Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

niman jas nič s satanon pa ne ven kdo je to :nono: :nono:

pol je pa čist iz tvojga konca kr piše podobno :whistle: zgleda vsi iz tistega konca mislite da ste najpametnejši :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehhehehehehehehehee k0ci careee :worship: se vid da si podgurc :worship:

ti satan al kaj si že, jst te z mojo tzr-ko zadej pustim ko zajca :winkiss: gremo na raceland probat :whistle:

ti vidm da pa zelo rad o sebi govoriš :whistle:

kaj pa boš ti s 50ccm se šel proti 600ccm. ok gremo na raceland sam je problek ker ti nimaš tzr več ker si jo razbil pa pol prodal hahaha mfink ne domišljaj si.

mfink ne bodi spet pameten in se ne prilizuj kociju ker si mamin sinček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol je pa čist iz tvojga konca kr piše podobno :whistle: zgleda vsi iz tistega konca mislite da ste najpametnejši :slap:

neven mogoče. kdaj pa sem jas rekel da sem najpametnejši. če je kdo tu pameten si to ti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa boš ti s 50ccm se šel proti 600ccm. ok gremo na raceland sam je problek ker ti nimaš tzr več ker si jo razbil pa pol prodal hahaha mfink ne domišljaj si.

mfink ne bodi spet pameten in se ne prilizuj kociju ker si mamin sinček

ti si pa reku da si pametn , pa de si že dolgo v motociklizmu :rolleyes: bi pa ja mogu vedet da majo na racelandu 50cc SKUTERJI boljši cajt kot 600,1000ccm motorji

p.s moja tzr-ka je bla 80ccm in ne 50

kociju se pa ne prizilujm al kaj že, pač ga poznam.

pa zakaj si tok tečn? k ti ni mami pleničk zamenala al kaj :?

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neven mogoče. kdaj pa sem jas rekel da sem najpametnejši. če je kdo tu pameten si to ti :whistle:

hvala. S tem sem mislil da ste na začetku vsi najbolj pametni ko pridete, potem vas pa postavmo na realna tla pa se mal normalizirate hehe. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si pa reku da si pametn , pa de si že dolgo v motociklizmu :rolleyes: bi pa ja mogu vedet da majo na racelandu 50cc SKUTERJI boljši cajt kot 600,1000ccm motorji

p.s moja tzr-ka je bla 80ccm in ne 50

kociju se pa ne prizilujm al kaj že, pač ga poznam.

pa zakaj si tok tečn? k ti ni mami pleničk zamenala al kaj :?

vem da majo na racelandu 50cc boljši čas. jas bi že šel gor samo je problem v tem da ti več nimaš tzr in ne moreš gor. pa sej nima veze klko je bla tvoja tzr. bla je sfukana v glavnem. od zunaj in od znotraj :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da nima cbrke, sej če bi se pa menli za dirko bi pa reku da nima cajta k je na popravilu od zadnič ko so s frendi dirkali... vedno je pol tak.

pol se pa po tvoji logoki mora motor pokvariti po vsaki dirki. mislim.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da majo na racelandu 50cc boljši čas. jas bi že šel gor samo je problem v tem da ti več nimaš tzr in ne moreš gor. pa sej nima veze klko je bla tvoja tzr. bla je sfukana v glavnem. od zunaj in od znotraj :winkiss:

ja ja kr tolaž se :worship: dej ti povej raj s kje si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No satan povej kej o takratnih minomototih pa tut vidm da si najbrž le en šmrkač ki nima kej delat.... oz nevem zakaj si se glih na to temo spravu drugje pa nč ni o teb... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj ti frajer pofukan ki ti je mama kurva ti sploh nimaš pojma. tukaj si frajer v resnici pa beračiš po mestih in prosiš za denar

:lol1: kaj si lušen.......ej doma mam en pesjak prazen, lahko prideš pa boš pred bajto lajal namesto tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: kaj si lušen.......ej doma mam en pesjak prazen, lahko prideš pa boš pred bajto lajal namesto tukaj

jas se ti doma poserjem v pesjak pa te zaperem noter pa te pustim da boš crknu ker več ne boš mogel beračit po mestih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kake banovce. ti si pa res noob. jas mam tukaj bliže terme 3000. ne govori na pamet če nisi splošno razgledan

Ti idiot negovor če nis razgledan... S tem je hotu povedat da te nej bana oziroma vrže sforuma :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehhehehe trot je pa res mislu d gre v banovce :lol1: lol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti idiot negovor če nis razgledan... S tem je hotu povedat da te nej bana oziroma vrže sforuma :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

vi ste troti. saj pa sem vedel kaj je mislil mfin ali kaj že samo sem mu namignil da mam terme 3000 bliže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi ste troti. saj pa sem vedel kaj je mislil mfin ali kaj že samo sem mu namignil da mam terme 3000 bliže

ja ja ja sej bo bolš :lol1:

pa ne se razburjat k dobiš gubice na obrazu res :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!