš majhnega pa se morš zato kurčit z cbRko okol da te sploh kera povoha :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh poglej ga đeksona cbR ko ma, to je lih tko kot boga za jajca prijet anede........a maš majhnega pa se morš zato kurčit z cbRko okol da te sploh kera povoha :)

:whistle: Ta je bla pa nizka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: Ta je bla pa nizka :D

ampak resnična :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala bogu da si to koci lahko privošči ja mu bi dal opozorilo če bi bil moderator

al pa bi ga sm opozoru :whistle: :whistle: :whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh poglej ga đeksona cbR ko ma, to je lih tko kot boga za jajca prijet anede........a maš majhnega pa se morš zato kurčit z cbRko okol da te sploh kera povoha :)

kaj pa ti debil veš o meni ( perverzneš smrdljiv ) pofukan ma goni se v 3pm. drgač pa tisti ki ste pametni da se ne spoznam bla bla bla.... v motociklizmu sem že od majhnih nog ( pr 3 letih mini moto ) in tako se je to nadaljevalo. ti mfink pa ne bit pameten da se ne znam vozit. sem pral malo nazaj po tej temi pa sem zasledil da te je eden razkrinkal da si baje naredil totalko z tzr 50. 125 je prešvoh za dirkat ( če bi šli na pisto ) :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh poglej ga đeksona cbR ko ma, to je lih tko kot boga za jajca prijet anede........a maš majhnega pa se morš zato kurčit z cbRko okol da te sploh kera povoha :)

ni pa fer da lahko moderatorji žalijo ostale člane ko pa člani nekoga žalijo pa je oh in stoh :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ti debil veš o meni ( perverzneš smrdljiv ) pofukan ma goni se v 3pm. drgač pa tisti ki ste pametni da se ne spoznam bla bla bla.... v motociklizmu sem že od majhnih nog ( pr 3 letih mini moto ) in tako se je to nadaljevalo. ti mfink pa ne bit pameten da se ne znam vozit. sem pral malo nazaj po tej temi pa sem zasledil da te je eden razkrinkal da si baje naredil totalko z tzr 50. 125 je prešvoh za dirkat ( če bi šli na pisto ) :evilgrin:

1. mislim da vohaš sam sebe, svetujem da se umiješ ker pomojem te je babica pri porodu nazadnje, ko si dohtarju iz rok padel na glavo

2. sem včeraj dvakrat bil na tvoji mami, pa je rekla da sem boljši od tebe :whistle:

ni pa fer da lahko moderatorji žalijo ostale člane ko pa člani nekoga žalijo pa je oh in stoh :whistle:

daj drugič si malo preberi ozadje vsega tega in kako je on žalil druge člane, pa potem govori kaj je fer in kaj ne

seveda da ga nisi poprau ker si noob

...in...

ta tema je za en kurac vi pa ste sami pedri ki nimate pojma o motorjih in se hvalite s temi tomosi ( kurci ) 125 ki so 4t pa nikan ne idejo.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj drugič si malo preberi ozadje vsega tega in kako je on žalil druge člane, pa potem govori kaj je fer in kaj ne

dobro no se poravičujem ker si nesen prebra za nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Satan je začeu z minimototom pr 3h letih... če ma zdj cbr je 20+ .......Kaki minomototi so bli ped 20imi leti? :unsure:

ne bit ti pameten ker nimaš pojma. pol mi pa povej kako je rossi v svoji mladosti lahko vozil mini moto pa je tudi že 20+ :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. mislim da vohaš sam sebe, svetujem da se umiješ ker pomojem te je babica pri porodu nazadnje, ko si dohtarju iz rok padel na glavo

2. sem včeraj dvakrat bil na tvoji mami, pa je rekla da sem boljši od tebe :whistle:

daj drugič si malo preberi ozadje vsega tega in kako je on žalil druge člane, pa potem govori kaj je fer in kaj ne

...in...

daj ti frajer pofukan ki ti je mama kurva ti sploh nimaš pojma. tukaj si frajer v resnici pa beračiš po mestih in prosiš za denar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. mislim da vohaš sam sebe, svetujem da se umiješ ker pomojem te je babica pri porodu nazadnje, ko si dohtarju iz rok padel na glavo

2. sem včeraj dvakrat bil na tvoji mami, pa je rekla da sem boljši od tebe :whistle:

daj drugič si malo preberi ozadje vsega tega in kako je on žalil druge člane, pa potem govori kaj je fer in kaj ne

...in...

hehhehehehehehehehee k0ci careee :worship: se vid da si podgurc :worship:

ti satan al kaj si že, jst te z mojo tzr-ko zadej pustim ko zajca :winkiss: gremo na raceland probat :whistle:

daj ti frajer pofukan ki ti je mama kurva ti sploh nimaš pojma. tukaj si frajer v resnici pa beračiš po mestih in prosiš za denar

ti vidm da pa zelo rad o sebi govoriš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!