Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

ja tu sploh ni problem ugotovit. banaš satanow IP pa vidš če bo 666 še gor, če nebo 666 več gorej pol je tu ena oseba :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede nato da je reku florc njemu prek msnja... dvomm da bi meu satan ze kr njegov msn tko hitr :whistle: ... ker pa je to 666 ga mA :whistle: .. Zajeb..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...Po dolgem času mal pokukam v tole temo in kaj vidim? Samo sranje. Si bom danes vzel malo časa, prebral zadnjih nekaj 10 strani...pričakujete lahko, da bo kdo izključen oz. če na hitro pokukam, ne samo nekdo, ampak ene par.

666: tudi zate bom preveril, če ima slučajno SATAN enak IP kot tvoj account...Veš kaj sledi, ane?

Fantje, razočaran sem nad tole temo. Odprl sem jo v smislu dobrega namena, da se boste lahko spoznali med seboj, navezali kakšne prijateljske odnose (tudi sam sem spoznal nekaj zelo zelo dobrih prijateljev preko motosveta) vi se pa takole nedoraslo svojim letom obnašate... Žal nimam časa, da bi neprestano spremljal temo in izključeval tiste prepotentneže, ki mislijo, da se svet okoli njih vrti... Me pa zanima na kakšnem nivoju mislite peljati temo dalje? V smislu kreganja ali kako drugače?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...Po dolgem času mal pokukam v tole temo in kaj vidim? Samo sranje. Si bom danes vzel malo časa, prebral zadnjih nekaj 10 strani...pričakujete lahko, da bo kdo izključen oz. če na hitro pokukam, ne samo nekdo, ampak ene par.

666: tudi zate bom preveril, če ima slučajno SATAN enak IP kot tvoj account...Veš kaj sledi, ane?

Fantje, razočaran sem nad tole temo. Odprl sem jo v smislu dobrega namena, da se boste lahko spoznali med seboj, navezali kakšne prijateljske odnose (tudi sam sem spoznal nekaj zelo zelo dobrih prijateljev preko motosveta) vi se pa takole nedoraslo svojim letom obnašate... Žal nimam časa, da bi neprestano spremljal temo in izključeval tiste prepotentneže, ki mislijo, da se svet okoli njih vrti... Me pa zanima na kakšnem nivoju mislite peljati temo dalje? V smislu kreganja ali kako drugače?

jaoo hvala se si tut ti fajn :winkiss: :D

sam res. spustil smo se čist na satanow nivo :trance_33_sleep: tema je v pizdi, sam še kregamo se.

pejte mal brat strani okol 100. tistu so bli cajti :worship: hehe pa tistu k smo se hotl it z mino kameno lice ^_^ tu so bli cajti

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...Po dolgem času mal pokukam v tole temo in kaj vidim? Samo sranje. Si bom danes vzel malo časa, prebral zadnjih nekaj 10 strani...pričakujete lahko, da bo kdo izključen oz. če na hitro pokukam, ne samo nekdo, ampak ene par.

666: tudi zate bom preveril, če ima slučajno SATAN enak IP kot tvoj account...Veš kaj sledi, ane?

Fantje, razočaran sem nad tole temo. Odprl sem jo v smislu dobrega namena, da se boste lahko spoznali med seboj, navezali kakšne prijateljske odnose (tudi sam sem spoznal nekaj zelo zelo dobrih prijateljev preko motosveta) vi se pa takole nedoraslo svojim letom obnašate... Žal nimam časa, da bi neprestano spremljal temo in izključeval tiste prepotentneže, ki mislijo, da se svet okoli njih vrti... Me pa zanima na kakšnem nivoju mislite peljati temo dalje? V smislu kreganja ali kako drugače?

še posebej koci :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roky, kr pust temo taka kot je, če se bo pa ponavljalo to od tega SATANA al 666 al kdorkol je pisal se bomo pač drugače zmenli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je zdej to neka fora čvekalnica al kaj :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ej pokco dej prlet drug let na centr, bomo šli kej pit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ti men povej kje si bil v soboto???? :D

Jest sm dal pa posebej hladit eno pivo zate :)

Težava s prevozom da se milo izrazm. Sm mel resn namen pridt, tud devile sm mel že kuplene (vsakih po 1 škatlco). Na žalost se ni izšlo, jbg :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...Po dolgem času mal pokukam v tole temo in kaj vidim? Samo sranje. Si bom danes vzel malo časa, prebral zadnjih nekaj 10 strani...pričakujete lahko, da bo kdo izključen oz. če na hitro pokukam, ne samo nekdo, ampak ene par.

666: tudi zate bom preveril, če ima slučajno SATAN enak IP kot tvoj account...Veš kaj sledi, ane?

Fantje, razočaran sem nad tole temo. Odprl sem jo v smislu dobrega namena, da se boste lahko spoznali med seboj, navezali kakšne prijateljske odnose (tudi sam sem spoznal nekaj zelo zelo dobrih prijateljev preko motosveta) vi se pa takole nedoraslo svojim letom obnašate... Žal nimam časa, da bi neprestano spremljal temo in izključeval tiste prepotentneže, ki mislijo, da se svet okoli njih vrti... Me pa zanima na kakšnem nivoju mislite peljati temo dalje? V smislu kreganja ali kako drugače?

Sej je čist ql tle sm spoznav finka tomazina nejca tko tut že.... sm kaj najde se pač usake tuk časa kak idiot :krneki: ... zaktere boš pa ti poskrbu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roky, kr pust temo taka kot je, če se bo pa ponavljalo to od tega SATANA al 666 al kdorkol je pisal se bomo pač drugače zmenli.

Saj bi, ampak vsakič, ko pokukam v to temo je vse več žaljenja. In to odriva nove obiskovalce in bralce, da bi se pridružili debati, seveda pa si vsi želimo, da nas je čimveč, kajne? Da se izmenjujejo izkušnje, mnenja, da se spoznava novo ljudi. Ne pa, da se žalimo med seboj, čeprav se nekateri v živo sploh ne poznamo.

Težava s prevozom da se milo izrazm. Sm mel resn namen pridt, tud devile sm mel že kuplene (vsakih po 1 škatlco). Na žalost se ni izšlo, jbg :)

Aaaa, no gremo po praznikih na kšn kofe, pa nadoknadimo :beer2:

Sej je čist ql tle sm spoznav finka tomazina nejca tko tut že.... sm kaj najde se pač usake tuk časa kak idiot :krneki: ... zaktere boš pa ti poskrbu :whistle:

Pa mi nebi bilo treba za njih poskrbeti, če bi se vsak pri sebi zamislil zakaj je pravzaprav tu na forumu pa, če bi malo ignoriral provokacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo lejte kakšnu ozadje mam pa jst :naughty:

Letos bo taka slikca z VSAJ 6imi :rolleyes: nujno :evilgrin:

Glede na to, da sm še vedno na motosvetu se mi dobr piše :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos bo taka slikca z VSAJ 6imi :rolleyes: nujno :evilgrin:

Glede na to, da sm še vedno na motosvetu se mi dobr piše :smoke:

ja glede nato da nismo newem kaj narazn bi se lahko kdaj kje dobil z rs-kam. recimo v ljubljani. sam rs-ko še kupm pa bo :whistle:

ej prosm da mi kdo razloži keri letnki so mel mašino rotaxs 122 pa keri 123

pa k majo tisto "pumpo" v avzpuhih tut tanove rs-ke? (tisto pumpo k neki pline naprej žene, pa nevem kaj še..........podobn ku turbina)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nisi poštuderu svojga stila vožnje? Neki se je sušljalo o SM...

Bomo Bomo! Z anzerom sva se že menila :rolleyes: za turco v Železnke (da mi mal razkaže,...)

Bolš če se nek dobimo in šele pol nekam pičimo skupy. :naughty: ne kaj posebno delć. Če kkšn ve za lepo turco nekam u 3pisanemarjetice...

Si predstavlaš da ns kkšn jery sreča, a? 6+ komadou RSk. Ma to je pogled_nadebudni dirkači s svojimi "prdulicami" (12k še useen ni mal) :yea1: S5 mal filozoferam :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!